Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Ontario Rat vs ESEE 5

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MAGIA STALI
Ontario Rat vs ESEE 5
Autor Wiadomość
saku
blokada nicka

Wysłany: 17 Marzec 2013, 22:06   Ontario Rat vs ESEE 5

SILENCE BREAKER!

Coś tu dawno tematu nie było ;-)

Przeglądam sobie galerie dealerów w poszukiwaniu kawałka stali na wakacje. Wpadł mi w oko ESEE 5. Łudząco podobne są do nich niektóre Ontario RAT. Czy to efekt współpracy południowej ameryki z północną czy ktoś tu na kimś się wzoruje?

Lo-Han

Wysłany: 20 Marzec 2013, 22:46   

Firma RAT zmienila kilka lat temu nazwe na ESEE, natomiast noze RAT x sa produkowane przez Ontario Knife Company i byly projektowane przez RAT przed zmiana nazwy. Sa wiecz wlasciwie identyczne do nozy ESEE x. Roznica wynika podobno z obrobki (tego samego typu) stali. Noze ESEE sa cenione, noze Ontario nie bardzo. ESEE daje poza tym dozywotnia gwarancje na noze, bez wzgledu na sposob uzytkowania. Mam ESEE 5, jest bardzo solidny i dobrze wywazony, ale jak sie nalezy spodziewac po stali - ostrze latwo rdzewieje. Nie mam pojecia o jakosci nozy Ontario, oprocz tego ze na pewno tez latwo rdzewieja..

saku
blokada nicka

Wysłany: 21 Marzec 2013, 08:01   

Dzięki za info :-)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MAGIA STALI