Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
nlz do walki

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MAGIA STALI
Strona 2 z 2
nlz do walki
Autor Wiadomość
arnold5551

Wysłany: 3 Lipiec 2008, 17:04   

co najmnie 100 :lol:

myslałem że do tego wystraczy wiedza techniczna , ale przynajmniej sie tu czegos nowego dowiedziałem :lol: :roll:

fazi

SW: KB

Wysłany: 3 Lipiec 2008, 17:11   

wiesz, zawsze sadzilem ze praktyka jest wazniejsza od teorii, szczegolnie w SW dlatego pytam.. a skoro taka poprzeczke postawiles to ja wymiekam

"A w tłumie też jesteśmy sami."

arnold5551

Wysłany: 3 Lipiec 2008, 17:57   

poziom tego forum , podejście i fachowośc uzytkowników jest zwyczajnie nie do skomentowania 8)

to na tyle, dziękuje za popis fachowych wypowiedzi :)

Tylkoontamstoi

SW: Kyokushin

Wysłany: 3 Lipiec 2008, 20:50   

arnold5551 napisał/a:
dziękuje za popis fachowych wypowiedzi :)

Nie ma za co, ale jak koniecznie musisz się odwdzięczyc to lubie wiórki czekoladowe... :D

PS: http://allegro.pl/item387...iltrem_uv_.html - jak już kupisz kose to kup i to, będziesz niczym Richard R.

Cytat:
STAINLESS - ktoś slyszal o takiej marce nozy??!!

kontur17

Wysłany: 3 Lipiec 2008, 21:47   

czemu jesteście tacy ironiczni :oops:

Tylkoontamstoi

Wysłany: 3 Lipiec 2008, 21:50   

kontur17 napisał/a:
czemu jesteście tacy ironiczni :oops:

Dlaczego ironiczni? Każdy chce byc jak Vin Dizel!

Cytat:

kontur17

Wysłany: 3 Lipiec 2008, 21:57   

puent napisał/a:
Po prostu będący na tym forum chcą Cie uchronić przed krzywda.
Tak naprawde każdy nóż jest dobry.
Nie trenujesz walki nożem,bo gdybyś to robił to albo byś wiedział że jest to beznadziejne narzędzie do samoobrony albo znałbyś się na tym na tyle ze byś potrafił sam sobie wybrać nóż.Także tak czy siak nie poczujesz różnicy między nożem z bazaru za 15zł a takimi jak wymieniłeś wyżej.

nie namawiaj do chińszczyzny za 15 zł- ktoś kto ma minimalne pojęcie (np. jak ja :oops: ) widzi różnice w ergonomi rękojeści i w stabilności klingi w folderach. A psełdo etui w nożach ze stałą klingą rozsypują się w rękach, albo rozwiązują.

Arnold zobacz noże na żywo, pomacaj- raz dotknąć to więcej niż 100 razy przeczytać.
Ja na zlocie obmacałem z 200-300 folderów i wybrałem BM Ambush- ani on drogi, ani piękny, ani modny po prostu mi pasuje i idelanie leży w łapie.

arnold5551

Wysłany: 5 Lipiec 2008, 07:44   

Cytat:
nie namawiaj do chińszczyzny za 15 zł- ktoś kto ma minimalne pojęcie (np. jak ja ) widzi różnice w ergonomi rękojeści i w stabilności klingi w folderach. A psełdo etui w nożach ze stałą klingą rozsypują się w rękach, albo rozwiązują.
widac mało kto na tym forum ma mózg na tyle rozwinięty aby chociaz to wiedzieć :lol: :lol: :evil:

wodnik szuwarek

SW: Różne

Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 16:30   

mam pytanko tylko mnie nie zabijcie smiechem...
chcialem sobie kupic jeden model, za cale 60 zlotych wiec chyba nie chinszczyzna, co komtur??! :wink: a propos w Twoim temacie.. policja przekonala sie do batonow tylko teraz komenda glowna ma klopot...z wyborem modelu?!! wiec mimo pozytywnego rozpatrzenia wejscia batonu do srodkow przymusu bezposredniego znaleziono sobie kolejny klopot do dlugiej akademickiej dywagacji..ech...
pozdrawiam

Uważaj!Głupota jest chorobą zakaźną...

Khunag

Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 16:59   

Cytat:
mam pytanko tylko mnie nie zabijcie smiechem...

Sorry, ale te dwa zdania się wzajemnie wykluczają :)

kapral napisał/a:
Talibów łapiemy gołymi rekami.

goldfinger

Wysłany: 3 Listopad 2008, 23:05   

Emmerson.....lub MOD

Stellars

SW: Capoeira

Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 16:29   

Tak z ciekawości - ten nóż potrzebny Ci dla fajnego wyglądu? Planujesz do tego zakup płaszcza a'la "Blade", miecza, motoru, latarki i wyciągu z czosnku? Bo jeśli tak, to plastikowe imitacje czy odpowiednio przycięte kawałki blachy za 10 zeta zupełnie się nadadzą.

Jeśli zaś chodzi ci o nóż, którym można komuś zrobić krzywdę - po cholerę Ci wygodna rękojeść czy wyważenie czy cokolwiek innego? I tak nigdy go nie wyciągniesz, strata ciężko zarobionej kapusty. Wiesz, bardziej skuteczny, jako odstraszacz na bandziorów, jest poprostu odpowiedni zapach - wystarczy odpowiednia porcja zjedzonego rano czosnku, brak mycia się przez tydzień czy dwa i już. I Ile to tańsze! I do tego zawsze wolne miejsca w autobusie czy tramwaju! Zastanów się, chłopie!

WAAARGH! - klub małych, miluśkich, wojowniczych pingwinków owładniętych rządzą panowania nad światem i szerzeniem chaosu

Strona 2 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MAGIA STALI