Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Gdzie trenować Judo?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JUDO
Strona 7 z 8
Gdzie trenować Judo?
Autor Wiadomość
mrsnake

SW: Judo

Wysłany: 7 Sierpień 2009, 12:20   

Witam pytanko mam znacie może klub w Warszawie - oprócz Nastuli - gdzie może emeryt (38 lat) poruszać/poćwiczyć na macie - ostatnio moje poczynania to czasy AZS-u czyli jakie 15 lat temu ;) ? jeżeli macie jakieś sugestie pomysły napiszcie

Ramster

Wysłany: 8 Sierpień 2009, 16:31   

Na Politechnice Warszawskiej teraz w wakacje treningi są codziennie o 19.00 osoby w grupie to przeważnie studenci , treningi odbywają się na ulicy Akademickiej 5.Myślę że jeśli Pan przyjdzie to na pewno ktoś Panu powie jeszcze co i jak :D

ADAX

Wysłany: 8 Październik 2009, 20:56   

Witajcie, może ktoś z was wie czy w Tuchowie są treningi Judo ? słyszałem że są ale nie ma m pojęcia gdzie, pytałem się kolegi ale on też nie wie.

"Po pierwsze szybkość, po drugie technika, po trzecie siła."

slawi

SW: Różne

Wysłany: 10 Grudzień 2009, 18:01   

Witam
Nie chciałem zakladac nowego tematu.
Zastanawiam sie na wyborem ktoregos z tych klubów
www.judo-musu.pl
www.nastula.pl
wiem ze oba kluby sa niezłe! chodzi mi o grupe dla dorosłych(po 30) ktos moze uczeszcza ,moze po krotce opisac wrazenia ,ktos rozpoczynał przygodę z judo po 30 ??

z góry dzieki za odp

-"Spartanie nie pytają ilu jest wrogów?Tylko gdzie oni są?"

ZoLMi3r2

SW: BJJ

Wysłany: 23 Marzec 2010, 21:35   Nowa sekcja Judo w gliwicach

Witam!!
Od niedawna w klubie Kodokan w Gliwicach przy ulicy Szobiszowickiej 27 (byłe kino "Grażyna"), ruszyła nowa sekcja Judo prowadzona przez Lewana Gagnidze:9-ciokrotnym Mistrzem Gruzji w Judo, 12-krotnym Mistrzem Związku Radzieckiego i Wspólnoty Niepodległych Państw, wielokrotnym triumfatorem w zawodach międzynarodowych.
Treningi odbywają się w wtorki i czwartki od godz. 17.00 do 18.15.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

czeski_film

SW: Boks

Wysłany: 2 Maj 2010, 22:03   

Slawi bylem w judo-musu ogladac jak trenuja . Dla mnie to jednak nie to . NIe ma sparingow a gro to byly techniki bjj konczace na ziemi.

akademia

Wysłany: 5 Lipiec 2010, 03:53   AKADEMIA JUDO POZNAŃ

Nazwa klubu: Klub Sportowy "Akademia Judo"
Miasto : Poznań
Prowadzący zajęcia: Barbara Jopek 1dan, Monika Jopek 1dan, Szwedziak Paweł 4dan, Pokrywka Michał 2dan, Migdałek Dariusz 2dan, Miśkiewicz Radosław 2 dan, Zataj Łukasz 1dan, Rozmuski Wojciech 1dan, Koszela Paweł 1dan
Grupy: 2-3 latki zajęcia z rodzicami, 4-5 latki, 6-9 lat, 10-12 lat, grupa sportowa, grupa zawodowa, rekreacja dla dorosłych
Kontakt: www.akademiajudo.pl

Akademia Judo w Poznaniu obejmuję swoją działalnością zajęcia ogólnorozwojowe z elementami Judo dla najmłodszych – 6-9 lat, zajęcia Judo dla dzieci w wieku 10-12 oraz zajęcia sportowe Judo dla dzieci od 14 lat . Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy Judo , którzy przez lata byli czołowymi zawodnikami Judo w Polsce, wychowankowie takich klubów jak Olimpia Poznań, AZS UAM Poznań, AZS OŚ Poznań

Akademia Judo łączy najlepszych poznańskich trenerów , wychowanków różnych klubów , aby wspólnie tworzyć profesjonalny klub Judo w Wielkopolsce.

