Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Jedziesz z nim Krzychu...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1
Jedziesz z nim Krzychu...

Będziem mieć nowego czempiona?
Rzecz jasna i oczywista...
75%
 75%  [ 3 ]
A gdzieżby tak..
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
BLT

Wysłany: 9 Sierpień 2015, 22:26   Jedziesz z nim Krzychu...

.. czyli Głowacki vs. Huck o tytuł WBO już 14 sierpnia.
Czyli realna szansa by nasz boks zawodowy odzysak łw reszcie tytuł w jakiejś liczącej się organizacji. Tym bardziej że Huck to pyszłkowaty dupek wiec i łomot i pożegnanie z koroną przyda mu się w celach wychowawczych;)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

.:pitman:.

Wysłany: 14 Sierpień 2015, 07:19   

może i lomot mu się przyda...ale czy koniecznie ma to zrobić Główka? dla mnie nie ma on papierów na mistrza :oops:

Osadnik

Wysłany: 15 Sierpień 2015, 12:14   

Przyznam się że Głowa mnie zaskoczył,nie sądziłem że wygra,więcej,przed walką nie sądziłem że dotrwa do jej końca,
a tu taka niespodzianka. Dobra walka,sporo niespodziewanych zwrotów akcji,pewnie będzie nominowana do walki,niespodzianki roku.
A Szpila,eh ;-)

BLT

Wysłany: 15 Sierpień 2015, 21:30   

Czyli że jednak Krzychu papiery na mistrza ma;) usłyszałem tę inf w radio nad ranem i mega jestem zadowolony :)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

.:pitman:.

Wysłany: 16 Sierpień 2015, 13:54   

głowa popiołem posypana :oops: obym częściej się tak mylił.

warto było zarwać nockę (poranek) dla tego Pana.

BLT

Wysłany: 12 Październik 2015, 00:06   

Krzychu wrócił do treningóe po operacji łapy. Podobno między linami ma stanąc w początkach przyszłego roku, a tymczasem Marco Huck domaga się od WBO możliwości reanżu z Krzychem uzasadniając iż nalezy mu się specjalne traktowanie bo przez wiele lat był mistrzem w tej organizacji :lol:
Cytat:
- Na dzień dzisiejszy, WBO czyli organizacja, której Głowacki fenomenalną walką wywalczył tytuł na gali Premier Boxing Champions w Newarku, jest w posiadaniu dwóch oficjalnych pism. Jednego od byłego mistrza świata Marco Hucka, które przyszło w pierwszej kolejności, a drugiego ode mnie, w imieniu obecnego mistrza świata WBO, będącego odpowiedzią na prośbę zawartą w liście Marco. Huck, uzasadniając swoją prośbę (bo to jest tylko prośba), przekonuje, iż przez wiele lat był mistrzem WBO, więc zasługuje na specjalne traktowanie. Czyli, że należą mu się specjalne względy. Dodaje również, iż natychmiastowy rewanż należy mu się dlatego, że prowadzący w ringu sędzia był, nazwijmy to „bardzo liberalny z odliczeniem do dziesięciu” po nokdaunie w szóstej rundzie. Po pierwsze, tylko i wyłącznie w gestii sędziego jest jak szybko liczy, bo najważniejszym elementem liczenia zawodnika jest ocena sędziego ringowego, czy może dalej kontynuować pojedynek. A co do tego chyba nie było żadnych wątpliwości! Po nokdaunie, a do końca rundy były przecież dwie minuty, to Krzysztof od razu poszedł na wymianę, była walka cios za cios! To wszystko można zobaczyć na ekranie... Huck miał 120 sekund, żeby rozstrzygnąć walkę w szóstej rundzie, a Głowacki mu na to nie pozwolił – czy trzeba jeszcze jakiegoś innego kontrargumentu? Nie sądzę. Dodam jeszcze, że nie ma czegoś takiego w przepisach, jak liczenie do dziesięciu trwające 10 sekund. To jest regulowane, przy zachowaniu oczywiście zdrowego rozsądku, przez sędziego ringowego.
W chwili obecnej, według obowiązujących przepisów WBO, Głowacki nie musi mieć natychmiastowego rewanżu z Huckiem. Może walczyć z kim chce w obronie tytułu – pod warunkiem, że rywal będzie w pierwszej piętnastce rankingu. Oczywiście, że WBO, pomimo z naszego punktu widzenia braku zasadnych argumentów, może nakazać, w ramach tzw. klauzuli specjalnej taki rewanż. W takiej sytuacji dochodzi do przetargu, a mistrzowi czyli Krzyśkowi Głowackiemu należeć się będzie 75 procent gaży. Wierzysz w to, że taki rewanż może odbyć się w Niemczech? Wierzysz, że ta oferta przebije amerykańską?

