Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
JKD Brodnica: TWJKD Polska

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : BAZA KLUBÓW
JKD Brodnica: TWJKD Polska
Autor Wiadomość
JKDBrodnica

SW: Różne
Wiek: 31
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 717
Skąd: Brodnica

Wysłany: 3 Sierpień 2017, 11:30   JKD Brodnica: TWJKD Polska

Zapraszamy wszystkich chcących poznać i trenować autentyczną sztukę walki Bruce'a Lee, z linii przekazu Sifu Ted'a Wonga, czyli Ted Wong Jeet Kune Do. Czym jest TWJKD ?

Ted Wong Jeet Kune Do jest to sztuka walki Jeet Kune Do i jej nauka, w taki sposób w jaki Ted Wong został nauczony przez Bruce'a Lee, oraz to jak ją rozumiał i w jaki sposób się w niej rozwinął. Sifu Ted Wong nie dodał nic do JKD, poza czasem i oddaniu poświęconemu na lepsze poznanie i zrozumienie sztuki walki Jeet Kune Do, poprzez lata ćwiczeń materiału którego został nauczony osobiście przez Bruce?a Lee, i poprzez nauczanie Jeet Kune Do. Przez wielu, np. Linde Lee (żonę Bruce'a Lee) ta linia przekazu jest uznawana za najbliższą Bruce?owi Lee.


Jesteśmy autoryzowaną grupą treningową Jeet Kune Do sztuki walki stworzonej przez Bruce?a Lee, nauczanej z bezpośredniej linii przekazu Sifu Ted' Wonga.

Grupa treningowa Jeet Kune Do w Brodnicy to osoby, które są oddane ćwiczeniu, zgłębianiu i rozwijaniu się w sztuce walki Jeet Kune Do.

Prowadzącym treningi grupy jest Michał Czapla, uczeń Joaquina Marcelo, certyfikowany w Jeet Kune Do osobiście przez Joaquina Marcelo, a także prywatny uczeń Stefana Nikandera. Michał Czapla, ma ogromny zaszczyt być jedyną osobą z Polski, która poznała i uczyła się od Sifu Ted'a Wonga, ostatniego prywatnego i najbliższego ucznia Bruce?a Lee. Michał Czapla jest jedynym Polakiem autoryzowanym do nauczania Jeet Kune Do przez Sifu Ted'a Wonga i Stefana Nikandera, naucza również za zgodą i autoryzacją Joaquina Marcelo. Michał Czapla jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted'a Wonga to on sprowadził tę linię przekazu do Polski. Jest on szanowanym i cenionym w Europie jak i na świecie przedstawicielem TWJKD . Posiada również państwowe uprawnienia instruktorskie w sztukach walki, jako instruktor samoobrony.

Grupa JKD w Brodnicy obecnie rozwija się pod patronatem Joaquina Marcelo i jest jedyną w Polsce autoryzowaną grupą Jeet Kune Do nauczanego z linii przekazu Sifu Ted'a Wonga.

Treningi TWJKD, mają miejsce w WS Sport Fitness Club ul. Mazurska 19 w Brodnicy we wtorki o godz. 20:00-22:00 i czwartki o godz. 20:00-22:00. W okresie wakacyjnym treningi mają miejsce w OSiR w Brodnicy na ul Królowej Jadwigi w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz. 19:30-21:00

Kontakt: jkd15@o2.pl

Informacje

http://jkdbrodnica.blogx.pl/


Zapraszamy!!!!
 
"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee
 
 
 
JKDBrodnica

SW: Różne
Wiek: 31
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 717
Skąd: Brodnica

Wysłany: 3 Sierpień 2017, 11:32   

TWJKD w POLSCE


Można śmiało powiedzieć, że jedynym Ośrodkiem i stolicą TWJKD w Polsce jest Brodnica.

Tu mieszka i trenuje jedyny certyfikowany do nauczania JKD z przekazu Ted'a Wonga, uczeń Joaquina Marcelo: certified coach Michał Czapla.


Michał Czapla to człowiek z pasją i ogromnym zaangażowaniem, który w prowadzenie zajęć wkłada wiele energii zapału i serce. Treningi są samą przyjemnością, okupione oczywiście często dużym wysiłkiem fizycznym, bo przecież -nic za darmo- wyników nie osiąga się przez dobrą wolę lecz przez wytrwałość, trening , dyscyplinę i wiedzę pozyskaną od mistrza.

Michał Czapla żeby zostać mistrzem, mimo młodego wieku, zdołał już przebyć długą drogę.

Zaczął trenować sztuki walki w wieku 6 lat, począwszy od Karate, w którym zdobył mistrzostwo Brodnicy w roku 1998.

