Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Adamek - "drugi oddech"

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1
Strona 2 z 2
Adamek - "drugi oddech"
Autor Wiadomość
KFP

Wysłany: 28 Wrzesień 2015, 10:52   

Choć walki jeszcze nie widziałem to zawsze mnie dziwiła tak duża dysproporcja w kartach
Miroslaw Brozio 77-75, Krzysztof Bubak 77-75, Piotr Kozlowski 74-78
i skoro dwóch sędziów punktuje identycznie to trzeci mógł pomylić Ewy ;) chyba Pani Piątkowska zasugerowała że mogło tak być w wywiadzie po walce.

.:pitman:.

Wysłany: 28 Wrzesień 2015, 20:57   

Megidox napisał/a:
A co sądzicie na temat sędziowania na tej gali ?

uważam że słabo jest gdy na tak napompowanej gali sędziuje gość który nie zna przepisów i liczy na stojąco :) głupio też przerywać walkę na sekundę przed jej końcem. Ja wiem że generalnie zdarzają się wałki jak np. w MMA rzekoma pomyłka na karcie sędziowskiej Bagińskiego w walce Pudźka z Thompsonem ale gdzieś jest granica wstydu (i po mojemu chyba zostala przekroczona).

p.s. a najgorsze jest że taki Rekowski który dostał gonga że prawie wyszedł z ringu opowiada jak to go wielce oszukano w walce...a prawda jest taka że go sędzia uratował przed potężnym nokautem bo kompletnie nie widział gdzie jest i gdyby go Aguilera dopadł przy linach to mógłby walić jak w worek. :evil:

BLT

Wysłany: 29 Wrzesień 2015, 09:28   

Michalczewski o Adamku:
Cytat:
- Walka toczyła się w zwolnionym tempie. Saleta boksował na swoim normalnym poziomie, on od lat boksuje tak samo. Miał swoje chwile, ale było ich mało. Jestem zawiedziony Adamkiem. Jeszcze po walce mówi, że on ma zostać, będzie walczył i wygrywał, tylko nie wiem z kim? Tomek może zarobić pieniądze już tylko jedynie jako mięso armatnie. Dla tak wielkiego zawodnika jakim był Adamek, to żadna sztuka błyszczeć na tyle Salety. Podobnie jak Gołota, on był dla niego jak ukrojony na miarę. Wyszedł taki Szpilka, który nie jest żadnym wirtuozem i go pobił. Tomek wychodzi i mówi, że jest w świetnej formie i jest w tym przekonujący, ale jak wychodzi do ringu, to nie przekonuje już nic

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Czesław

Wysłany: 1 Październik 2015, 21:11   

W sumie dopiero dzisiaj obejrzałem, nie miałem kiedy. komentarz z youtube
-czy tak wyglądała całą walka?
- Nie. Na końcu walki zaczęli latać.

Czyli nie tylko ja się nudziłem, ale w sumie nie spodziewałem się fajerwerków. Jak napisałeś- sportowcy ze wspaniałą przeszłością, z naciskiem na "przeszłość"

BLT

Wysłany: 2 Październik 2015, 07:40   

Otóż to, to się nazywa rozmienianie na drobne, chociaż wcale nie takie drobne na ich konta wpłynęły. :)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 21 Marzec 2016, 16:45   

Jakby kto nie oglądał polsatu to 2 kwietnia na PBN Adamek walczy z Moliną ;-)

BTW.
Zmieniłem tytuł tematu, bo harce z Saletą już nieaktulane, a podejrzewam, że Góral rękawic w najbliższym czasie jeszcze nie odwiesi. Poza tym zasługuje by mieć swój własny temat ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Strona 2 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1