Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Kershaw Cyclone Plain

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : GALERIA BRONI
Strona 3 z 3
Kershaw Cyclone Plain
Autor Wiadomość
deprawator

Wysłany: 10 Marzec 2007, 15:46   

To napisz do kershawa. Chetnie ci podeślą, plus pare cześci zamiennych :)

Where I walk, I walk alone
Where I fight, I fight alone
Where, where is a man, who can stand against me?

ibm.pc

Wysłany: 10 Marzec 2007, 16:27   

tak chyba zrobie;) moze od razu dostane odpowiedz co tam lata ;) bo ewidentnie przy otwartym ostrzu cos goni w srodku, ale samo ostrze i lock jest superstabilny, i to sie dzieje tylko przy otwartym wiec podejrzewam ze to sprezyna goni. Mail do supportu jest na ich stronie?

--== B u s h i n o i c h i g o n ==--

mathu

Wysłany: 10 Marzec 2007, 17:35   

ibm.pc napisał/a:
nie wiem bladeplaya tez nie mam, po prostu jak jest otwarty to cos w srodku lata, a nie mam takiego malego torxa na razie zeby go rozkrecic;)

Tam nie ma co latać, możliwe że słyszysz cykanie przełącznika On/Off.

ibm.pc

Wysłany: 10 Marzec 2007, 18:15   

no wlasnie tez tak myslalem, ze albo cos nie tak ze sprezyna, albo ten przelacznik, tylko nie wiem jak on jest zbudowany bo nie mam akurat takiego torxa zeby zobaczyc, a jak go przytrzymam z zewnatrz to tez lata..

niki1972

Wysłany: 11 Marzec 2007, 16:52   

dziekuje bogu ze u mnie nic nie lata .czytalem gdzies na forum ze ktos mial slady po cytrynie i po musztardzie w jakims nozu u cyclona tego nie zaobserwowalem

ppozdrawiam i polecam

niki1972

Wysłany: 11 Marzec 2007, 16:54   

a co do torx to kupilem taki zestaw do telefonow komorkowych i tam sa takie ktore pasuja do osi jak i do obudowy jakies 15 zeta

ibm.pc

Wysłany: 11 Marzec 2007, 22:49   

no u mnie tez sie pojawila powierzchniowa rdza, na razie tam gdzie ja bylo widac to sobie poradzilem, tez sobie zamowilem z alledrogo zestaw torxow wiec go rozkrece i zobacze co w srodku. Mam nadzieje ze nie bedzie zbyt czesto lapal takich ognisk, nasmaruje go to zobaczymy.

deprawator

Wysłany: 14 Marzec 2007, 18:18   

No to drodzy forumowicze zgodnie z obietnicą przesyłam fotki zawartości paczki od kershawa. Czekałem niecałe 2 tygodnie od momentu zgłoszenia :)
Jak to mówią, jedno zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów.

Ktoś sobie kiedyś zażartował, że serwis kershawa przyśle ci wszystko tylko nie ostrze. Na szczęście ten żart to prawda :) :) :)

Where I walk, I walk alone
Where I fight, I fight alone
Where, where is a man, who can stand against me?

niki1972

Wysłany: 18 Marzec 2007, 23:54   

a jak jest z tym zgloszeniem do serwisu moze tak krok po kroku bedzie latwiej mi cokolwiek poradzic gdyby cos skoro jest okazja dlaczego nie

z gory dzieki

ibm.pc

Wysłany: 19 Marzec 2007, 16:23   

deprawator, niestety ten żart to nie prawda....

Ja poprosiłem o tension bara, i ten piękny breloczek z wymiennymi torxami, ale dostałem tylko tension bar, ale za to gustownie zapakowany w stalowe linersy, z aluminiowymi okladkami, a żeby uwiarygodnić działanie tej spreżyny firma Kershaw, dodała zamontowane ostrze do tego zestawu, czyli w skrócie wysłali mi cały nóż. Dalej w to nie mogę uwierzyć ale wygląda na to ze to jest funkcjonalna wersja, nie żadna makieta... Tnie tak samo jak egzemplarz który już posiadałem, i dalej nie wiem gdzie jest haczyk, przesyłka była adresowana do mnie, bez rachunku itp ;) więc życzyłbym wszystkim firmom brać przykład z Kershawa i tak traktować klientów. :D :D

Strona 3 z 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : GALERIA BRONI