Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !
Autor Wiadomość
takedown

Wysłany: 2 Lipiec 2010, 08:01   Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

Postanowiliśmy wprowadzić nową politykę ANTYSPOILEROWĄ. Przed każdą większą galą, zamkniemy wszystkie tematy związane z ww. galą i zostawimy jedynie temat z dopiskiem SPOILER/WYNIKI itp. Będzie to jedyne miejsce, gdzie będzie można pisać o gali w ciągu 24 godzin od jej zakończenia. Nie przestrzeganie zasady będzie się kończyło surowymi konsekwencjami, zaczynając od czasowego BANA w górę.
P.S. Moja mała rada na przyszłość... jeżeli chcecie mieć 100% pewności, że nie zobaczycie wyniku przed obejrzeniem gali, absolutnie nie wchodźcie na fora i portale tematyczne zanim nie zobaczycie upragnionej walki. (nie argumentujcie, po prostu przyjmijcie to za pewnik)

>>>Takedown na Facebook'u<<<

>>>Newsy MMA, K-1 z pierwszej ręki<<<

Shabu

Wysłany: 2 Lipiec 2010, 18:14   Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

TAKEDOWN napisał/a:
P.S. Moja mała rada na przyszłość... jeżeli chcecie mieć 100% pewności, że nie zobaczycie wyniku przed obejrzeniem gali, absolutnie nie wchodźcie na fora i portale tematyczne zanim nie zobaczycie upragnionej walki. (nie argumentujcie, po prostu przyjmijcie to za pewnik)

Mnie najbardziej zastanawia to, że wciąż są ludzie, którzy nie przyjęli takiej właśnie zasady, a potem się oburzają. ;)

takedown

Wysłany: 3 Lipiec 2010, 23:54   

Stawiam dychę, że dzisiejsza walka finałowa (UFC 116) o tam wielkim potencjale, skończy się dla kogoś banem za złamanie regulaminu. Kto przyjmuje zakłady? 8)

>>>Takedown na Facebook'u<<<

>>>Newsy MMA, K-1 z pierwszej ręki<<<

maYkel

Wysłany: 4 Lipiec 2010, 00:13   Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

Shabu napisał/a:
Mnie najbardziej zastanawia to, że wciąż są ludzie, którzy nie przyjęli takiej właśnie zasady, a potem się oburzają. ;)

Niektórzy mają lepsze rzeczy do roboty o 4 w nocy niż czekanie na walkę, a na strony tematyczne wchodzą w poszukiwaniu filmów z walki a nie spoilerów. Nie widzę nic tu dziwnego.

Shabu

Wysłany: 4 Lipiec 2010, 00:39   Re: Nowa polityka ANTY-SPOILEROWA !

maYkel napisał/a:
Niektórzy mają lepsze rzeczy do roboty o 4 w nocy niż czekanie na walkę, a na strony tematyczne wchodzą w poszukiwaniu filmów z walki a nie spoilerów. Nie widzę nic tu dziwnego.

Są strony, które oferują filmy i są strony, które oferują wyniki. Po góra pół roku interesowania się MMA nie ma już wymówki. Jesteś na MMA Trackerze, albo korzystasz z MMA TV, albo innych torrentów, albo RapidShare i nie wchodzisz na strony mogące zawierać spoilery. Ja nawet na Vortal Budo nie wchodzę na wszelki wypadek. Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli wchodzisz na jakiekolwiek strony dotyczące MMA, nie licząc tych, które zawierają tylko filmy, to sam się prosisz o nieszczęście. Kropka. A już całkowicie niezrozumiałe dla mnie jest wejście do tematu [Spoiler] Fedor vs Werdum i narzekanie, że ktoś śmiał wspomnieć inną galę z walki, aniżeli tytułowa.

maYkel

Wysłany: 4 Lipiec 2010, 08:11   

Nie korzystam z torrentów. I dobrze, bo po co mam to robić - wystarczy że na budo są zawsze świeże wątki z klipami. Tyle, że zawsze się znajdzie jakiś idiota który zaspoiluje. I to nie jest moja wina. Kropka.

KidBreakz

SW: BJJ/SF

Wysłany: 26 Czerwiec 2012, 23:40   

co to znaczy "spoilować" "spoiler" ?

radnus

Wysłany: 27 Czerwiec 2012, 00:19   

KidBreakz napisał/a:
co to znaczy "spoilować" "spoiler" ?

WIKI:
Spoiler - (z ang. spoil - psuć, niszczyć) jest niepożądaną informacją o szczegółach zakończenia utworu literackiego, teatralnego, telewizyjnego lub filmowego.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA