Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
BOI Team Polska

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO
BOI Team Polska
Autor Wiadomość
tomek_tg

Wysłany: 1 Marzec 2015, 12:28   BOI Team Polska

Witam
chciałem się dowiedzieć jak najwiecej na temat tej organizacji -teamu BJJ w Polsce
z tego co widziałem w internecie Boi Team nie ma zbyt wiele klubów ,specjalizują się raczej w formule no gi i mma poza BJJ robią chyba sporo Luta Livre chociaż do dzisiaj nie wiem czym się rózni Luta Livre od BJJ No Gi może ktoś tutaj na forum będzie potrafił porównać BJJ No Gi z Luta Livre podać podbnienstwa i róznice z tego co widziałem we Francji jest sporo klubów Luta Livre
Boi Team organizuje również seminaria z mistrzami Luta Livre chyba aktualnie jako jedyni w Polsce wydaje mi się ,że Boi team jest slidny jakie jest wasze zdanie ?
jak z klubami Boi Team w innych krajach istnieją? Fernando Boi Podlega pod jakiegoś mistrza BJJ z Brazylii?

Pozdrawiam

tomek_tg

Wysłany: 1 Marzec 2015, 16:12   

jesli chodzi o Luta Livre to znalazłem taką stronkę http://luta-livre.pl/ wie ktoś co to za klub zajmujący się Luta Livre?

w jakiej miejscowości oni działają?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO