Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Pierwsza judoga.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JUDO
Pierwsza judoga.
Autor Wiadomość
mati600

Wysłany: 27 Listopad 2013, 20:13   Pierwsza judoga.

Witam wszystkich. Chciałem zacząć swą przygodę z Judo , mam pytanie odnośnie wymiarów judogi , obecnie na allegro spotkać się można w każdej aukcji o przeznaczeniu judogi na konkretny wzrost , jednakże spotykam się z różnymi opiniami. Raz słyszy się by kupić na wymiar o 5 cm większy od mojego wzrostu , raz że o kilka cm mniejszy. Moje pytanie brzmi , mam 188 cm wzrostu , na jaki wzrost judoga byłaby na mnie najodpowiedniejsza ? Z góry dziękuję :)

Langus

SW: Judo

Wysłany: 2 Grudzień 2013, 15:56   

Mam tyle samo wzrostu co Ty i mam judogi na 180 cm. Dużo też zależy od producenta i modelu, niemniej wszystkie, które miałem/mierzyłem od różnych producentów przy rozmiarze 180 cm pasowały na mnie bardzo dobrze.

Każdy Sensei dupa jeśli wrogów kupa.

Death-wish

SW: Karate

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 23:51   

mati
Moim skromnym zdaniem lepiej przejść się osobiście do sklepu i obejrzeć judogi, zwrócic zwłaszcza uwagę na szycie i materiał. Robię sporo zakupów na Allegro, ale Gi do treningów nie polecam stamtąd.

https://www.facebook.com/JissenKanDojo/

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JUDO