Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Nasz Izu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1
Nasz Izu
Autor Wiadomość
BLT

Wysłany: 15 Październik 2015, 13:08   Nasz Izu

Jest taka polska "komedia" - "Francuski Numer" czy jakoś tak. Kolesie jeżdżą taksówką po Warszawie i próbują coś tam wykręcić, wśród nich jest jeden czarnoskóry. Film taki se, jedynie dla zakochanych w Warszawie bo fajne ujęcia stolicy są - ale takich ijęc jest mnogo. W każdym razie w końcu trafiają na północną Pragie - a tam trafiają ich łysole z Legii (ciekawe czemu nie z Polonii swoją droga? zawsze wydawała mi się właściwsza dla tych rejonów ale nieważne). No i łysole chą dobrac się do "bambusa", a tu współtowrzysze oponują "Nie oddamy. To nasz bambus"

Po co taki przydługawy wstęp? Ano, bo zawsze jak sobie myślę o tym niezwykle inteligentnym pięściarzu, kojarzy mi się ta własnie powyższa scena.
Izu Ugonoh (wielu zapewne kojarzy bardziej siostrę Osi:

Osi co prawda nie boksuje ale robi bratu caałkiem niezły pr ;-)
A tymczasem Izu zaliczył 11 ko w 14 stoczonych walkach. Faktem faktem, że z nikim znacznym jeszcze się nie boksował ale rokowania na przyszlość są moim zdaniem całkiem całkiem. Poniżej ostatnia walka naszego człowieka po której załozył na biodra pasy WBA Oceania i WBO Africa (tak, tez jestem zdziwiony takimi pasami nie mniej jak WBC państw nadbałtyckich;))

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Megidox

SW: BJJ/MMA

Wysłany: 16 Październik 2015, 08:58   

Pamiętam jak jeszcze "Nasz Bambus" walczył w k1 -> dobry kozak z niego. Teraz biorąc pod uwagę jego samozaparcie do rozwoju i wsparcie Kuby M. <pamiętajcie gluten jest naszym większym wrogiem niż ISIS ;-) > Izu może zrobić naprawdę dobrą karierę

Choć życie ciąży a psycha siada nie mogę się poddać to moja zasada

BLT

Wysłany: 30 Listopad 2015, 18:39   

Cytat:
W najbliższą sobotę na gali w Nowej Zelandii piąty tegoroczny pojedynek stoczy Izu Ugonoh (14-0, 11 KO). Rywalem Polaka będzie Meksykanin Vicente Sandez (15-5, 10 KO). Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport. Początek programu od godziny 7:00.

Na tej samej gali zaprezentuje się również Joseph Parker, który skrzyżuje pięści z Danielem Martzem.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 1 Grudzień 2015, 10:43   

Ugonoh do spóły z Parkerem ściemniają na treningu przed sobotnią galą ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 13 Grudzień 2015, 11:24   

z: http://www.boxing.pl/foru...-runda-7-a.html :

W minioną sobotę na gali w Nowej Zelandii Izu Ugonoh pokonał cienkiego jak skórka na kaszance Vicente Sandeza i dalsze pisanie o tej walce ma dokładnie tyle samo sensu, co powrót na ring Odlaniera Solisa. Po zakończonym pojedynku potężnie zbudowany pięściarz znad Wisły podziękował nowozelandzkim kibicom za doping (łącznie sześć walk od października 2014 roku) i stwierdził jasno - czas na występy w Polsce.

W sobotę gladiator ze Szczecina był rozczarowany i zły, pomimo zwycięstwa już w premierowej odsłonie meczu. I naprawdę trudno mu się dziwić. Izu ciężko trenował do tego występu i w nagrodę zapewne chciałby przez co najmniej kilka rund zaprezentować swoje umiejętności. A tu pierwszy lepszy prawy na szczęce tego otłuszczonego Meksykanina i koniec. Izu, a także polskich fanów, takie widowiska interesują tyle, co zeszłoroczny śnieg. Co znacznie istotniejsze, taki rywal jak Sandez nie uwypukli błędów w sztuce, a triumf nad nim nie spowoduje poprawy humoru po walce. Wie coś o tym Maciej Sulęcki.

