Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Co aktualnie na rynku jest godne uwagi

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MAGIA STALI
Strona 2 z 4
Co aktualnie na rynku jest godne uwagi
Autor Wiadomość
artiss

Wysłany: 8 Kwiecień 2011, 09:45   

Miałem kupić, ale w ostatniej chwili wypadły mi inne wydatki ;/ Jednak nie odpuszczę i też go w końcu upoluję :P Bedzie w sam raz do krojenia chleba :D

Przemcio

Wysłany: 8 Kwiecień 2011, 20:08   

Ile mozna dać max kasy za dużego skirmisha z piaskowanymi okładzinami i blaszkami z brązu,tych krytych okładzina tam gdzie sie ostrze chowa po zamknieciu Stal S30V?
żadnej ryski na ostrzu stan mechanizmu bardzo dobry.Wydaje mi sie że to model 630-400.

Tae Tad to nie jest lemoniada

saku
blokada nicka

Wysłany: 8 Kwiecień 2011, 20:15   

Przemcio napisał/a:
Wpisując w google nazwe tego noża wyswietla sie co najmniej 6 ofert sklepow gdzie go mozna kupic za cene do 800zł.Jak nie bedzie wyjscia to wydam tyle.Bede jadł chleb ze smalcem,ale go kupie 8)

Chleb ze smalcem nie jest zły

Przemcio

Wysłany: 8 Kwiecień 2011, 20:30   

Wiem wiem ja na smalcu wychowany i mi sie troche przejadl :wink:

Przemcio

Wysłany: 9 Kwiecień 2011, 11:35   

I jak tam nikt sie nie zna ile mozna dać żeby nie przeplacić za tego co opisałem :?:

Przemcio

Wysłany: 13 Kwiecień 2011, 19:55   

artiss napisał/a:
Miałem kupić, ale w ostatniej chwili wypadły mi inne wydatki ;/ Jednak nie odpuszczę i też go w końcu upoluję :P Bedzie w sam raz do krojenia chleba :D

Masz już?

uirapuru

SW: Capoeira

Wysłany: 25 Czerwiec 2011, 13:42   

podczepie sie tutaj :) panowie, chciałbym do 50 zł kupic sobie jakiś prosty folderek, ostatnie co kupowałem to meteor najprostszy, ostrze chyba drop point sie nazywa, otwierany za śrubę na ostrzu kciukiem. Był b. fajny i kosztował 25 zł - miałem chyba z 5 sztuk, coś mniej więcej takiego:

rzecz w tym, że nie jestem maniakiem noży, raczej potrzebuje coś do przycięcia linki, kartonu, czy wbicia komuś pod żebro ;) także nie zależy mi na niczym drogim, ale może pomożecie mi uniknąć mega-wtopy ;D fajnie jakby się online dało zamówić.

Graduado Uirapuru Capoeira Camangula w Olsztynie: www.capoeiraolsztyn.pl
Kontakt: 604411089 | klub@capoeiraolsztyn.pl | gg:2096367
www.napieram.pl :: bjj.wroclaw.pl

cynik

Wysłany: 25 Czerwiec 2011, 15:55   

za 50 zl to kup sobie cokolwiek, nei ma roznicy.

Be ready. You're not paranoid, you're PREPARED.

Warhead

SW: Różne

Wysłany: 25 Czerwiec 2011, 17:32   

Victorinoxa

Akahige

Wysłany: 25 Czerwiec 2011, 20:20   

Cytat:
panowie, chciałbym do 50 zł kupic sobie jakiś prosty folderek

Kup sobie Sanrenmu 710 za 43 zł:
http://taktyczni.pl/index...anrenmu-710-edc
Mam ten nóż, kupiłem od razu dwa ( jeden dla syna ) bo żal mi było kosztów przesyłki. :wink: Jest znakomity, porządnie wykonany, żadnych luzów, a do tego wygląda jak Sebenza za 1500 zł. :D
Przez ten nóż zagubiłem gdzieś sens kupowania noży droższych niż 200 zł. :cry:

uirapuru

SW: Capoeira

Wysłany: 27 Czerwiec 2011, 08:27   

No i zamówiłem. Dzięki za pomoc :)

Graduado Uirapuru Capoeira Camangula w Olsztynie: www.capoeiraolsztyn.pl
Kontakt: 604411089 | klub@capoeiraolsztyn.pl | gg:2096367
www.napieram.pl :: bjj.wroclaw.pl

zagajnik

SW: Różne

Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 20:01   

Akahige napisał/a:
Cytat:
panowie, chciałbym do 50 zł kupic sobie jakiś prosty folderek

Kup sobie Sanrenmu 710 za 43 zł:
http://taktyczni.pl/index...anrenmu-710-edc
Mam ten nóż, kupiłem od razu dwa ( jeden dla syna ) bo żal mi było kosztów przesyłki. :wink: Jest znakomity, porządnie wykonany, żadnych luzów, a do tego wygląda jak Sebenza za 1500 zł. :D
Przez ten nóż zagubiłem gdzieś sens kupowania noży droższych niż 200 zł. :cry:

A miałeś kiedyś w ręce Sebenzę? Pracowałeś nią? Zawsze zastanawiam się dlaczego ktoś wydaje takie jak Ty sądy i do tego uważa, że ma rację.
Idąc Twoim tokiem myślenia można pokusić się o stwierdzenie, że np. chińska podróba Rolexa jest równie dobra jak oryginał, przecież wygląda podobnie i cyka :)
Takie jak Twój poglądy są jedynie ukrytym usprawiedliwieniem braku środków nabywczych, co oczywiście nie stanowi ujmy dla nikogo i każdemu może się zdarzyć, ale już "zawoalowane" głoszenie, że Sanremu jest tak samo dobry jak Sebenza bo wygląda jak Sebenza to prawdziwie chore.
A propos....sanremu znakomity? Buahahaaaaaaaaa

P.S.
Rozumiem, że nie zauważysz jakiejkolwiek różnicy pomiędzy kuchenniakami z Castoramy, a nożem na poniższej fotce jeśli będą do siebie podobne?

Uploaded with ImageShack.us

Cóż, bywa i tak....

Akahige

Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 22:12   

Cytat:
A miałeś kiedyś w ręce Sebenzę?

Miałem w rece Sebenzę! :lol:
Cytat:
Pracowałeś nią?

No co Ty! Nożem za 1500 złociszy? Bałem się, że się zniszczy! Poza tym, właściciel zaraz mi ją zabrał. Chyba też się bał, że niechcący upuszczę na beton. Sam zresztą też jej nie używał. Na co dzień używał Rata 1. :-)
Cytat:
Zawsze zastanawiam się dlaczego ktoś wydaje takie jak Ty sądy i do tego uważa, że ma rację.

Zawsze, to bardzo długo. I do jakich wniosków doszedłeś?
Cytat:
Idąc Twoim tokiem myślenia...

Idąc za moim tokiem myślenia możesz nieopatrznie wleźć w bagna i krzaczory.
Cytat:
Takie jak Twój poglądy są jedynie ukrytym usprawiedliwieniem braku środków nabywczych, co oczywiście nie stanowi ujmy dla nikogo i każdemu może się zdarzyć, ale już "zawoalowane" głoszenie, że Sanremu jest tak samo dobry jak Sebenza bo wygląda jak Sebenza to prawdziwie chore.

Widzę, że mamy tu psychologa, a może nawet psychiatrę. :-)
Chłopie, forsy mam jak lodu, starczyłoby na nie jedną Sebenzę. To nie znaczy, że zamierzam ją wywalać na niezły, czyli przeciętny nóż do otwierania listów, paczek, czy też odcinania metek od nowych sukienek ukochanej mej.
To porównanie Sanrenmu do Sebenzy to był taki żarcik, jakbyś nie zauważył. Kolega Uirapuru spytał o prosty nożyk "do przycięcia linki, kartonu, czy wbicia komuś pod żebro" w cenie do 50 zł. Więc poleciłem mu Sanrenmu 710, który spełnia wszystkie te wymogi. Masz inne propozycje? To trzeba się było podzielić ( teraz, to już za późno, bo Uirapuru już zamówił ) zamiast się teraz napinać, jak barani pęcherz.
Cytat:
Rozumiem, że nie zauważysz jakiejkolwiek różnicy pomiędzy kuchenniakami z Castoramy, a nożem na poniższej fotce jeśli będą do siebie podobne?

Chyba rozumienie nie jest Twoją najlepszą stroną. Kucheniaki kupuję do smarowania kanapek, obierania ziemniaków, krojenia pomidorów w plasterki, i takich tam. Nóż ze zdjęcia kiepsko się do tego nadaje. A do tego jest brzydki i kosztuje tyle, co dwie Sebenzy. Dałeś tyle kasy, bo to nóż Navy Seals? :wink:

Szanowny Panie ( tak chyba powinienem się zwracać do rozmówcy o rok starszego ode mnie). To, co napisałem powyżej, to żarty, więc proszę się nie trudzić z odpisywaniem na nie. Poza tym robimy offtopa. Proponuję założyć nowy temat pt. "Kto o zdrowych zmysłach wyda na nóż kwotę 1000 ( 1500, 3000...do wyboru ) złotych?"

Pozdrawiam :-)

cynik

Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 22:31   

jezu, flamewar na magii stali, po tylu latach, dawajcie chlopy, dawajcie :)

Be ready. You're not paranoid, you're PREPARED.

Akahige

Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 22:51   

Cytat:
dawajcie chlopy, dawajcie

I to stare chłopy, co do podstawówki zaczęły chodzić jeszcze za Władysława Gomułki, ps. Wiesław... :lol: :lol: :lol:

Strona 2 z 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MAGIA STALI