Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
McGregor vs Nurmagomedov / UFC 229

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Strona 2 z 2
McGregor vs Nurmagomedov / UFC 229
Autor Wiadomość
PaeŁ

Wysłany: 20 Październik 2018, 19:56   

Licze, ze bekna zdrowo za zaistniala sytuacje. Nie wiem ile w tym marketingu, a ile wypadku na wizji, ale w moim poczuciu sportu Dana nie powininen kontraktowac walk Khabiba. Wyskoczyc z ringu po wygranej walce i zaczac tluc kogos(jakikolwiek shitstorm mu ktos robil) na widowni to swiadczy o powaznym niezrownowazeniu. Typ co zatakowal Conora, ktory byl po ciezkiej przegranej walce to juz totalne dno. Niech wydoja go do ostatniego centa.

Dodam, ze nie jestem fanem McGregora wlasnie za jego shitstormy, ale takie akcje jak po tej walce budza moj duzy niesmak :roll:

dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 21 Październik 2018, 08:45   

czarny msciciel napisał/a:
Khabib sie odgraza ze jak zawiesza Zabita za uderzenie Connora to on wystapi z UFC co oczywiscie jest tylko straszeniem

a ja mysle ze on by to zrobil
swoje w UFC juz ugral (niepokonany mistrz), a kase to moze zarobic poza UFC (vide np to smieszne wyzwanie Floyd'a, ktore jednak by sie niezle sprzedalo)

Cytat:
mnie bardziej interesuje czy beda na sile cisnac rewanz Connora - nie mialoby to zupelnie umocowania logicznego ale by sie sprzedalo:)

lepiej chyba przeciagnac sprawe - bo Connor to zlota kura dla UFC, wiec szybka ponowna walka z duzym ryzykiem porazki (i wtedy jak mowisz: Connor moze sie pakowac) bylaby zbyt ryzykowna i kosztowna dla UFC.. lepiej zeby Connor znowu obil jednego-dwoch gosci, i dopiero wtedy sprobowac.. a w miedzyczasie Nurma vs Tony

PaeŁ napisał/a:
Licze, ze bekna zdrowo za zaistniala sytuacje. .. Niech wydoja go do ostatniego centa.

patrzac czysto sportowo/ludzko to masz racje.. z tym ze niestety takie badziewie sie sprzedaje, a USA zyje sprzedaza.. dlatego czasami nie jestem w stanie patrzec na amerykanska TV..

czarny msciciel

Wysłany: 21 Październik 2018, 12:05   

PaeŁ napisał/a:
Licze, ze bekna zdrowo za zaistniala sytuacje. Nie wiem ile w tym marketingu, a ile wypadku na wizji, ale w moim poczuciu sportu Dana nie powininen kontraktowac walk Khabiba. Wyskoczyc z ringu po wygranej walce i zaczac tluc kogos(jakikolwiek shitstorm mu ktos robil) na widowni to swiadczy o powaznym niezrownowazeniu.

Problem polega na tym, ze to wszystko juz bylo, bez zadnych konsekwencji w przeszlosci:
- Connor wyskoczyl po walce dokladnie tak samo na Aldo
- Connor wsokczyl na ring Bellatora i zaatakowal sedziego (dodatkowo w wypadku Khabiba Connor 1 uderza brata Khabiba i to wlasciwie jest 1 atak calego zajscia)
- Connor i Diaz rzucaja butelkami w siebie i ludzi na konferencji
- Wielki final: Connor i 20 innych osob atakuje autobus:):) #notmybus #sendlocation:) i tu mozemy sie podsmiechiwac ale w tym zajsciu ludzie, ktorzy zarabiaja swoim zdrowiem doznali ciezkich uszkodzen, Borg, Chiesa - przeciez Borg ma ciezko chore dziecko, ktore leczy - przez ta akcje mogl byc potencjalnie odciety od zarobkow
a nie mowimy tu o tych pomniejszych rzeczach na jakie UFC Connorowi pozwala - paradowanie z jakimis pasami, ktorych nie ma, zabieranie pasow innym, nawet to ze probowal zaatakowac Khabiba przed konferencja

wiec teraz ciezko mowic ze Khabib jest zly jak dokladnie to samo uchodzilo Connorowi

to jest szerszy problem UFC - MMA to nie wrestling wiec zieko sterowac wynikiem - wiec ciezko to hypowac, nakrecasz ta Ronde i jeb, ustawiasz Connorowi te walki i zonk, tak samo Jon Jones jest juz hype ale nie dosyc ze cocaine is hell of a drug to jeszcze PEDy na potege:):)

Ja slucham czasem Rogana o MMA bo uwazam osobiscie ze Rogan jest na pasku UFC - czyli koniec koncow on zawsze mowi rzeczy zgodne w 100% z linia UFC, np. zwroccie uwage jak pojechal po Khabibie tuz po walce a jak szybko zeszedl z tonu - czyli sluchajac Rogana zgaduje ze teraz hypowany bedzie jednak mocno Khabib

jest to o tyle ciezkie ze;
- Khabib moze zarobic gdzie indziej - szczegolnie ze on tak naprawde jest ukochanym Rosji wiec tatus Putin mu zapewni super dostatnie zycie jako niezlomnego bohatera Rosji co obnazyl amerykanskie zepsucie:)

PaeŁ

Wysłany: 21 Październik 2018, 13:56   

Dobra analiza, dzieki :-) Conora dojechala karma. Akcji po autobusie nie sledzilem, ale jak widze bez konsekwencji.
Nie jestem na czasie, ale strasznie nie lubie tych szopek dlatego zwykle ogladam walki i wszystko w kolo przewijam. Takie akcje jak ta budza emocje bez dwoch zdan, jednak duzo bardziej mnie cieszy gdy po nokaucie, nie pamietam nazwiska, gosc usiadl i uklonil sie przed swoim przeciwnikiem. No ale coz, kasa kasa, chleba i igrzysk

czarny msciciel

Wysłany: 21 Październik 2018, 14:52   

no wlasnie to jest glowny zarzut do ufc ze malymi krokami wykreowano ten nowy zwyczaj ze zeby byl hype to musi byc taka az szopa. ja mam nadzieje, ze teraz troche wroci moda na kolesi w stylu khabiba czy gsp, gdzie prawdziwy szol jak mowisz jest w trakcie walki a nie na konferencji. Ja duzo bardziej wolalem tr szopki co robil juz w samymy ringu Diaz jak sie kladl w walce z Silva na ziemi:) albi teraz Khabib ktory napierdala Connora i w trakcie mowi lets talk now, ro jest dla mnie gangsta.

Balofy

Wysłany: 22 Październik 2018, 17:46   

jedyna roznica jest taka, ze to byly szopki wszystko dotychczas (no moze po zakcja z sedzia i Conorem). A Habib nie robil szopki i scen, tylko naprawde chcial danisowi kuku zrobic... ;)

dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 23 Październik 2018, 06:28   

wyglada na to ze Connor bedzie walczyl z Silva (w wadze 180 funtow)

Strona 2 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA