Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Pomoc policji?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ULICA
Strona 3 z 4
Pomoc policji?
Autor Wiadomość
Lord von Banan

Wysłany: 19 Październik 2002, 09:30   

Silvio, jesteś po prostu śmieszny. Co ty wygadujesz? Nie chcesz pomagać Policji, bo prawo jest do dupy. A jak będzie dla ciebie ok, to będziesz pomagał. To wbijaj lachę dalej, jak będziesz czegoś potrzebował od Policji, to mam nadzieję, że ci odpowiedzą, że ci pomoga, jak się zmieni prawo.

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym :twisted: sukinsynem :twisted: w tej dolinie!!!

Popey

Wysłany: 19 Październik 2002, 10:38   

jup

hmmm... jup to cos jakby czesc... jak bylem w stanach to znajomi murzyni tak sie witali

"Kiedy bedziesz cierpial
Wiedz ze Cie zdradzilem"

carter

Wysłany: 21 Październik 2002, 08:58   

Narcyz nie chodziło mi o Wrocław tylko o moje miasto rodzinne. Jakie -nieważne.
A jeżeli ten tekst o 1 radiowozie to była ściema to dlaczego powiedział to Policjant z dyżurki po moim 2 telefonie i potem kierowca potwierdził?
Dlaczego w aucie było 2 z drogówki i 1 z interwencji i jeden w cywilu?
CZy takie patrole mieszane to normalka?

"Ze mną zawsze się wygrywa,przeciwko mnie zawsze się przegrywa." - Stefan Skellen - "Saga o Wiedźminie" A. Sapkowskiego

Rabi

Wysłany: 26 Październik 2002, 21:44   

Ja po przeczytaniu tego posta zaczalem sie zastanawiac. Na pewno nie pomogl bym policji, bo po prostu odkad pamietam nie lubie icha jak najgorszego (moze dla tego ze sa tacy kurwa za pewni siebie, mysla ze wszystko moga i sie na mnie goopio pacza jak samochodem smigam :>). Ale na pewno pomogl bym czlowiekowi. Jesli widzial bym ze np starej babci ktos kradnie torebke i ucieka, to gonil bym go ile mogl a jak bym dopadl to bym ubil za chamstwo. A jesli glina gonil by kolesia co uciekal by z damska torebka, to bym mu na zachamowanie takiego kopa wyjechal ze by w tego gline wpadl. Nienawidze chamskich skurwysynow co sa zdolni obrabowac kobiete. Stara czy mloda, mogla by to byc rownie dobrze moja (albo TWOJA) siostra, dziewczyna, mama, ciocia, babcia...

More weights, more gains

Silvio

Wysłany: 26 Październik 2002, 23:15   

Rabi napisał/a:
Ja po przeczytaniu tego posta zaczalem sie zastanawiac. Na pewno nie pomogl bym policji, bo po prostu odkad pamietam nie lubie icha jak najgorszego (moze dla tego ze sa tacy kurwa za pewni siebie, mysla ze wszystko moga i sie na mnie goopio pacza jak samochodem smigam :>). Ale na pewno pomogl bym czlowiekowi. Jesli widzial bym ze np starej babci ktos kradnie torebke i ucieka, to gonil bym go ile mogl a jak bym dopadl to bym ubil za chamstwo. A jesli glina gonil by kolesia co uciekal by z damska torebka, to bym mu na zachamowanie takiego kopa wyjechal ze by w tego gline wpadl. Nienawidze chamskich skurwysynow co sa zdolni obrabowac kobiete. Stara czy mloda, mogla by to byc rownie dobrze moja (albo TWOJA) siostra, dziewczyna, mama, ciocia, babcia...

Powiedziałeś Rabi dokładnie to, co miałem na myśli!
Lepiej żeby ludzie sami załatwiali takie sprawy bez policji.
W moim odczuciu gliniarze coraz bardziej upodabniają się do bandytów i omijam ich z daleka.
Silvio

"Należy wymagać tego, co można otrzymać" A. de S.E.

Sidd

Wysłany: 26 Październik 2002, 23:23   

Policja to nudny i wkoorzjacy temat nie chce mi sie o nim pisac bye

The BeSt DefenCe is aTTaCk.

Popey

Wysłany: 27 Październik 2002, 11:19   

jup

sidd - o czym ty mowisz?
z jakiej paki policja jest nudna? wszyscy mowia: porzadni goscie , zlamasy , frajerzy , sa w porzadku i mnostwo innych opinii , a nikt nie mowi tak duzo o rzeczach nudnych

"Kiedy bedziesz cierpial
Wiedz ze Cie zdradzilem"

Sidd

Wysłany: 27 Październik 2002, 15:24   

moze źle to ujełem gadanie o nich mnie irytuje i nie chce mi sie wole pogadac o innych sprawach

The BeSt DefenCe is aTTaCk.

