Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
UFC 200 Hype

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
UFC 200 Hype
Autor Wiadomość
Shabu

Wysłany: 4 Lipiec 2016, 17:03   UFC 200 Hype

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

novocaine

Wysłany: 7 Lipiec 2016, 09:54   

USADA has flagged Jon Jones. Potential anti-doping violation. He’s out of UFC 200.

https://twitter.com/MMAFighting/status/750895705883942912

https://www.ufc.tv/video/ufc-press-conference

"when Jones said ever minute of training DC did would be a waste of his life....he meant it"

montesi

Wysłany: 7 Lipiec 2016, 10:02   

koks czy koka ? ;)

"Get up, stand up, stand up for your rights
Get up, stand up, don't give up the fight"

Balofy

Wysłany: 7 Lipiec 2016, 14:05   

czo sie stało?

Sie zesrało.

P.S. to było testowanie poza przygotowaniami do walki. Wg Helwaniego nie testuja wtedy na rozrywkowe dragi, zioło, kokę itd.
Więc.... hmm...

czarny msciciel

Wysłany: 7 Lipiec 2016, 17:57   

bardzo sie ciesze:)
Jon Jones to nie dosyc ze wyjatkowy baran, ulubieniec Dany, to jeszcze koles ktorego styl wlasciwie stal jak dla mnie na eye pokes i utylizowaniem ogromnej przewagi zasiegu - teraz sie jeszcze okaze ze cala gadka jaki to fenomen i nie musi prawie cwiczyc byla g warta bo to przypuszczalnie byl doping
mam nadzieje ze juz naprawde jest skonczony, dla MMA mala strata, najmniej czekalem chyba na ta walke z calej gali

a jak polty? ktos wskoczy na jego miejsce? Podobno Bisping sie zglosil:)

http://i.imgur.com/JqZYLjn.gifv - animated gifs nie dzialaja?

Balofy

Wysłany: 8 Lipiec 2016, 07:31   

ja go na gruncie "osobistym" też nie znoszę, co nie zmienia faktu, że jest chyba obok Mighty Mouse najlepszym zawodnikiem ostatnich pięciu? lat i pretendentem do "best ever" ;) i jego walki same w sobie, nawet jesli zycze mu przegranej, to przyjemnosc jednak ;)

novocaine

Wysłany: 8 Lipiec 2016, 11:49   

Cormier vs Silva.

wow. such fight. much preparation. very surprise.

https://twitter.com/bokamotoESPN/status/751262281011306496?lang=en

JJ przeprasza DC

https://www.instagram.com/p/BHk8ObbgkuG/

czarny msciciel

Wysłany: 10 Lipiec 2016, 13:49   

Cytat:
ja go na gruncie "osobistym" też nie znoszę, co nie zmienia faktu, że jest chyba obok Mighty Mouse najlepszym zawodnikiem ostatnich pięciu? lat i pretendentem do "best ever"

ja tego tak nie widze, moim zdaniem ma zla, nietechniczna stojke, ktora stoi na zasiegu, eyepokes i technikach ktore sa legalne ale latwo pewno nimi zaskakiwac bo jednak sie ich zabrania normalnie w stylach uderzanych - te nieszczesnie kopniecia na kolano. Jedyne gdzie naprawde blyszczy to zapasnicza stojka.
Jak porownasz technike uderzana Jonesa z np Spidera albo Aldo - niebo a ziemia.
A teraz sie jeszcze okazuje ze mimo calej przewagi fizycznej koles koksowal.

a teraz UFC 200 - przewalilem sie przez te walki co mnie interesowaly:

Sage Northcutt vs kelner dobrany przez UFC zeby Sage w koncu mogl wygrac
- fatalna walka, obaj mieli dziury w parterze, jak to mozliwe ze koles nie skonczyl Sage w parterze to nie wiem - wygladalo prawie jak ustawiane
do tego nazywanie go przez komentatorow Super Sage brzmi glupio kiedy w tym czasie facet z panika na twarzy walczy o zycie
duzo komentatorow uwazalo ze Sage wcale tej walki nie wygral i ja sie bym tu przychylal - nie wiem kogo mu teraz dadza - chyba bedzie losowanie z publicznosci

Aldo vs Frankie
- Aldo wrocili, nie bylo wprawdzie efektownego ko ale dla mnie przewaga Aldo super, mysle ze uczciwie zasluzyl w koncu na ten rewanz z Connorem o ile bedzie co z Connora zbierac po Diazie.

Hunt vs Brock
- zal.pl, szkoda Hunta, bylem pewien ze wygra, wygladalo jakby bal sie zaangazowac w stojce, na ziemi zupelnie pogubiony no ale to ciezko miec pretensje jak Brock na nim lezal
najgorsze ze teraz fani WWE beda mysleli ze to naprawde:)

Spider vs DC
- spider zainkasowal czek i tyle, i tak wypadl lepiej niz bym sie spodziewal biorac pod uwage ze sie 2 dni przygotowywal,
DC mowiac szczerze nie wygladal zupelnie jakby byl przygotowany na Jonesa, walka klasyczyn american wrestler, czyli takedown a potem bede na nim lezal i costam uderze

Meisha Tate vs Nunes
- powiem tyle, Tate jedna z ladniejszych zawodniczek UFC, ciezko sie oglada jak jej lamia nos, nie jestem pewien ale duzenie miala chyba zapiete na szczece i odklepala bo miala dosyc? (ciezko sie dziwic)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA