Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Ksiązka ZYCZEŃ i zazaleń ;)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JIU JITSU
Strona 1 z 4
Ksiązka ZYCZEŃ i zazaleń ;)
Autor Wiadomość
Martius
dezynsekcja

SW: JJ

Wysłany: 7 Maj 2003, 10:29   Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)

Jak w temacie, mozecie wpisywac tu:
- życzenia (zwiazane z dzialem o mercedesa ani bmw nie prosic)
- zazalenia i skargi
- opinie
- wlasne propozycje co do dzialu
- itd....

doberman

Wysłany: 23 Czerwiec 2003, 15:35   

Dlaczego, tak jak w innych działach nie ma info o zawodach?
Tajemnica jakaś?

Starszy brat Black Death`a

Martius
dezynsekcja

Wysłany: 23 Czerwiec 2003, 16:07   

info o zawodach umieszczam zawsze w dziale "Co Gdzie Kiedy" - jak do tej pory byly umieszczone wszystkie o ktore oficjalnie zostalo doslane info.

mort

Wysłany: 20 Wrzesień 2003, 20:38   

:cry:
ja mam żal ...
ze dwa razy , ze dwa lata temu prosiłem cię o adresy klubów jj w okolicach
Radomia
a ty nic, nie dzwonisz, nie piszesz...

Martius
dezynsekcja

Wysłany: 21 Wrzesień 2003, 06:42   

mort napisał/a:
:cry:
ja mam żal ...
ze dwa razy , ze dwa lata temu prosiłem cię o adresy klubów jj w okolicach
Radomia
a ty nic, nie dzwonisz, nie piszesz...

Sorki ale osobiscie nie znam nikogo co tam prowadzi ani w okolicach moi znajomi akurat tez nie.
Moze i cos jest ale JJ jets duzo organizacji i po prostu duzo osob nie zna sie nawzajem a nawet nie slyszalo.
Jak cos bede wiedzial dam znac - moze wczesniej niz za nastepne 2 lata ;)

Roslon

Wysłany: 13 Listopad 2003, 09:52   

Jak zawsze, najpierw proszą, a potem to im się wyjaśniena NALEŻĄ...

www.taijitsu.pl

orochimaru

Wysłany: 8 Kwiecień 2004, 16:24   skandal!!

a ja mam zazalenie.

jeden z waszych moderatorow nijaki JAREK ktory uczy sie pancration wykasowal temat ktory stworzylem i jeszcze mi tak nawtykal ze powinienem go chyba znalesc i zabic :x

temat byl legalny nie obrazalacy oraz na temat! chcialem tylko namowic wszystkich do wziecia udzialu w obozie konigun ninjutsu oraz odiwedzenie www.ninjutsu.pl a on stwierdzil ze to klamstwo i sie zaczelo...

i moderator moze kogos obrazac i dopuszczac sie takiego bezprawia?? mam dowody ze to nie zart i oboz sie odbedzie, oraz bnie jestem naciagaczem!!!!!!!!!!

slaszysz

Wysłany: 8 Kwiecień 2004, 19:06   Re: skandal!!

orochimaru napisał/a:
a ja mam zazalenie.

jeden z waszych moderatorow nijaki JAREK ktory uczy sie pancration wykasowal temat ktory stworzylem i jeszcze mi tak nawtykal ze powinienem go chyba znalesc i zabic :x

temat byl legalny nie obrazalacy oraz na temat! chcialem tylko namowic wszystkich do wziecia udzialu w obozie konigun ninjutsu oraz odiwedzenie www.ninjutsu.pl a on stwierdzil ze to klamstwo i sie zaczelo...

i moderator moze kogos obrazac i dopuszczac sie takiego bezprawia?? mam dowody ze to nie zart i oboz sie odbedzie, oraz bnie jestem naciagaczem!!!!!!!!!!

Po pierwsze - nie on wywalił tylko ja.
Po drugie - licz się ze słowami.
Po trzecie - nikt nie lubi ściemniania, a jak się czyta o rozdawaniu certyfikatów uprawniających do nauczania po jednym obozie, to... szkoda gadać. Poza tym co to za obóz, o którym nic nie wiadomo - ani gdzie się odbędzie, ani kto jest organizatorem - żadnych konkretów.
Po czwarte - zanim zaczniesz się reklamować, napisz trochę wartościowych postów. Wypadałoby się zapoznać z zasadami tutaj panującymi, no nie?

orochimaru

Wysłany: 8 Kwiecień 2004, 20:11   

niezaprzeczalnie wszystko co napisales jest prawda :) ale na stornie sie sporo zmienilo, sa juz jakies konkrety... zreszta niech kazdy sam oceni czy to byl zart czy nie... nie licze ze wszyscy podejda do tego powaznie. ale sa ludzi ktorzy juz to traktuja bardzo powaznie...

mimo wszystko czy moderator powinien takie texty pisac?? ja nawet raz nie przeklnolem i nikogo nie probowalem w zaden sposob obrazic :(

naprawde bardzo przepraszam jesli w jakis sposob naruszylem regulamin!! (ktory przeczytalem)

slaszysz

Wysłany: 8 Kwiecień 2004, 20:36   

orochimaru napisał/a:

mimo wszystko czy moderator powinien takie texty pisac?? ja nawet raz nie przeklnolem i nikogo nie probowalem w zaden sposob obrazic :(

Dlatego też tekst wylądował w archiwum.

Cytat:

naprawde bardzo przepraszam jesli w jakis sposob naruszylem regulamin!! (ktory przeczytalem)

Do reklamy służy osobny dział - żeby tam pisać, trzeba spełnić pewne warunki (patrz nagłówek Vortalu).

Zekiet

Skąd: Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Wysłany: 9 Kwiecień 2004, 04:41   

Ja problemów nie mam :)

MEMBER OF STREETFIGHTING TEAM BRYGADA KRYZYS

Skoro jestem psem strzeżcie się mych kłów!!!

Reven

Wysłany: 14 Kwiecień 2004, 10:54   Re: skandal!!

orochimaru napisał/a:
a ja mam zazalenie.

ja mam żal do moderatorów!!!!!
takie posty powinny być umieszczane w dziale UWAGA - TAM NIE WCHODZIĆ! :P

Sorki, ale pierwsze co mi się nasunęło po wejściu na podaną stronę to jak najszybciej użyć alt+f4....

Postuluję o stworzenie działu pn. UWAGA - NIE WCHODZIĆ ew. inny o podobnym przeznaczeniu.

pozdrawiam

Jarek

Wysłany: 14 Kwiecień 2004, 11:11   Re: skandal!!

orochimaru napisał/a:
a ja mam zazalenie.

Wal się w ryj oszołomie, nie wykasowałem kurwa twojego posta - zrobił to ktoś inny i szczerze mówiąc nawet nie wiem kto. Wkurw mnie bardziej jeszcze...

Pankration - walka ze wszelkich sił !!!

Jarek

Wysłany: 14 Kwiecień 2004, 11:15   

Za szybko zamknąłem posta, a poza tym misiu orochimaru to jest ksiażka jiu jitsu a nie kurwa jebanego ninjitsu albo innego czegoś, więc wypierdalaj stąd nim spacyfikuję te twoje sztuki tajemne.

A poza tym moderator może obrażać każdego - póki jest moderatorem.

Pankration - walka ze wszelkich sił !!!

Reven

Wysłany: 14 Kwiecień 2004, 11:16   

Nie denerwuj się Jarku, zaprosimy gościa na drugie szkolenie do Głogowa (na którym mam nadzieję też będziesz) to zobaczymy, co to za agregat.... :)

Strona 1 z 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JIU JITSU