Zajęcia odbywają się w różnych punktach w Poznaniu , a także w Czapurach, Daszewicach, Buku, Luboniu.
Współpracujemy również z trenerami z innych dyscyplin Japońskich sztuk Walki i dążymy aby stworzyć wspólny ośrodek sportowy Japońskich Sztuk Walki

Langus

Wysłany: 15 Sierpień 2010, 21:01   

Nazwa klubu:Judo Team Modliborzyce
Miasto i adres: Modliborzyce ul. Ogrodowa (zespół szkół)
Prowadzący zajęcia: Tomasz Wybranowski - 2 DAN Judo, Czarny pas w BJJ i JJ
Grupy: Dzieci, Młodzicy, Młodzież i Dorośli
Kontakt: judo.lublin@gmail.com

mags

Wysłany: 7 Wrzesień 2010, 22:45   

Langus napisał/a:
Czarny pas w BJJ

ta informacja jest nieprawdziwa i została przez p. TW zdementowana.

mags

Wysłany: 7 Wrzesień 2010, 22:49   

Nowy klub sztuk walki dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Cytat:
Z przyjemnością informuję o otwarciu nowego klubu MA dla dzieci i młodzieży: brazylijskie jiu jitsu, capoeira, judo oraz samoobrona; w przyszłości również karate.
Zapraszam dzieci i młodzież od 8 roku życia.
Zajęcia odbywać się będą na terenie Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji przy ul. Bobrowieckiej 9 na Dolnym Mokotowie (boczna od Chełmskiej).
W najbliższych dniach uruchomiona zostanie strona, na której można będzie znaleźć więcej informacji: www.dragonsden.com.pl

Zapraszam serdecznie

Krzysiek Łukaszewicz,
Dragon's Den Fight Club
tel. 784633311
info@dragonsden.com.pl

dante1991

Wysłany: 3 Styczeń 2011, 16:23   

Panowie, zna ktoś może sekcję judo w Łodzi gdzie 20-letni staruch może zacząć treningi?

Sol656

Wysłany: 16 Lipiec 2012, 17:05   

Witam!
Mam pytanie co do 3 warszawskich klubów judo. Który z nich reprezentuje najwyższy poziom sportowy? Mam 23 lata i zerowe doświadczenie w judo (wcześniej liznąłem bjj, sambo, sf i trochę uderzanych oraz mma), nie myślę już raczej o olimpiadzie, ale zależy mi na wysokiej jakości zajęć, by jak najwięcej się nauczyć. Czy ktoś posiada wiedzę co do poziomu zajęć w sekcjach "rekreacyjnych" tych klubów, czy treningi są traktowane w miarę poważnie przez trenerów i trenujących?

http://www.nastula.pl/
http://judo.waw.pl/
http://www.judo-musu.pl/

Rozbieżność kosztu zajęć jest dość wysoka, ale pomińmy to teraz, chodzi mi tylko i wyłącznie o poziom sportowy.
Osobiście skłaniam się ku Nastuli, gdyż mógłbym przeplatać treningi judo z bjj, co by mi bardzo odpowiadało, ale chciałbym wcześniej poznać jakieś opinie co do jakości sekcji.

Pozdrawiam

embe

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 13:05   Judo w Lublinie

Witam,

Zapraszamy na treningi judo w Lublinie. Na razie trwa rekrutacja na grupę dziecięcą, ale jeśli będą chętni dorośli to również będziemy zbierać grupę dorosłych. Zajęcia odbywają się w świetnie przygotowanym, nowiutkim ośrodku sportowym Akademos (http://akademos.pl) pod okiem trenerów z doświadczeniem szkoleniowym i zawodniczym. Bliższe info i zapisy pod nr tel: 537 051 652. Strona www klubu to: klik

Poniżej jeszcze podaję linki do info promocyjnych:

artykulik

plakacik

Walczę o 4 treningi w tygodniu ;-)

embe

Wysłany: 24 Wrzesień 2012, 11:39   

Już w najbliższą środę (26.09) pierwszy darmowy trening judo dla dzieciaków (grupa początkująca) w ośrodku sportowym Akademos na ul.Symfonicznej. Więcej info pod nr telefonu: 537 051 652. Zapraszamy!!!

embe

Wysłany: 2 Październik 2012, 15:45   

Lublin - nabór do sekcji judo dla dorosłych i młodzieży - grupa początkująca - tryb rekreacyjny.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia judo dla młodzieży i dorosłych.
Zajęcia w trybie rekreacyjnym będą się odbywały 2 razy w tygodniu w ośrodku sportowym Akademos (www.akademos.pl)
Informacje i zapisy: 537 051 652

Strona 7 z 8
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : JUDO