Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 3

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : GAZ OBRONNY - FAKTY i MITY
Strona 56 z 56
Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 3
Autor Wiadomość
megasmig

SW: Różne

Wysłany: 28 Wrzesień 2017, 15:52   

Oczywiście że plamy po sprey -u pieprzowym możesz normalnie prać w pralce , to tylko taki 20 razy bardziej stężony sos tobasco . ;-) ;-) ;-) Gorzej z białymi rzeczami na nich powypalają się plamy których już nie usuniesz .

batoniarz

Wysłany: 28 Wrzesień 2017, 16:34   

:) to dobrze bo mam ciemne ubrania.Balem sie tez, ze pralka przesmierdnie.Ale powinno byc dobrze.

stachu

Wysłany: 28 Wrzesień 2017, 16:48   

Jak to UDAP to spali pralkę. :)

batoniarz

Wysłany: 29 Wrzesień 2017, 15:05   

Akurat to byl Hi Max.Gdyby to byl udap, to by wysadzilo okolice.

anics

Wysłany: 3 Styczeń 2019, 21:32   

Wątek umarł czy jest gdzieś kontynuacja?
Fox labs 5,3 jest znowu w sprzedaży, zmienili coś w formule? Jak ma się do greena?

megasmig

Wysłany: 8 Styczeń 2019, 17:51   

Fox 5.3 ma teraz inny rozpuszczalnik , pewnie jest skuteczny , ja tam wierzę firmie ,, to jak z markowymi perfumami , np każde nowe np Hugo , Trusardii itp mają dobre składniki i śą trwałe , dlatego i nowa formuła Fox-a raczej nie zawiedzie .

kubas

Wysłany: 11 Kwiecień 2019, 09:00   

Dzień dobry, dzień dobry
Mam wrażenie, że temat umarł i można stawiać znicze, ale że Wielkanoc się zbliża, to zmartwychwstaniowo jednak zapytam :D Używał ktoś z Szanownego Grona gazu Fox Labs 5.3 w wersji strumieniowej? A w szczególności jak się to ma do użycia w pomieszczeniu? Szukam czegoś, zresztą niezmiennie, jak już pisałem do używania w pomieszczeniach, gdzie jednak ludzie są postronni, aby nie kończyło się to ewakuacją całego osiedla (he he he po RMG75 zdarzało się, że chmura zawiewała kogoś na świeżym powietrzu kawałek dalej... :D ). Szukam czegoś w pojemności służbowej - czyli wielkość HI Maxa 75ml.
Na świeżym powietrzu używam regularnie Sabre Red Cone MK 3.5 - działa bajecznie. Kupiłem sabre red foam do pomieszczeń i działa tragicznie. Właściwie nie działa. Gość spryskany z bliska solidnie - zero reakcji. Poprawka chmurą sabre w parterze - działanie piorunujące, ale odczuwalne dla osób postronnych. Sabre foam sprawdziłem później sam organoleptycznie i ani ta piana jak wyleci nie ma wybitnie zapachu drażniącego, ani dotknięta językiem nie jest wybitnie ostra... Pozdrawiam i czekam na Wasze typy, jeśli chodzi o dostępny na chwilę obecną na rynku gaz do pomieszczeń, aby działał na napastnika a nie cywili :) .

megasmig

Wysłany: 14 Kwiecień 2019, 23:35   

Jeśli nie musi to być wielość 75 ml to kup dużą puchę Fox Grenn-a , nie inhaluje , a działa super . Jako ciekawostkę powiem , że wersja Fox-a 2 % z nowym , rozpuszczalnikiem niezbyt się sprawdziła , bo w USA są już wzmocnione wersje 4 % OC 5300000 więc pewnie szybko będą i w Polsce . https://www.kaliber.pl/ze...2701305031.html a jeśli Grenn jest dla Ciebie za duży , wyprubój to też nie inhaluje w pomieszczeniach .

Somebody

Wysłany: 7 Maj 2019, 18:19   

No proszę mój ulubiony temat umarł śmiercią naturalną, a ja tego nawet nie zauważyłem. Wszystkiego dobrego stara gwardio gazolubów. :)

kubas

Wysłany: 15 Maj 2019, 16:53   

Panowie, czy ktoś miał jakąś styczność z tym wynalazkiem: https://sharg.pl/product-pol-111096-Gaz-pieprzowy-Sharg-Grizzly-Gel-4mln-SHU-26-4-OC-63ml-13063-C.html ???

Parametry mnie zaintrygowały, zastanawiam się tylko czy w nie wierzyć. Oczywiście zastosowanie tylko i wyłącznie na dzikie zwierzęta :twisted: :twisted: :twisted:

megasmig

Wysłany: 16 Maj 2019, 14:23   

Ktoś z Sharga trafił na pewne inne forum gdzie piszemy o gazach , przeczytał i od tej pory w ich ofercie pojawiają się gazy z bardzo wzmocnionymi parametrami na etykietach . Nie słyszałem aby niemiecki KKS , ich dostawca miał w ofercie gazy o ostrości 3000000 czy 4000000 SHU i aby miał linie technologiczne do takiej produkcji .Czy parametry z etykiet Sharga są realne odpowiedzcie sobie sami ... :nie: :nie: :nie:

Mr_Twinkle

Wysłany: 26 Czerwiec 2019, 18:42   

Witam kolegów, ostatnio bawiłem się tym grizzly. Ładnie psika, zwartym stożkiem, dobry zasięg. Na tym koniec zalet. Wg mnie to to samo OC, co w ich tańszych seriach, np. Red pepper, diamond, tylko dali go więcej. Gaz jest aż brunatnoczerwony, ale jak zaraz po psiknięciu w powietrze wszedłem w ten rejon, nie czułem absolutnie nic. Zero efektu inhalacyjnego. Dawny hi Power mnie w takiej sytuacji poskładał. Jak posmarowałam pod okiem, to piekło z wyraźnym opóźnieniem i średnio dotkliwie. Ale trzymało dość długo. To tylko moje wrażenia. Pewnie jak trafić prosto w oczy, to zadziała, ale po opisie należałoby spodziewać się ZNACZNIE więcej. Moja diagnoza: dużo olejku, ale ten olejek ma mało kapsaicyny i małą czystość.

Strona 56 z 56
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : GAZ OBRONNY - FAKTY i MITY