Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
UFC 200 Hype

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
UFC 200 Hype
Autor Wiadomość
Shabu

Wysłany: 4 Lipiec 2016, 16:03   UFC 200 Hype

novocaine

Wysłany: 7 Lipiec 2016, 08:54   

USADA has flagged Jon Jones. Potential anti-doping violation. He’s out of UFC 200.

https://twitter.com/MMAFighting/status/750895705883942912

https://www.ufc.tv/video/ufc-press-conference

"when Jones said ever minute of training DC did would be a waste of his life....he meant it"

montesi

Wysłany: 7 Lipiec 2016, 09:02   

koks czy koka ? ;)

"Get up, stand up, stand up for your rights
Get up, stand up, don't give up the fight"

Balofy

Wysłany: 7 Lipiec 2016, 13:05   

czo sie stało?

Sie zesrało.

P.S. to było testowanie poza przygotowaniami do walki. Wg Helwaniego nie testuja wtedy na rozrywkowe dragi, zioło, kokę itd.
Więc.... hmm...

czarny msciciel

Wysłany: 7 Lipiec 2016, 16:57   

bardzo sie ciesze:)
Jon Jones to nie dosyc ze wyjatkowy baran, ulubieniec Dany, to jeszcze koles ktorego styl wlasciwie stal jak dla mnie na eye pokes i utylizowaniem ogromnej przewagi zasiegu - teraz sie jeszcze okaze ze cala gadka jaki to fenomen i nie musi prawie cwiczyc byla g warta bo to przypuszczalnie byl doping
mam nadzieje ze juz naprawde jest skonczony, dla MMA mala strata, najmniej czekalem chyba na ta walke z calej gali

a jak polty? ktos wskoczy na jego miejsce? Podobno Bisping sie zglosil:)

http://i.imgur.com/JqZYLjn.gifv - animated gifs nie dzialaja?

Balofy

Wysłany: 8 Lipiec 2016, 06:31   

ja go na gruncie "osobistym" też nie znoszę, co nie zmienia faktu, że jest chyba obok Mighty Mouse najlepszym zawodnikiem ostatnich pięciu? lat i pretendentem do "best ever" ;) i jego walki same w sobie, nawet jesli zycze mu przegranej, to przyjemnosc jednak ;)

novocaine

Wysłany: 8 Lipiec 2016, 10:49   

Cormier vs Silva.

wow. such fight. much preparation. very surprise.

https://twitter.com/bokamotoESPN/status/751262281011306496?lang=en

JJ przeprasza DC

https://www.instagram.com/p/BHk8ObbgkuG/

czarny msciciel

Wysłany: 10 Lipiec 2016, 12:49   

Cytat:
ja go na gruncie "osobistym" też nie znoszę, co nie zmienia faktu, że jest chyba obok Mighty Mouse najlepszym zawodnikiem ostatnich pięciu? lat i pretendentem do "best ever"

ja tego tak nie widze, moim zdaniem ma zla, nietechniczna stojke, ktora stoi na zasiegu, eyepokes i technikach ktore sa legalne ale latwo pewno nimi zaskakiwac bo jednak sie ich zabrania normalnie w stylach uderzanych - te nieszczesnie kopniecia na kolano. Jedyne gdzie naprawde blyszczy to zapasnicza stojka.
Jak porownasz technike uderzana Jonesa z np Spidera albo Aldo - niebo a ziemia.
A teraz sie jeszcze okazuje ze mimo calej przewagi fizycznej koles koksowal.

a teraz UFC 200 - przewalilem sie przez te walki co mnie interesowaly:

Sage Northcutt vs kelner dobrany przez UFC zeby Sage w koncu mogl wygrac
- fatalna walka, obaj mieli dziury w parterze, jak to mozliwe ze koles nie skonczyl Sage w parterze to nie wiem - wygladalo prawie jak ustawiane
do tego nazywanie go przez komentatorow Super Sage brzmi glupio kiedy w tym czasie facet z panika na twarzy walczy o zycie
duzo komentatorow uwazalo ze Sage wcale tej walki nie wygral i ja sie bym tu przychylal - nie wiem kogo mu teraz dadza - chyba bedzie losowanie z publicznosci

Aldo vs Frankie
- Aldo wrocili, nie bylo wprawdzie efektownego ko ale dla mnie przewaga Aldo super, mysle ze uczciwie zasluzyl w koncu na ten rewanz z Connorem o ile bedzie co z Connora zbierac po Diazie.

Hunt vs Brock
- zal.pl, szkoda Hunta, bylem pewien ze wygra, wygladalo jakby bal sie zaangazowac w stojce, na ziemi zupelnie pogubiony no ale to ciezko miec pretensje jak Brock na nim lezal
najgorsze ze teraz fani WWE beda mysleli ze to naprawde:)

Spider vs DC
- spider zainkasowal czek i tyle, i tak wypadl lepiej niz bym sie spodziewal biorac pod uwage ze sie 2 dni przygotowywal,
DC mowiac szczerze nie wygladal zupelnie jakby byl przygotowany na Jonesa, walka klasyczyn american wrestler, czyli takedown a potem bede na nim lezal i costam uderze

Meisha Tate vs Nunes
- powiem tyle, Tate jedna z ladniejszych zawodniczek UFC, ciezko sie oglada jak jej lamia nos, nie jestem pewien ale duzenie miala chyba zapiete na szczece i odklepala bo miala dosyc? (ciezko sie dziwic)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA