Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Anthony Joshua - nowa perspektywa dla HW

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1
Strona 3 z 3
Anthony Joshua - nowa perspektywa dla HW
Autor Wiadomość
BLT

Wysłany: 20 Luty 2016, 17:28   

Już 9 kwietnia Antek stanie do najpoważniejszego wyzwania w swojej karierze walki o majstra z Charlsem Martinem. Martin przez wielu uważany jest za najsłabszego mistrza w kategorii ciężkiej, z kolei Antkowi zarzucają iż jest tylko "medialnym balonikiem" (coś jak Szpila i na tym się podobieństwa kończą).
Bez wątpienia medialność Joshuy przyczyniła się do dość szybkiej walki o tytuł. Martin mimo nieprzychylnej prasy jednak nie jest przypadkowym bokserem. Tak więc może się Antek przekonać jak to jest dostać bęcki i wówczas się podniesie harmider jaki z niego nie jest balon, może też jednak być odwrotnie i ujrzymy mistrza;)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 30 Marzec 2016, 16:18   

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 10 Kwiecień 2016, 22:24   

No i sprawa wyjaśniona:)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 29 Maj 2016, 15:22   

Niepokonany Amerykanin Dominic Breazeale (17-0, 15 KO) będzie rywalem Anthony'ego Joshuy (16-0, 16 KO) w pierwszej walce Brytyjczyka w obronie tytułu IBF w wadze ciężkiej, która 25 czerwca odbędzie się w londyńskiej O2 Arena. 30-letni Breazeale od kilku dni był obok Erika Moliny głównym kandydatem do pojedynku z AJ-em. Eddie Hearn, promotor czempiona, potwierdził, że wybór padł na olimpijczyka z Londynu. - To będzie wybuchowe starcie. Breazeale mierzy 201 cm i jako jeden z niewielu ma odsetek nokautów porównywalny do tego, którym dysponuje Joshua - oświadczył. Sam czempion z Wielkiej Brytanii dodał, że nie może się doczekać czerwcowego występu.
- Moi trenerzy od dawna śledzili Breazeale'a, wiedzieli, że to będzie czołowy gracz w naszej wadze. Teraz możemy iść na wojnę - powiedział. Joshua, mistrz olimpijski sprzed czterech lat, wywalczył pas IBF 9 kwietnia, kiedy w O2 Arena już w drugiej rundzie znokautował Charlesa Martina. Oprócz pojedynku Joshua-Breazeale na czerwcowej gali ma też dojść m.in. do ciekawego starcia w wadze super średniej pomiędzy George'em Grovesem (23-3, 18 KO) a Martinem Murrayem (32-3-1, 15 KO).

źródło: http://www.bokser.org/con...13723/index.jsp

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Hiroki

SW: Combat

Wysłany: 29 Kwiecień 2017, 07:54   

Panowie jak obstawiacie dzisiejszą walkę? Ja całym sercem jestem za Joshuą.

co za pajac to usunął?

Megidox

SW: BJJ/MMA

Wysłany: 29 Kwiecień 2017, 16:42   

Wydaje mi się że Kliczko przytuli deski. A przynajmniej mam taką nadzieję bo mega nie lubię jego walk.

Choć życie ciąży a psycha siada nie mogę się poddać to moja zasada

dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 30 Kwiecień 2017, 00:22   

No i po walce. Ciekawe jestem czy będzie rematch.

złowieszczek

SW: Różne

Wysłany: 30 Kwiecień 2017, 01:28   

jaki wynik ?

dzey
vae victis

Wysłany: 30 Kwiecień 2017, 06:35   

5 runda Kliczko na deskach, 6 runda Antek na deskach, 11 runda Kliczko na deskach dwa razy i koniec walki, Antek wygrywa

co bylo dla mnie troche dziwne to ze przez rundy 1-4 nie bylo praktycznie nic interesujacego, dopiero od 5 rundy zaczeli cos dzialac.. czy to efekt tego ze Antek nie robil swojego planu tylko wpisal sie w plan Kliczki (lewy prosty do znudzenia i czekanie na mocny prawy)? czy moze jakis 'nieoficjalny' zapis w kontrakcie ze walka musi miec min 5 rund, bo koniec koncow to bylo duze medialne wydarzenie ;) tak samo jak to co stalo sie w 5 rundzie jest troche dziwne - Antek po tym jak poslal Kliczke na deski mial bodajze jeszcze ze 2 pelne minuty czasu, a jakby stanal i nie robil nic zeby go dobic.. wydaje mi sie ze Kliczko gdzies tam go pacnal, ale nie na tyle zeby Antek oddal 2 minuty i olbrzymia przewage ktora mial

Warhead

SW: Różne

Wysłany: 1 Maj 2017, 08:59   

Może to szacunek dla mistrza ?. Ja pewnie też tak bym zrobił.

dzey
vae victis

Wysłany: 1 Maj 2017, 13:13   

Warhead napisał/a:
Może to szacunek dla mistrza ?. Ja pewnie też tak bym zrobił.

a bo my to oszczedzalismy Krissa? ;-)

BLT

Wysłany: 2 Maj 2017, 16:52   

Tak czy inaczej Era Kliczkow dobiegła końca.
Umarł król, niech żyje król;)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

dzey
vae victis

Wysłany: 3 Maj 2017, 06:48   

BLT napisał/a:
Tak czy inaczej Era Kliczkow dobiegła końca.
Umarł król, niech żyje król;)

zgoda (i cale szczescie bo umrzec mozna bylo od ogladania tego leniwego stylu Kliczki), z tym tylko ze kto niby ma przejac ten tron?
Fury ktory jest dziwakiem i wcale nie jest jakis rewelacyjny w ringu?
Joshua ktory poki co jest mlody/niedoswiadczony, nie wyglada na to zeby mial mocna szczeke, wiec dla mnie nadal jest niewiadoma?
Wilder?

natomiast extremenalnie mnie bawily ostatnie wypowiedzi Szpilki ze on jest 'naturalnym' nastepnym przeciwnikiem Antka i za gora 2 lata bedzie sie z nim bil.. lol :) :)

BLT

Wysłany: 3 Maj 2017, 11:33   

Swojego czasu Szpila najebal wszystkich kocurów w gimnazjum więc ten teges;)
Joshua będzie rządził nawet przy szklanej szczęce przy jego warunkach rzadko kto tej szczęki sięgnie;) poza tym wiesz... To jest waga ciężka raczej nie ma szklanych szczęk tylko młot nie trafia celnie;)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

.:pitman:.

Wysłany: 4 Maj 2017, 17:09   

dzey napisał/a:

Fury ktory jest dziwakiem i wcale nie jest jakis rewelacyjny w ringu?
Joshua ktory poki co jest mlody/niedoswiadczony, nie wyglada na to zeby mial mocna szczeke, wiec dla mnie nadal jest niewiadoma?
Wilder?

natomiast extremenalnie mnie bawily ostatnie wypowiedzi Szpilki ze on jest 'naturalnym' nastepnym przeciwnikiem Antka i za gora 2 lata bedzie sie z nim bil.. lol :) :)

mam nadzieje że nie Fury...ta pokraka (sorry nie mogłem się powstrzymać) dla mnie to wstyd dla HW :oops: Joshua wygląda najrozsądniej - szczękę ma na poziomie Kliczki więc przy rozsądnym prowadzeniu może byc na szczycie kilka lat...generalnie jest dynamiczniejszy niż Fury, ma też chyba lepszy cios a od Wildera jest bardziej poukładany i lepszy technicznie.

Wilder...no sorry ale nie można wygrywać wiecznie waląc łapami jak wiatrakami...oglądając ostatnią walkę miałem wrażenie że sędzia przerwał walkę żeby jego przeciwnik nie dostał zapalenia płuc takie wiatraki tam latały :)

co do Szpilki chyba dawno nie dostał mocno w głowę...chce chyba powtórki z sikania w ringu, kołnierza ortopedycznego itp...Myślę że mimo wszystko trochę bardziej poukładany Joshua zbiłby go bardzo szybko i bardzo mocno.

swoją drogą liczyłem na Ortiza ale on chyba nie ma ochoty na walkę o pas...

Strona 3 z 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1