Następnie trenował filipińską sztukę walki Eskrima Doce Pares pod okiem Pawła Jagusza, zdobywając wielokrotnie Mistrzostwa Polski oraz brązowy i złoty medal na Mistrzostwach Europy.
W tym samym czasie Michał trenował jednocześnie boks pod okiem Waldemara Sypniewskiego, poznając i przy okazji trenując z wieloma mistrzami z innych styli sztuk walki.

Michał Czapla wielokrotnie zajmował czołowe miejsca w sztukach walki na prestiżowych zawodach o randze krajowej i europejskiej.

Wybrane osiągnięcia:

1998 Mistrzostwo Brodnicy w Karate Shotokan,
2000- Mistrzostwa Polski (Jabłonowo Pomorskie)- 1 miejsce semi kontakt (kategoria junior), Eskrima Doce Pares

2001- Mistrzostwa Polski (Jabłonowo Pomorskie)- 2 miejsce semi kontakt (kategoria junior), Eskrima Doce Pares

2002 ? Mistrzostwa Polski (Toruń) - 1 miejsce semi kontakt (kategoria open), Eskrima Doce Pares2003 MISTRZOSTWA EUROPY WE WROCŁAWIU
III miejsce (brązowy medal)2004 Mistrzostwa Polski-1 miejsce w semi kontakt, wygrana liga noża (Jabłonowo Pomorskie), Eskrima Doce Pares

2005- Mistrzostwa Polski w Jabłonowie Pomorskim Eskrima Doce Pares

I miejsce w walkach full kontakt (kategoria open),
II miejsce w walkach semi kontakt (kat. open),
Tytuł najlepszego technika Mistrzostw2005 MISTRZOSTWA EUROPY FILIPIŃSKICH SZTUK WALKI W BERLINIE
I miejsce
w kategorii full kontakt na zasadach WEKAF w walkach na jeden kij.Miał wiele osiągnięć, jednak to wciąż nie była ta droga, która miała być najważniejsza, sposób postrzegania sztuk walki przez Michała odmienił się, gdy poznał Sifu Ted'a Wonga: ostatniego prywatnego ucznia i sparing partnera Bruce'a Lee. Po spotkaniu z Ted'em Wongiem, został uczniem Stefana Nikandera, a następnie Joaquina Marcelo. Michał Czapla został certyfikowany do nauczania Jeet Kune Do osobiście przez Joaquina Marcelo.Co ważne:

Michał Czapla, jest jedyną osobą z Polski, która poznała i uczyła się od Sifu Ted'a Wonga, ostatniego prywatnego i najbliższego ucznia Bruce'a Lee.
Michał Czapla to także jedyny Polak autoryzowany do nauczania Jeet Kune Do przez Sifu Ted'a Wonga i Stefana Nikandera, naucza również za zgodą i autoryzacją Joaquina Marcelo.

Jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted'a Wonga, to on sprowadził tę linię przekazu oraz tak zwane "Oryginalne JKD" do Polski.

Michał Czapla to szanowany i ceniony w Europie jak i na świecie przedstawiciel TWJKD- świetny coach, niezwykle przyjaźnie nastawiony do świata i ludzi. Człowiek z wielkim potencjałem i gromadą pozytywnej energii, którą można pozyskać na prowadzonych przez niego treningach.Grupa JKD w Brodnicy obecnie rozwija się pod patronatem Joaquina Marcelo i jest jedyną w Polsce autoryzowaną grupą Jeet Kune Do nauczanego z linii przekazu Sifu Ted'a Wonga.

Zapraszamy na treningi do Brodnicy-stolicy autentycznej sztuki walki Bruce'a Lee w Polsce, gdzie można poznać i trenować sztukę walki Bruce'a Lee z rzetelnego przekazu i pod fachowym okiem i gdzie mają miejsce największe wydarzenia w Polsce odnośnie Jeet Kune Do.

Informacje:

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

lub Strona Facebook: Jeet Kune Do Brodnica

Youtube channel https://www.youtube.com/u...w_as=subscriber
 
"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee
 
 
 
JKDBrodnica

SW: Różne
Wiek: 31
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 717
Skąd: Brodnica

Wysłany: 7 Sierpień 2017, 21:16   

Jeśli chcesz poznać tą linię przekazu Ted Wong Jeet Kune Do, uznaną przez Lindę Lee za najczystszą linię przekazu JKD, to zapraszamy na treningi do Brodnicy jedynego miejsca w Polsce gdzie można trenować TWJKD, czyli Jeet Kune Do sztukę walki Bruce'a Lee według przekazu Sifu Ted'a Wonga, protegowanego Bruce'a Lee.


Prowadzącym treningi grupy jest Michał Czapla, uczeń Joaquina Marcelo, certyfikowany w Jeet Kune Do osobiście przez Joaquina Marcelo, a także prywatny uczeń Stefana Nikandera. Michał Czapla, ma ogromny zaszczyt być jedyną osobą z Polski, która poznała i uczyła się od Sifu Ted'a Wonga, ostatniego prywatnego i najbliższego ucznia Bruce'a Lee. Michał Czapla jest jedynym Polakiem autoryzowanym do nauczania Jeet Kune Do przez Sifu Ted'a Wonga i Stefana Nikandera, naucza również za zgodą i autoryzacją Joaquina Marcelo. Michał Czapla jest jedyną osobą w Polsce mogącą nauczać JKD z przekazu Sifu Ted'a Wonga to On sprowadził tę linię przekazu do Polski. Jest on szanowanym i cenionym w Europie jak i na świecie przedstawicielem TWJKD .

http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje/

http://jkdbrodnica.blogx.pl/

http://jkdbrodnica.blogx.pl/galeria/

Zapraszamy na treningi do grupy JKD Brodnica do stolicy i centrum Autentycznej sztuki walki Bruce'a Lee w Polsce!
 
"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee
 
 
 
JKDBrodnica

SW: Różne
Wiek: 31
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 717
Skąd: Brodnica

Wysłany: 13 Sierpień 2017, 12:09   

Jeśli jesteście państwo zainteresowani zorganizowaniem seminarium TWJKD z Michałem Czaplą w waszej miejscowości ,ponieważ nie jesteście w stanie przyjechać do Brodnicy, lub lekcjami indywidualnymi ponieważ nie odpowiada Wam grafik treningów, zapraszamy do kontaktu poprzez email:

jkd15@o2.pl
 
"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee
 
 
 
JKDBrodnica

SW: Różne
Wiek: 31
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 717
Skąd: Brodnica

Wysłany: 19 Sierpień 2017, 20:14   

Zapraszamy na naszą stronę jedynej autoryzowanej grupy TWJKD na Polskę: Jeet Kune Do Brodnica na Facebooku.
Tam znajdziecie wiele informacji, zdjęć, materiałów wideo, artykułów autentycznych notatek Bruce'a Lee, informacji, filmików i zdjęć z treningów i seminariów, wiele ciekawostek, aktualności i newsów ze świata Jeet Kune Do. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznawania się z informacjami.

https://www.facebook.com/tedwongjkdpoland/
 
"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee
 
 
 
JKDBrodnica

SW: Różne
Wiek: 31
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 717
Skąd: Brodnica

Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 21:15   

Treningi TWJKD na Polskę

Poniedziałki 19:30-21:00
Czwartki 19:39-21:00

OSiR Brodnica ul Królowej Jadwigi 1, Brodnica

Treningi prowadzi Michał Czapla, certyfikowany instruktor Jeet Kune Do, jedyny Polak autoryzowany do nauczania TWJKD na Polskę, to On sprowadził linię przekazu Ted'a Wonga do Polski.

Więcej informacji w linku
http://jkdbrodnica.blogx.pl/informacje
Ted Wong Jeet Kune Do jest to sztuka walki Jeet Kune Do i jej nauka, w taki sposób w jaki Ted Wong został nauczony przez Bruce'a Lee, oraz to jak ją rozumiał i w jaki sposób się w niej rozwinął. Sifu Ted Wong nie dodał nic do JKD, poza czasem i oddaniu poświęconemu na lepsze poznanie i zrozumienie sztuki walki Jeet Kune Do, poprzez lata ćwiczeń materiału którego został nauczony osobiście przez Bruce'a Lee, i poprzez nauczanie Jeet Kune Do. Przez wielu, np. Linde Lee (żonę Bruce'a Lee) ta linia przekazu jest uznawana za najbliższą Bruce'owi Lee.
 
"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee
 
 
 
JKDBrodnica

SW: Różne
Wiek: 31
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 717
Skąd: Brodnica

Wysłany: 2 Listopad 2017, 09:53   

Jeśli chciałbyś zacząć trenować Jeet Kune Do z linii przekazu Sifu Ted'a Wonga (możliwie najczystsza i najbliższa linia przekazu sztuki walki Bruce'a Lee) zapraszamy na treningi do Brodnicy, jedynego miejsca w Polsce gdzie można trenować TWJKD. Więcej informacji na stronie www.jkdbrodnica.blogx.pl
Nowy nabór do grupy, a także możliwość treningów prywatnych od Stycznia.
 
"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee
 
 
 
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : BAZA KLUBÓW
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Template edit by: quaint.pl  | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group