Popey

Wysłany: 27 Październik 2002, 15:58   

jup

moj drogi sidd - a kto ci kaze o nich gadac???
ta dyskusja toczyla sie bez ciebie , rownie dobrze jak po twoim poscie.
skoro nie chcesz nic wniesc to po co sie w ogole odzywales?
moglbys mi to wyjasnic?

"Kiedy bedziesz cierpial
Wiedz ze Cie zdradzilem"

dzikki

Wysłany: 27 Październik 2002, 22:57   

Ciekawie jest , ze na Policje sie narzeka ale gdy nas okradna/pobija/oszukaja itp to walimy na komisariat.
Ja wiem , ze firma nie pracuje tak jak powinna ale nie oklamujmy sie - zle dotowani , uposazeni , bez otwierania nowych etatow itd itd
Rozumiem , ze niektorzy z was czuja sie dotknieci poprzez dzialania BPI ale oni naprawde nie sa reprezentantami CALEJ policji.

Czy wiem jak uzywac noza? Skierowac ostrym koncem na przeciwnika.

Rabi

Wysłany: 28 Październik 2002, 01:47   

Ja zostalem kiedys pobity, nie zglosilem sie na policje. Ukradli mi rower, nie zglosilem sie na policje. W sumie to nigdy w zyciu nie zglaszalem sie na policje, tylko zawsze oni burzyli sie do mnie za byle co albo za nic. Ja poprostu wole sobie roweru poszukac na wlasna reke i nie znalezc niz jak by mi gliny mialy pomuc. A morda nie szklanka nie bede gosci na paly dawal ze lepsi byli. A nawet mam jednego kumpla, jest na prawde dobry chlopak i nigdy nie mail doczynienia ze zlamaniem prawa, a tak nie lubi glin, ze jak widzi ze jada to normalnie blady sie robi i w ogole nieciekawie sie zachowuje (jak by zaraz mial dostac naglego omdlenia). Nie iwem jak to jest, ja po prostu nic nie mam do policji, ale nie daze ich zbyt wielka sympatia. Oczywiscie nie watpie ze jest cale mnustwo wartosciowych gliniarzy ktorzy sa wporzadku i w ogole, ale jak na razie nie znam takiego wiec takie jest moje zdanie.

More weights, more gains

dzikki

Wysłany: 28 Październik 2002, 08:17   

Jeszcze tylko jedno pytanie - jakbyscie sie czuli jakby kazdy poczawszy od szczeniaka po starego pijaka mial was gdzies , utrudnial wasza prace , plul wam na mundur , bluzgal na was i wasze rodziny itp ?
A wy nawet nie mozecie mu porzadnie za to przypieprzyc bo stracicie robote ... albo gosc zostanie wypuszczony zaraz i znowu bedzie dupe na was wypinal...

Czy wiem jak uzywac noza? Skierowac ostrym koncem na przeciwnika.

in_Sekt

Wysłany: 28 Październik 2002, 12:14   

sa dobrzy i zli policjanci
tak jak i np hydraulicy
chlopaki maja ciezka prace w tym kraju
i kiepsko platna...
a jak ktos zieje nienawiscia do policji to wg mnie powinien sobie zadac pytania "Dlaczego?"
I jesli usprawiedliwieniem gardzenia cala instytucja bedzie to ze kiedys pan w niebieskiem mundurze strzelil mnie z paslkacza jak darlem po pijaku morde, albo nie znalezli skradzionego mi roweru jest to troche smieszne...

Silvio

Wysłany: 28 Październik 2002, 13:37   

dzikki napisał/a:
Jeszcze tylko jedno pytanie - jakbyscie sie czuli jakby kazdy poczawszy od szczeniaka po starego pijaka mial was gdzies , utrudnial wasza prace , plul wam na mundur , bluzgal na was i wasze rodziny itp ?

Kurcze, dzikki, czy wiesz że większość policjantów miała mamę lub tatę w partii komunistycznej? A komuniści wysługiwali się ruskim! Jak oni mogą teraz patrzeć ludziom w twarz! :evil:
Silvio

"Należy wymagać tego, co można otrzymać" A. de S.E.

Lord von Banan

Wysłany: 28 Październik 2002, 13:45   

Silvio, co ty pierdolisz, kurwa?

I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem największym :twisted: sukinsynem :twisted: w tej dolinie!!!

Strona 3 z 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ULICA