Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Jędrzejczyk vs Gadelha

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Jędrzejczyk vs Gadelha
Autor Wiadomość
DXA

Wysłany: 9 Lipiec 2016, 17:34   Jędrzejczyk vs Gadelha

No i po walce. Pierwsze dwie rundy jak oglądałem to już czarne myśli mnie nachodziły. Ale jak Gadelha na trzecią wyszła bez paliwa a Joanna zaczęła ją obijać jak manekina to zdecydowanie odetchnąłem :) . Zachowanie po walce trochę utwierdza mnie w przekonaniu że bad blood jest sztucznie podkręcany za namową UFC, zauważli że na tym sie kase robi lepszą więc teraz co event to sie zawodnicy nienawidzą w walkach o tytuł :) .
A i ciekawa rzecz komentatorzy w orginale żeby nie musieć wymawiać nazwiska polki w większości przypadków woleli mówić "champ"

You can do battle with strenght, you can do battle with wits, but no weapon can beat a great pair of tits.

czarny msciciel

Wysłany: 10 Lipiec 2016, 10:56   

bardzo fajna walka dla JJ. z 1 strony pierwsze 2 rundy mogly martwic a z 2 super sobie radzila z tymi takedowns i z sytuacja na ziemi - nie zapominajmy ze Gadehla to w sumie czarny pas bjj. Dodatkowo ta kontra chyba z uchimaty tez gites. Czyli niby 2 rundy Gadehla costam miala przewage ale krzywdy zadnej JJ te nie zrobila- rozczochrala jej kucyk conajwyzej.
walka o tyle zajebista ze wlasciwie nie ma watpliwosci kto jest mistrzem
jak dla mnie same takedowns po ktorych nie nastepuje zaden damage tez nie powinny byc jakos bardzo punktowane bo co z tego ze posadzilles kogos na tylek jak on wstal po prostu
wkurzaja mnie tez komentarze ze u JJ zwyciestwo to glownie cardio - tak cardio ma zajebiste no ale jak przez 2 ostatnie rundy nie otrzymala prawie zadnego ciosu a Gadehla zbierala tone kopow na mostek to wiadomo kto ledwo stal
moze to tez moja subiektywna opinia ale mialem wrazenie ze i replaye i komentarze byly na strone Gadehli

DXA

Wysłany: 10 Lipiec 2016, 11:55   

You can do battle with strenght, you can do battle with wits, but no weapon can beat a great pair of tits.

Ghostek

Wysłany: 12 Lipiec 2016, 14:30   

Mnie strasznie wkurza nakręcanie "bad blood hype". Wcześniej Aśka sprawiała wrażenie bardzo fajnej i naturalnej w swojej zadziorności osoby. Motyw z ciastkiem dla Carli Esparzy był rozbrajający :) W TUFie i później wg mnie JJ wychodziła dość sztucznie bucowato. Rozumiem, że Danuta liczy haj$, ale nie każdy nazywa się McGregor i naprawdę można zrobić show innym stylu.

Your first appearance, he said to me, is the gauge by which you will be measured; try to manage that you may go beyond yourself in after times, but beware of ever doing less.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA