Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Ksiązka ZYCZEŃ i zazaleń ;)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JIU JITSU
Strona 2 z 4
Ksiązka ZYCZEŃ i zazaleń ;)
Autor Wiadomość
Jarek

Wysłany: 14 Kwiecień 2004, 12:27   

Masz racje, zróbcie seminarium a my zrobimy fajne zajęcia :) Może trochę zajęć z noża - nooo to by było nawet zabawne.

Pankration - walka ze wszelkich sił !!!

Reven

Wysłany: 14 Kwiecień 2004, 13:01   

Zaproszenie masz u mnie jak w banku :)

ErykM

SW: JJ

Wysłany: 23 Kwiecień 2004, 09:43   

Jarek napisał/a:
Masz racje, zróbcie seminarium a my zrobimy fajne zajęcia :) Może trochę zajęć z noża - nooo to by było nawet zabawne.

kurcze...to macie zajęcia z noża ?? makabra... :)
a co do seminarium.... Głogów może być... ale jakby co, zapraszam do Kalisza... Terry was polubi... nawet bez noża...

a co do pojedynku z ninja... to kiedy ?? Warto by to uwiecznić... 8)

zdróweczka... :-)

Eryk Murlowski 代表
柔術‐合気柔術 古武道研究会センター
Oficjalny Przedstawiciel IJJF i CYBERBudo w Polsce
桜の山 総本部道場 biuro@kobudo.pl www.kobudo.pl
IZA KAMAKURA いざ鎌倉 "teraz jest czas" (działaj, nawet jak ryzykujesz życie)

suzuki

Wysłany: 24 Kwiecień 2004, 12:24   

wiem, wiem ,wiem jestem męcząca no ale przczytałam już wszystkie tutejsze regulaminy no i wiem już chyba wszystko; dlaczego ja raz mogę a chwilę potem nie mogę głosować (jednak w tych ankietach) od pogody to zależy czy co? jak znajdziesz czas moderatorze to odpowiedz, jak masz wazniejsze sprawy na głowie to ja poczekam ściskam

Martius
dezynsekcja

Wysłany: 24 Kwiecień 2004, 12:52   

suzuki napisał/a:
wiem, wiem ,wiem jestem męcząca no ale przczytałam już wszystkie tutejsze regulaminy no i wiem już chyba wszystko; dlaczego ja raz mogę a chwilę potem nie mogę głosować (jednak w tych ankietach) od pogody to zależy czy co? jak znajdziesz czas moderatorze to odpowiedz, jak masz wazniejsze sprawy na głowie to ja poczekam ściskam

Jesli jest sie zalogowanym to mozna glosowac ale system nieraz nas wylogowuje samoistnie.
Druga sprawa niektore ankiety sa bardzo stare i poznikalo np z nich czesc odpowiedzi i nieraz nawet okazuje sie ze jest tylko jena odpowiedz w akiecie a dwie zniknely ;)
No ale z nowszymi nie powinno byc klopotu

suzuki

Wysłany: 26 Kwiecień 2004, 14:45   

Bardzo dziękuję za odpowiedź i Twój czas już wszystko jasne pozdrawiam gorąco :D

orochimaru

Wysłany: 30 Kwiecień 2004, 10:09   

Jarku... naprawde cie nie rozumiem. ja nie szukam klopotow. i ten system to nie zart...

chetnie przyjade na wasze seminarium lae nie w tym roku niestety :( jesli jakas sztuka nazywa sie walka ze wszystkich sil to musi byc warta sprobowania. p.s. my tez mamy walke nozem :)

pozdro.

Mursi

Wysłany: 20 Maj 2004, 11:28   

W związku z faktem powtarzania się co jakiś czas pytań o kluby jiu-jitsu w Warszawie/Polsce proponuję, aby stworzyć w dziale "przyklejony" topic z adresami i podstawowymi informacjami na ten temat, niejako na wzór:
http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=6529

Pozdr.,
M.

Gaworzenie o Szopenie...
W plecak szmatę - i na matę!

yooggie

Wysłany: 24 Maj 2004, 10:17   

JA życze sobie 10 DAN AIKIDO , AIKIBUDO, JU-JITIUS , NINJISTIU , KATORI i KENDO no i oczywscie TSUNAMI:D

dam mi ktos ?

Rayz-Do

orochimaru

Wysłany: 25 Maj 2004, 17:12   

taki sam zestaw dla mnie prosze :)

orochimaru

Wysłany: 31 Maj 2004, 11:11   

witam!

chcialem wiedziec jak uzyskac pelna aktywacje konta... czytalem warunki i wszystkie spelniam (chyba). kiedy moge sie tego spodziewac i czy wogule...

pozatym chcialem wiedziec czy moge zareklamowac oboz (o ktorym i tak ciagle wszedzie trabie :) ) na dziale seminaria i obozy. widze ze tam jest dosc malo postow i sa wystawiane tylko przez osoby ktore maja niezla historie na tym vortalu. wiec nie chce nikogo urazic i najpierw sie pytam :wink:

Martius
dezynsekcja

Wysłany: 31 Maj 2004, 11:53   

Pelna aktywacja zalezy od administratora vortalu - jesli dodales sie sam do grupy uzytkownikow vortalu to teraz mozna tylko czekac az zostanei konto uaktywnione. Nie wiem czy osoby bez aktywacji maja dostep do umieszczania postow w dziale Co - gdzie - kiedy jesli mozesz tam pisac to znaczy ze mozna dac informacje jesli nie mozna pisac to znaczy trza czekac az bedzie pelna aktywacja.

orochimaru

Wysłany: 31 Maj 2004, 14:32   

Martius napisał/a:
Pelna aktywacja zalezy od administratora vortalu - jesli dodales sie sam do grupy uzytkownikow vortalu to teraz mozna tylko czekac az zostanei konto uaktywnione.

jesli dodales sie do grupy :o nie dodalem :) jestem zielony i nie wiem jak jakas mala podpowiedz, moze link? ja tylko przeczytalem regulamin i wszystko co bylo w ogloszeniu... :)

Martius
dezynsekcja

Wysłany: 31 Maj 2004, 14:37   

U gory jest wejscie grupy - gdzie wwybiera sie do ktorej grupy chcemy dolaczyc

A tu bezposrednie wejscie:
http://budo.net.pl/groupc...13f37877f715c77
Kto sam sie nie doda to nawet nie bedzie go w kolejce oczekujacych ;) - po dodaniu to troche czasu moze trwac nieraz kilka dni nieraz tygodni.

orochimaru

Wysłany: 31 Maj 2004, 15:05   

znow ratujesz mi zycie 8)

dzieki... a ja czekalem i dziwilem sie ze juz taki czas temu spelnilem warunki i nic :wink: i bym tak czekal :) dzieki!

Strona 2 z 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JIU JITSU