Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Judo TS Wisła Kraklw

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JUDO
Judo TS Wisła Kraklw
Autor Wiadomość
Gregory

Wysłany: 9 Sierpień 2014, 11:06   Judo TS Wisła Kraków

Witam wszystkich serdecznie! Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat sekcji judo TS Wisła.

Szukam, bo chcę oderwać się od siedzącego trybu życia i nauczyć się czegoś pożytecznego. Mam 17 lat, ~176cm wzrostu, jakieś 73 kilogramy wagi, okulary na nosie i osgooda w kolanie :grin:

Może ktoś z użytkowników miał okazje trenować na Wiśle, poleca/nie poleca ? Chciałbym się dowiedzieć ile razy w tygodniu jest trening, jak wygląda, czy warto itp.

Dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi i pomoc, zaznaczam, że skorzystalem z wyszukiwarki + google tags w poszukiwaniu podobnego tematu (znalazłem tylko negatywną opinię o sekcji rekreacyjnej z 2004 roku) oraz strony sekcji, która niestety nie obfituje w nadmiar informacji :)

Marbod

SW: Judo

Wysłany: 10 Sierpień 2014, 00:38   Re: Judo TS Wisła Kraków

Spędziłem tam 9 lat, polecam!

W początkującej grupie będziesz mieć 3 treningi w tygodniu (w studenckiej 2) + sparingi w sobotę (nie obowiązkowe, ale dużo ludzi zjeżdża z okolic Krakowa więc warto).
Jeśli chodzi o trenerów to nie mam pojęcia na kogo trafisz. Jacek Limanówka prowadzi grupę studentów - jest spoko, ale jak sam się nie będziesz pilnował to nie będzie cie zmuszał żebyś zapierdalał. Z drugiej strony nigdy nie odmówi pomocy o ile o nią sam poprosisz.
Najlepsi byli Piotr Weiss i Oleksandr Gorbatiuk (Sasha) ale już tam nie pracują, przy czym Sasha ma własny klub Sambo który też szczerze polecam.
Główną grupę prowadzi teraz Wojdan - nie trenowałem u niego ale znajomi mówią że trzyma poziom.
Ogólnie Wisła jest świetnym wyborem, jeśli planujesz zostać z Judo na dłużej. Tu trenuje się na poważnie żeby były wyniki na zawodach.
Jakbyś miał jakieś pytania to priv.

Gregory

Wysłany: 12 Sierpień 2014, 11:32   

Dzieki za odpowiedz i pomoc Marbod. Doszla do Ciebie moja PW? Nie mam jej w wyslanych tylko w do wydlania ale i tak pisze ze juz wyslano :?:

Marbod

SW: Judo

Wysłany: 12 Sierpień 2014, 15:42   

Wiadomość dotarła i odpowiedź wysłana.
W razie czego odpisuje tylko w godzinach popołudniowych (internety tylko w pracy, żeby szybciej mijała ;) )

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JUDO