Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !
Autor Wiadomość
takedown

Wysłany: 2 Lipiec 2010, 08:01   Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

Postanowiliśmy wprowadzić nową politykę ANTYSPOILEROWĄ. Przed każdą większą galą, zamkniemy wszystkie tematy związane z ww. galą i zostawimy jedynie temat z dopiskiem SPOILER/WYNIKI itp. Będzie to jedyne miejsce, gdzie będzie można pisać o gali w ciągu 24 godzin od jej zakończenia. Nie przestrzeganie zasady będzie się kończyło surowymi konsekwencjami, zaczynając od czasowego BANA w górę.
P.S. Moja mała rada na przyszłość... jeżeli chcecie mieć 100% pewności, że nie zobaczycie wyniku przed obejrzeniem gali, absolutnie nie wchodźcie na fora i portale tematyczne zanim nie zobaczycie upragnionej walki. (nie argumentujcie, po prostu przyjmijcie to za pewnik)

>>>Takedown na Facebook'u<<<

>>>Newsy MMA, K-1 z pierwszej ręki<<<

Shabu

Wysłany: 2 Lipiec 2010, 18:14   Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

TAKEDOWN napisał/a:
P.S. Moja mała rada na przyszłość... jeżeli chcecie mieć 100% pewności, że nie zobaczycie wyniku przed obejrzeniem gali, absolutnie nie wchodźcie na fora i portale tematyczne zanim nie zobaczycie upragnionej walki. (nie argumentujcie, po prostu przyjmijcie to za pewnik)

Mnie najbardziej zastanawia to, że wciąż są ludzie, którzy nie przyjęli takiej właśnie zasady, a potem się oburzają. ;)

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

takedown

Wysłany: 3 Lipiec 2010, 23:54   

Stawiam dychę, że dzisiejsza walka finałowa (UFC 116) o tam wielkim potencjale, skończy się dla kogoś banem za złamanie regulaminu. Kto przyjmuje zakłady? 8)

>>>Takedown na Facebook'u<<<

>>>Newsy MMA, K-1 z pierwszej ręki<<<

maYkel

Wysłany: 4 Lipiec 2010, 00:13   Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

Shabu napisał/a:
Mnie najbardziej zastanawia to, że wciąż są ludzie, którzy nie przyjęli takiej właśnie zasady, a potem się oburzają. ;)

Niektórzy mają lepsze rzeczy do roboty o 4 w nocy niż czekanie na walkę, a na strony tematyczne wchodzą w poszukiwaniu filmów z walki a nie spoilerów. Nie widzę nic tu dziwnego.

Shabu

Wysłany: 4 Lipiec 2010, 00:39   Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

maYkel napisał/a:
Niektórzy mają lepsze rzeczy do roboty o 4 w nocy niż czekanie na walkę, a na strony tematyczne wchodzą w poszukiwaniu filmów z walki a nie spoilerów. Nie widzę nic tu dziwnego.

Są strony, które oferują filmy i są strony, które oferują wyniki. Po góra pół roku interesowania się MMA nie ma już wymówki. Jesteś na MMA Trackerze, albo korzystasz z MMA TV, albo innych torrentów, albo RapidShare i nie wchodzisz na strony mogące zawierać spoilery. Ja nawet na Vortal Budo nie wchodzę na wszelki wypadek. Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli wchodzisz na jakiekolwiek strony dotyczące MMA, nie licząc tych, które zawierają tylko filmy, to sam się prosisz o nieszczęście. Kropka. A już całkowicie niezrozumiałe dla mnie jest wejście do tematu [Spoiler] Fedor vs Werdum i narzekanie, że ktoś śmiał wspomnieć inną galę z walki, aniżeli tytułowa.

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

maYkel

Wysłany: 4 Lipiec 2010, 08:11   

Nie korzystam z torrentów. I dobrze, bo po co mam to robić - wystarczy że na budo są zawsze świeże wątki z klipami. Tyle, że zawsze się znajdzie jakiś idiota który zaspoiluje. I to nie jest moja wina. Kropka.

KidBreakz

SW: BJJ/SF

Wysłany: 26 Czerwiec 2012, 23:40   

co to znaczy "spoilować" "spoiler" ?

radnus

Wysłany: 27 Czerwiec 2012, 00:19   

KidBreakz napisał/a:
co to znaczy "spoilować" "spoiler" ?

WIKI:
Spoiler - (z ang. spoil - psuć, niszczyć) jest niepożądaną informacją o szczegółach zakończenia utworu literackiego, teatralnego, telewizyjnego lub filmowego.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA