Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Dziwne zachowanie organizmu po treningu MT

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1
Dziwne zachowanie organizmu po treningu MT
Autor Wiadomość
macios6

SW: Muay Thai

Wysłany: 29 Kwiecień 2016, 13:30   Dziwne zachowanie organizmu po treningu MT

Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy post więc proszę o zrozumienie.
Od ponad 2 miesięcy chodzę na treningu Muay Thai w mojej okolicy.
Zapisałem się z kilku ważnych aspektów ":trochę ruchu,zrzucenie brzucha,pewność siebie.

Przed każdym treningiem ( trwającym 1.5 godziny od 18:00) zażywam całą butelkę NAPALM-u (przedtreningówki), 2 tabletki thermo speed olimpu, oraz 1/4 miarki bcaa.

Po treningu przyjmuję od razu 1/4 miarki bcaa.

Chodzi o to że zachowanie mojego organizmu np wczoraj było bardzo dziwne:
Wracam z treningu wiadomo zmęczony ale spełniony, jem ryż,pierś z kurczaka oraz warzywa na patelni.

Kładłem się spać o 23 wypijając jeden kubek MELISY, niestety przez ponad 2 godziny nie mogłem zasnąć.
Ku mojemu zdziwieniu odkąd wróciłem z treningu( godzina 20) nie byłem oddawać moczu. Przez ponad 2 godziny które nie potrafiłem zasnąć byłem kilkukrotnie w toalecie.

I ty pytanie skąd takie zachowanie orgzanizmu, czy to normalne? Czy też przez odżywki które zażyłem przed treningim?
Bo miałem wrażenie jakby moje nerki na 4 godziny się zatrzymały i potem znowu zaczęły pracować ale na 200%.

Czesław

Wysłany: 29 Kwiecień 2016, 16:10   

Jeśli chodzi o trudności z zasypianiem po późnym treningu -typowe i jest to największa wada takiego treningu. Druga sprawa- niedostateczna regeneracja, zakładając ze powinieneś spać 8 godzin- nie zawsze da się pododzić z praca/ szkołą.

Niedziel

Wysłany: 29 Kwiecień 2016, 20:35   

To przez terme. Jak bierzesz srodki pobudzajace to musisz sie liczyc z tym, ze nie bedziesz mogl zasnac. W moim przypadek to bylo tak, ze nawet jak na trening szedlem na 17.30 to po zjedzeniu porcji termala zasypialem dopiero po polnocy. To samo z oddawaniem moczu, moze nie as w takim natezeniu jak u Ciebie ale jak szedlem do toalety to zawsze musialem isc na 2-3 razy. Nie jedz termala przez 1-2 treningi I sam sprawdz, czy to nie o to chodzilo, bo z tego co opisujesz to jestem przekonany, ze to terma.

Edit: wlasnie sprawdzilem slkad Napalm I tam tez jest kofeina. Wyglada na to, ze przygotowujesz sobie przez treningiem dobra bombe %-) A tak juz na powaznie mozesz rozwazyc nie uzywanie termy przez treningiem razem z napalmem, ale np. w dni, w ktore biegasz rano, albo wykonujesz inner cwiczenia areobowe.

Ojciec Dyrektor RD. Sztuki wojny i sztuki życia.

czarny msciciel

Wysłany: 29 Kwiecień 2016, 21:26   

STi napisał/a:
Jeśli chodzi o trudności z zasypianiem po późnym treningu -typowe i jest to największa wada takiego treningu. Druga sprawa- niedostateczna regeneracja, zakładając ze powinieneś spać 8 godzin- nie zawsze da się pododzić z praca/ szkołą.

to problem gdzie sam nie znalazlem rozwiazania, jak wracam z treningu o 22 to zasypiam o 1 a musze wstac 6:30
czyli z regeneracji nic nie zostaje

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1