Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
KIF 6/2015 - relacja z RUNMAGEDON

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : SPORT i ZDROWIE
KIF 6/2015 - relacja z RUNMAGEDON
Autor Wiadomość
Czesław

Wysłany: 22 Czerwiec 2015, 21:22   KIF 6/2015 - relacja z RUNMAGEDON

W najnowszym KIF relacja z biegu Runmagedon Clasic. Polecam przeczytać jak ktoś się waha czy startować.

Kupiłem, skuszony artykułem na temat podciągania, ale nic nowego i ciekawego się nie dowiedziałem.

BLT

Wysłany: 29 Czerwiec 2015, 12:45   

Teraz w ogóle mamy do czynienia z obsesją 100 pomysłów jak się podciągać i żaden nieskuteczny poza cierpliwością i konsekwencją ;-)
W ogóle mignęlo mi jakiś czas temu minireportaż o "kalistenice" w PL i tam tez że o jeju i nie wiadomo co i już się pojawili "instruktorzy kalisteniki" ze swoimi mądrościami i napompowanymi bicami (bynajmniej nie kalisteniką) :)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

ry~you

SW: Różne

Wysłany: 29 Czerwiec 2015, 20:05   

akurat góre ciała na drążkach można zbudować niesamowitą. Widze po chłopakach któych spotykam w parkach. Także można sobie bicki tym napompować. A że jest na to moda to i są ludzie którzy chcą na tym zarobić na siłe.

BLT

Wysłany: 29 Czerwiec 2015, 21:47   

Ja nie mam nic przeciw modzie ;-) A tę modę popieram z całego serca (a może z całego bicka byloby właściwiej?) ;-) Śmieszy mnie tylko nagły wypływ wszelkiej maści fachowców od podciągania.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

ry~you

Wysłany: 30 Czerwiec 2015, 09:59   

tak jest zawsze niestety ;) tak samo kazdy teraz musi mieć na fb trener personalny wpisane ;) bawi mnie to niezmiernie no ale niestety czlowiek to zwierze stadne i robi każdą bzdure jaką podpatrzy od innych.

Wiktorek

Wysłany: 30 Czerwiec 2015, 18:28   

ry~you napisał/a:
tak jest zawsze niestety ;) tak samo kazdy teraz musi mieć na fb trener personalny wpisane ;) bawi mnie to niezmiernie no ale niestety czlowiek to zwierze stadne i robi każdą bzdure jaką podpatrzy od innych.

Dokładnie. Teraz każdy byle 'instruktor' z fitnesklubu jest trenerem personalnym. Aż mnie to męczy... podobnie jak około roku temu każda nastolatka miała swoje atelier photography na FB.

BLT

Wysłany: 30 Czerwiec 2015, 22:16   

Uznając że moda na ruch to dobra moda można to wybaczyć. Nie do końca kumam ludzi, którzy gonią za modą bo jeżeli za rok przyjdzie moda wąchanie kleju to wszyscy rzuca sport i zaczną wąchać? ;-) No należmy miec nadzieję, że skoro sport dostarcza tyle endorfin to ludzie połkną bakcyla i to się samo będzie nakręcać tak jak to jest w innych krajach np. Finlandii (tzn. tak słyszałem;)). Trochę żal jest mi ludzi którzy za to wszytsko płacą i trochę mnie wkurza, że są cwaniaki, którzy z tego hajs potrafią wyciągnąć (a ja nie) no ale co zrobić kiedy trend sportowy jest dobry...

Haziajstwo

www.welnateam.pl

ry~you

Wysłany: 1 Lipiec 2015, 15:25   

to już się samo nakręca. Wystarczy spojrzeć na rosnącą ilość biegaczy i osób na starcie maratonów biegów surwiwalowych. Nie wiem jak sprawa wygląda na siłowniach bo nie chodzę ale też chyba jest coraz ciaśniej. Jakieś aplikacje społecznościowe też temu służą (endomondo itp.) Dobrze, że ludzie zaczynają się ruszać ale chyba powinni robić to dla siebie :)
PS. moda na wąchanie kleju była zanim fb stał się popularny w polsce to też mało osób o tym wie.. :D

)PiT(

Wysłany: 15 Sierpień 2015, 15:31   

ry~you napisał/a:
to już się samo nakręca. Wystarczy spojrzeć na rosnącą ilość biegaczy i osób na starcie maratonów biegów surwiwalowych. Nie wiem jak sprawa wygląda na siłowniach bo nie chodzę ale też chyba jest coraz ciaśniej. Jakieś aplikacje społecznościowe też temu służą (endomondo itp.) Dobrze, że ludzie zaczynają się ruszać ale chyba powinni robić to dla siebie :)
PS. moda na wąchanie kleju była zanim fb stał się popularny w polsce to też mało osób o tym wie.. :D

Dokładnie. Klej był modny w czasach trudnodostępnej trawy.
Później trawa zrobiła się trochę bardziej dostępna, więc ludzie przerzucili się na nią.
Później znowu stała się mniej dostępna, więc dzieciaki przerzuciły się na dopalacze, czego efekty ost. widzimy (doszło do tego, że szef GIS zaczął nagrywać utwory hip-hopowe, aby dzieciaki przestały z tym eksperymentować).

p.s. a co do ciasnoty w klubach, to jak jest popyt, to jest też podaż. Kluby fitnes wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu (przynajmniej na lewobrzeżnej Warszawie).

“We know where you are. We know where you’ve been.
We can more or less know what you’re thinking about.”

Eric Schmidt, CEO of Google, 2010

ry~you

Wysłany: 16 Sierpień 2015, 10:22   

trawa teraz jest dostępna jak nigdy wcześniej. Dopalacze to raczej kwestia tego że robisz coś nie martwiąc się że łamiesz jako tako prawo bo prawo sobie z tym nie radzi ;) także jeśli złapią cię na mieście z gramem dopalaczy to problemów z tego mieć nie będziesz a jak złapią cię z gramem zielska to ci wmówią, że to 50 działek dilerskich ;)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : SPORT i ZDROWIE