więcej na: http://www.polsatsport.pl...giem/index.html

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 30 Październik 2015, 13:55   

Cytat:
Bardzo miłe wieści docierają do nas z Orlando, gdzie trwa konwencja federacji WBO. Wspomniana organizacja uznała pojedynek Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO) z Marco Huckiem (38-3-1, 26 KO) za "Walkę Roku" 2015. Przypomnijmy, że "Główka" odebrał Niemcowi mistrzowskie trofeum w sierpniu w Newark. Walka miała dramatyczny przebieg, a zakończyła się efektownym nokautem na Hucku w 11. rundzie. Wcześniej Głowacki sam zapoznał się z deskami, ale dzięki heroicznej postawie zdołał wrócić do gry i zawiesić ostatecznie mistrzowski pas na swoich biodrach.

http://www.boxing.pl/foru...eracji-wbo.html

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 5 Luty 2016, 18:44   

Cytat:
(...)
Wciąż nie wiadomo jednak oficjalnie, kiedy i z kim skrzyżuje rękawice polski czempion. Wiele wskazuje na to, że rywalem Głowackiego będzie dobrze znany polskim kibicom Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO). Jak stwierdził Andrzej Wasilewski, jedna z osób, która sprawuje pieczę nad karierą Głowackiego, walka jego podopiecznego prawdopodobnie odbędzie się w połowie kwietnia.

- Wydaje się, że pojedynek [Głowacki vs Cunningham - przyp. red.] odbędzie się w połowie kwietnia i myślę, iż do tej walki dojdzie. Cunningham to bardzo ciekawy przeciwnik, świetne nazwisko - rozpoznawalne zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce. Ostrzę sobie apetyt, jako kibic, na obejrzenie tej walki. Moim zdaniem na więcej niż 90% dojdzie do tego starcia - powiedział polski promotor.

http://www.boxing.pl/foru...e-kwietnia.html

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 11 Kwiecień 2016, 23:04   

Cytat:
W sobotę w Barclays Center na Brooklynie Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) stanie do pierwszej obrony swojego pasa WBO wagi junior ciężkiej. Polak podejmie w słynnej hali Steve'a Cunninghama (28-7-1, 13 KO), doświadczonego pięściarza ze Stanów Zjednoczonych. W rozmowie z polsatsport.pl "Główka" opowiedział o przygotowaniach do tego pojedynku i nastroju przed ważną dla siebie batalią.

- Zaaklimatyzowałem się już, zakończyłem sparingi. Jestem cały, nie mam żadnych kontuzji i to jest chyba najważniejsze. Już nie mogę się doczekać aż wejdę do ringu. Sparowałem z trzema zawodnikami z Ameryki, wyszło fajnie i nawet trochę się postawili. Oko miałem trochę zarysowane, ale oni oczywiście też nie wyszli z tych potyczek bez szwanku. Na pewno nastawiam się na niebezpiecznego, szybkiego Cunninghama. Będzie mocny na nogach i będzie chcial mnie punktować. Jestem jednak na to gotowy. Nie będę zdradzał taktyki, a najważniejsze, że na ten moment wszystko jest OK. Trzeba wygrać! - powiedział Głowacki.

Lutuj Krzychu, lutuj :box:

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1