Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI VIET VO DAO WOŁOMIN 2008

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : VIET VO DAO
VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI VIET VO DAO WOŁOMIN 2008
Autor Wiadomość
k.biadun

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 136

Wysłany: 13 Listopad 2008, 11:17   VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI VIET VO DAO WOŁOMIN 2008

VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI VIET VO DAO WOŁOMIN 2008

TERMIN: 13.12.2008, g. 10.30

MIEJSCE: Miejska Hala Sportowa przy ZS nr 1
Wołomin, ul. Sasina 33 (wjazd i wejście od ulicy Średniej)

KONKURENCJE:

1. THI DAU - walki full contact
2. CHI VAT - zapasy (+parter)
3. Quyen i Quyen Vu Khi - formy, formy z bronią
4. Don Chan - układane walki z demonstracją technik nożyc
5. Song Luyen - Układy walk

ORGANIZATORZY:

Związek Sportowy VIET VO DAO Warszawa
UKS HAC HO, im. Sylwestra Zycha Wołomin

WSPARCIE FINANSOWE:

Starostwo finansowe w Wołominie, sponsorzy

DOKUMENTY, REGULAMINY, INFORMACJE

www.hacho.pl
kom. 600-464-004
email. k.biadun@wp.pl[/b]
 
 
Ryszard Jóźwiak
VVD POLSKA 1980SW: VVD
Wiek: 65
Dołączył: 06 Sie 2001
Posty: 1175
Skąd: Warszawa

Wysłany: 15 Grudzień 2008, 13:02   

210 uczestników, sympatyczna atmosfera
Krzysiu gratuluje udanej imprezy
 
Ryszard Dung Long Jóźwiak
International Kem Vo Combat
Viet Vo Dao - Kempo Tai Jutsu
Viet Tai Chi - Kem Vo Combat
http://www.bachlong.q4.pl
http://www.vovinam.q4.pl
http://www.kempo.warszawa.pl
http://www.kemvocombat.pl
 
 
 
k.biadun

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 136

Wysłany: 23 Grudzień 2008, 14:04   

Na naszej stronie www.hacho.pl - jest dostępna oficjalna klasyfikacja medalistów.
Do webmastera wczoraj przesłałem:
1. Oficjalne sprawozdanie z zawodów
2. Klasyfikację drużynową/klubową w/g kryterium ilości zdobytych medali
3. Klasyfikację drużynową/klubową w/g kryterium jakości zdobytych medali

dzisiaj powinny pojawić się na stronie

W przygotowaniu klasyfikacje medalowe w rozbiciu na kategorie senior, junior, młodzik - zdradzę, że w seniorach czołowe lokaty przypadły Bushido Ruda Śląska i MMA Team Ełk.

Wrzuciliśmy już kilka fotek na stronę - mamy dużo więcej ale obróbka trochę czasu zajmie.
W przygotowaniu obszerny materiał filmowy - będzie na CD - ale jak to przed świętami wszyscy na zakupach zamiast wziąć się za konkretną pracę.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję wszystkim medalistom, trenerom klubów za wspaniałych podoopiecznych, także wszystkim uczestnikom, którym zabrakło trochę szczęścia by stanąć na pudle - następnym razem na pewno będzie lepiej.....i oczywiście dla wszystkich miłośników MA zdrowych pogodnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.
 
 
k.biadun

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 136

Wysłany: 23 Grudzień 2008, 14:06   SPRAWOZDANIE z VI Otwartych MP VVD 2008

SPRAWOZDANIE
z VI Otwartych Mistrzostw Polski VIET VO DAO
Wołomin, 13.12.2008


W dniu 13.12.2008 UKS Hac Ho, im. Sylwestra Zycha w Wołominie wspólnie ze Związkiem Sportowym Viet Vo Dao zorganizował i przeprowadził VI Otwarte Mistrzostwa Polski Viet Vo Dao. Była to impreza sportowa o charakterze ogólnopolskim pod patronatem i przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatu Wołomińskiego. Zawody odbyły się w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Wołominie, przy ul. Sasina 33. Imprezę uświetnili Pan Maciej Urmanowski – Starostwa Powiatu Wołomińskiego, Pan Jerzy Mikulski - Burmistrz Miasta i Gminy Wołomin, Pan Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 – Krzysztof Milczarek, oraz Ryszard Jóźwiak – szef Viet Vo Dao Polska. Wymienieni wygłosili przemówienia, zakończone życzeniami sukcesów dla zawodników, przypominając naczelną zasadę Viet Vo Dao – „Da Nang Da Dung” – Być silnym aby być pożytecznym”. Po uroczystej ceremonii otwarcia, o godz. 11.00 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie zawodów. W mistrzostwach wzięło udział 210 zawodników reprezentujących łącznie 18 klubów: Bach Ho Węgorzewo, Dao Warszawa, Kiem Long Parczew, Bach Long Warszawa, Hyunh De Bydgoszcz, Van Son Bełchatów, Dong Bo Nhu Nanh Włocławek, Hac Ho Wołomin, Atemi Ursus, Ngu Mon/Nihon W-wa Tarchomin/Legionowo/Ząbki, Phung Hoang Ełk, Bushido Ruda Śląska, Jukado Kempo Mrozy, No Limits Kwidzyn, MMA Team Ełk, Nihon Legionowo, Shaolin Kempo Warszawa. Rywalizacja odbywała się na trzech polach, w tym dwóch matach i przebiegła w konkurencjach: walk full contact – THI DAU, wietnamskich zapasach CHI VAT, walkach układanych SONG LUYEN, układach form – QUYEN. Zawody trwały do późnych godzin wieczornych, zakończyły się ok. godz. 21.30, łącznie w ciągu ponad 10 godzin współzawodnictwa rozegrano ponad 190 walk, w trzech kategoriach wiekowych – młodzik (do lat 13), junior(14-17 lat), senior(18+). Zawodnicy rywalizowali w 36 konkurencjach. Wręczono 108 medali, puchary oraz liczne nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat oraz pamiątkowy prezent.
Świetnie zaprezentowali się debiutujący na zawodach Viet Vo Dao zawodnicy z MMA Team Ełk, pokazując bardzo dobry warsztat szczególnie w walkach full contact. Również o bardzo dobrym występie mogą mówić zawodnicy klubu Bushido z Rudy Śląskiej dominując w full contact-ie oraz zapasach, jak zwykle znakomicie zaprezentowali się zawodnicy z klubu Phung Hoang Ełk, pokazując ogromny kunszt zarówno w walkach w stójce jak i parterze, nadto świetną akrobatyką i techniką zdominowali konkurencję walk układanych. Świetne walki stoczyli również zawodnicy klubu Dao z Warszawy. Należy także wspomnieć o dobrym występie zawodników z klubu Bach Long z Warszawy, którzy szczególnie świetnie zaprezentowali się w kategoriach technicznych Song Luyen i Quyen. O znakomitym występie można też mówić w przypadku drużyny z Węgorzewa, która zaprezentowała się bardzo dobrze w konkurencjach zapaśniczych. Jak zwykle bezkonkurencyjny, szczególnie w kategorii młodzik był klub Nihon/Ngu Mon – występy młodych adeptów i ich duże umiejętności, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Brawa należą się także naszym kolegom z klubu karate Atemi z Ursusa, którzy dzięki współpracy ze Związkiem Sportowym VVD, z roku na rok osiągają coraz wyższy poziom walk w parterze i obecnie mogą pochwalić się kilkoma świetnymi zawodnikami zajmującymi czołowe lokaty w kategoriach juniorów. Oczywiście głęboki ukłon należy oddać zawodnikom Hyunh De z Bydgoszczy – serce do walki chyba jedne z „największych” w Polsce, stały, ugruntowany wysoki poziom i widoczne sukcesy. Bardzo dobrze w walkach Thi Dau, wypadł zawodnik klubu No Limits z Kwidzyna – znakomity poziom techniczny, twardość i nieustępliwość w walce, zabrakło niestety trochę szczęścia w punktacji sędziowskiej. Dobrze zaprezentował się w kategorii młodzik klub Kiem Long z Parczewa, a w konkurencjach technicznych Kluby z Włocławka i Bydgoszczy. W Chi Vat znakomicie spisali się seniorzy z Nihon Legionowo, tutaj zaprezentował się z bardzo dobrej strony także zawodnik z Shaolin Kempo Warszawa. Bardzo dobry występ odnotowała reprezentacja wołomińskiego klubu Hac Ho, zdobywając łącznie 14 medali, w tym 5 złotych, 3 srebrne oraz 6 brązowych, co dało miejsce w pierwszej trójce w klasyfikacji drużynowej.
Należy podkreślić, iż niewątpliwie była to jedna z największych imprez w sporcie amatorskim na terenie powiatu wołomińskiego, a jednocześnie trzecia zorganizowana we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wołominie. (łącznie w V Otwartych Mistrzostwach Polski Viet Vo Dao 2007, I Otwartych Mistrzostwach Chi Vat 2008, oraz VI Otwartych Mistrzostwach Polski Viet Vo Dao udział w rywalizacji sportowej wzięło ponad 520 zawodników). Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności, które nie słabło pomimo wielu godzin rywalizacji.
Podsumowując zawody można stwierdzić, iż przebiegły bardzo sprawnie – szczególnie dzięki znakomitej obsłudze informatycznej. Wyrazy uznania należy skierować za wielki wysiłek zespołu medycznego, pracowników ochrony, oraz funkcjonariuszy policji, dzięki czemu możliwa była bezpieczna i spokojna rywalizacja. Również na szczere słowa uznania zasługują członkowie i wolontariusze naszego klubu, za doskonałą organizację, koordynację i przeogromny wysiłek. Podziękowania należy skierować także dla kolegów ze Związku Sportowego VVD jak i wszystkich sędziów, którzy tak ciężko pracowali przez wiele godzin. Podziękowania należą się także Starostwu Powiatowemu w Wołominie, bez którego wsparcia niemożliwe byłoby zorganizowanie tak dużej imprezy, a także dla Pana Burmistrza Jerzego Mikulskiego, Pana Dyrektora Krzysztofa Milczarka, za udostępnienie i wszelką pomoc w dostosowaniu do zawodów hali ZS nr 1.
Chciałbym złożyć w imieniu Związku Sportowego VVD – najszczersze wyrazy szacunku i uznania dla kadry trenerskiej, za wieloletni wkład, wysiłek i wychowanie wspaniałych podopiecznych.
Wszystkim należą się bardzo serdeczne podziękowania – głęboki wietnamski ukłon „LE” – stalowa ręka na łagodnym sercu.Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
VI Otwartych Mistrzostw Polski Viet Vo Dao


Ryszard Jóźwiak
Krzysztof Biaduń
 
 
k.biadun

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 136

Wysłany: 5 Styczeń 2009, 12:11   

Chciałbym uprzejmie obwieścić, iż mam już płytę z materiałem DVD z walk na VI O MP Viet Vo Dao w Wołominie - naprawdę bardzo dużo materiału 4, 3 GB - ok. 80 walk, naprawdę jest na co popatrzeć. Już zacząłem stopniowe kopiowanie, więc gdyby ktoś z zawodników, trenerów, klubów sobie życzył takowa płytę poproszę o kontakt na maila - z danymi - imię nazwisko, kod, adres.
Oczywiście z tego materiału zmontujemy jakiś fajny klip na stronę z fajną muzą - ale to z czasem.
W galerii zamieszczamy systematycznie dostępne zdjęcia - ale tutaj kolejny apel o dosyłanie zdjęć przez tych, którzy robili materiały - proponuję wietrzenie zasobów i kontakt ze mną na maila.
[b]
[/b]
 
 
lyza

SW: Boks
Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sty 2011
Posty: 3

Wysłany: 15 Styczeń 2011, 06:57   

[Quote = "k.biadun"] www.hacho.pl On our side - there is an official classification medalists.
I sent yesterday to the webmaster:
1. Official report from the meeting
2. Team Classification in the club / g criterion number of medals
3. Team Classification in the club / g merit medals

Today should appear on the site

In preparing the medal rankings broken down by senior, junior, youngster - reveal that the top positions coincided with seniors Ruda Slaska and Bushido MMA Team Elk.

We threw a few pics on this page - we have a lot more, but processing will take some time.
In preparing a comprehensive footage - will be on the CD - but it all before Christmas shopping instead of taking up a particular job.

Regards and once again congratulate all medalistom, coaches for the wonderful podoopiecznych clubs, including all participants who lacked a little luck to stand on the podium - the next time it will be better ..... and of course for all lovers of a healthy bright and merry Christmas Eve. [/ quote]

Hello everyone! I'm new to this forum past few months and I guessed it is too good for those users who are not well knowledge about its utilities which is mention above. Also I have forwarded it to my friends. Further You can get entire information which you want. Thank you
 
gre test|mcdst exam|Test King|ccna guide
 
 
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : VIET VO DAO
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Template edit by: quaint.pl  | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group