Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
trening podstawowych technik samoobrony - Warszawa

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ULICA
trening podstawowych technik samoobrony - Warszawa
Autor Wiadomość
lun_AK

Wysłany: 19 Listopad 2015, 08:27   trening podstawowych technik samoobrony - Warszawa

hej,

szukam treningów, lub trenera samoobrony.

Sprawność uzyskuję na codziennych treningach a'la crossfit i siłownia. Więc na tym etapie traktuję samoobronę użytkowo. Biłem się kilka razy w życiu (mam 39 lat), więc ta aktywność mnie omijała. Na szczeście, bo walka nie jest moim celem w życiu. Chcę jednak wytrenować podstawowe techniki aby w razie czego czuć się nieco pewniej i mieć większe szanse się obronić.

Chciałbym wytrenować kilka technik do urzygu, tak jak to jest opisane w tym wątku: https://budo.net.pl/viewtopic.php?t=83486 . Na pewno interesuje mnie stójka z nogami, parter, ew. obrona przed narzędziami walki, możliwie kompleksowo. Chciałbym też przyzwyczaić się do przyjmowania ciosów np w gardzie (na treningach tajskiego boksu miałem tendencję do przymykania oczu).

Ograniczenia mam takie, że w praktyce mam mało czasu - to jest chyba najważniejsze.

Polećcie proszę jakiegoś mastera z Wawy, z którym mógłbym omówić warunki etc. Myślę, że mógłbym znaleźć partnera do treningów na swoim poziomie, jeśli to będzie lepsza wersja niż ćwiczenie indywidualne.

dzięki z góry za pomoc,
Lu

Warhead

SW: Różne

Wysłany: 19 Listopad 2015, 09:26   

Idz na boks. W Wawie oferta jest ogromna.

lun_AK

Wysłany: 19 Listopad 2015, 09:54   

Chodziłem juz na boks tradycyjny, tajski, kilka rodzajów wschodnich sztuk walki. Teraz chcę tego, o czym napisałem.

Ale dzięki za odpowiedź :)

lun_AK

Wysłany: 23 Listopad 2015, 08:11   

nie ma w wawie dobrych trenerów i szkół? ;)

dar75

SW: BJJ

Wysłany: 23 Listopad 2015, 12:53   

Nie

"Co cię nie zabije, to Cię okaleczy" - ja :)
“If you are man enough to hit, you are man enough to get hit back”.

Death-wish

SW: Karate

Wysłany: 24 Listopad 2015, 15:30   

Przygotowanie pod samoobronę to kilkutygodniowe szkolenie. Dlatego nie ma żadnych szkół.
A co do jakości szkoleń to inna historia.
Ostatnio zmieniony przez Death-wish 28 Listopad 2015, 19:08, w całości zmieniany 1 raz

https://www.facebook.com/JissenKanDojo/

Thufir Hawat

Wysłany: 25 Listopad 2015, 08:50   

http://www.defendo.pl/- byłem u nich na dwóch seminariach, podobało mi się właśnie ich nastawienie na samoobronę.

Zainteresuj się też ESDS, kolega ESDS Tactical powinien cię pokierować w stronę jakichś sensownych sekcji warszawskich.

Pozdrawiam, Thufir

"Killing with the tip lacks artistry, but don't let that hold your hand when the opening presents itself."

ESDS Tactical

Wysłany: 1 Grudzień 2015, 15:36   

Thufir Hawat napisał/a:
Zainteresuj się też ESDS, kolega ESDS Tactical powinien cię pokierować w stronę jakichś sensownych sekcji warszawskich.

ja szkole tylko funkcjonariuszy - nie prowadze działalnosci komercyjnej. Co do szkół i sekcji - warto sie zainteresować defendo ale śmiało też moge polecić Jacka Walczaka (Krav Maga) jak i chłopaków z Sambo System Polska

"Fight or DIE!!!"

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ULICA