Miesiąc temu Izu skończył 29 lat i czas już, by Polak zaczął na dobre aklimatyzować się w wadze ciężkiej. Co prawda Ugonoh ma za sobą sześć pojedynków w "królewskiej" dywizji, ale tak naprawdę tylko jedna z nich okazała się pożyteczna. Polak potrzebuje przeciwnika, który wyzwoli w nim nowe pokłady motywacji, a walka przysporzy mu jakichkolwiek kłopotów. Tylko wtedy możliwy jest rozwój zawodnika. Nokauty na miernych oponentach są spektakularne, odsłon na You Tube coraz więcej, ale wartości, która zaprocentuje w przyszłości, praktycznie nie ma.

Aktualnie nad Izu krąży więcej znaków zapytania, niż jest mięśni na jego ciele. Jedna 8-rundowa walka z Juliusem Longiem to zdecydowanie za mało, a i sam przeciwnik nie stanowił wyzwania dla 29-latka trenującego w Las Vegas. Mam wielką nadzieję, że taki stan rzeczy zmieni się w 2016 roku, kiedy to Izu pojawi się na prestiżowej gali Polsat Boxing Night. Jeszcze wcześniej Ugonoh ma wziąć udział w popularnym programie "Taniec z Gwiazdami". Cel występu w tym telewizyjnym show jest jasny - zdobycie większej popularności. Z pewnością warto zainwestować w polskiego zawodnika, ponieważ jest w nim spory potencjał - sportowy i miedialny. Izu ma talent do ciężkiej pracy, nie przeszkadza mu mikrofon, a jego sylwetka jest imponująca. To póki co niewiele, ale gdy przyjdą sukcesy, a są na to szanse w przypadku Izu, to wyżej wymienione aspekty tylko pomogą w karierze.

Izu Ugonoh wygląda jak milion dolarów, ale byłoby świetnie, gdyby zaczął niedługo owy milion dolarów kasować za walki, co wiązałoby się z odniesiem wielkiego sukcesu na zawodowym ringu.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 12 Luty 2016, 19:11   

Alwer ostatnio mi "zarzucił", że mimo iż Izu jest wyżej w rankingach od Szpili to z niewiadomych powodów to łysym jest więcej gadane niż w temacie o Ugonohu. Pisałem, że coś o Izu jest ogólnie cicho ale powoli się to zmienia z tym Ugonoh zamienił taniec w ringu na taniec z gwiazdami;)

za: http://www.boxing.pl/foru...-gwiazdami.html

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Czesław

Wysłany: 12 Luty 2016, 21:28   

Ale on jest zbudowany :-0

BLT

Wysłany: 12 Luty 2016, 22:48   

No jest zajebiście zbudowany i nie mniej inteligentny ale... zastanawiam się na sensem takiej promocji. Po pierwsze jest to kilkutygodniowa przerwa w treningach i startach. \nigdy nie oglądałem "tańca..." ale ciągnie sie to w tv jak smród po gaciach. Po drugie w NZL gdzie ostatnio walczył już nie mówiąc o USA to mu popularności i sławy nie przyniesie tylko spopularyzuje Izu w PL.
Wygląda mi na to, że z Ugonoha będzie zrobiona taka pięściarska wersja Mammeda tzn. będzie walczył na galach PBN i będzie lubiany i będą wywiady z Borkiem i walki o pas polsatu.
Może się mylę ale wydaje mi się, ze to pójdzie w tę stronę i w dalszym ciągu zostanie "nam" stękanie na Szpilę jako jedynego Polonusa w czołówce HW ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Alwer

Wysłany: 15 Luty 2016, 14:22   

BLT broń boże ja Ci nie nie zarzucam! Chciałem tym tylko dać przykład, że te rankingi to trochę o kant dupy. Co do tańca wolałem na to zarzucić zasłonę milczenia... Sensu nie ma jest kasa, widocznie woli kasę za taniec, niż za bicie się po głowie..

BLT

Wysłany: 16 Luty 2016, 07:15   

Alwer napisał/a:
(...)Sensu nie ma jest kasa, widocznie woli kasę za taniec, niż za bicie się po głowie..

To też świadczy o intelekcie ;-) Celebrytyzm jest zdrowszy niż pięściarstwo :)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1