Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Szpila...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1
Strona 3 z 12
Szpila...
Autor Wiadomość
Laser

SW: Karate

Wysłany: 11 Czerwiec 2012, 14:49   

Ale ile strzałów obronił twarzą!!
Musi obronę poprawić, bo pierwszy z mocnym ciosem mu wybije ten pas mistrzowski z głowy

BLT

Wysłany: 21 Czerwiec 2012, 17:31   

http://gwizdek24.se.pl/bo...ura_264739.html

Cytat:
o jest przegięcie naszego systemu. Moja sytuacja akurat różniła się o tyle, że ja otrzymałem wezwanie do stawienia się w zakładzie karnym, a on nie. Miał do 30 czerwca przebywać w domu, ale to chyba logiczne, że nie zawsze w nim jest, bo przecież trenuje do walki

Cytat:
robiono mu to wyjątkowo perfidnie. Przecież prokuratura widziała, że postawił tylko na boks, że chce ten czas na wolności poświęcić treningom i tej ostatniej walce. Zamiast dać mu szansę to robi się coś takiego

Cytat:
Wyobrażam sobie Dawida, kiedy doprowadzają go pod tę celę, a w jego głowie jest świadomość, że wszystko poszło na marne. Pozbawiono go pojedynku jego życia, starcia o którym marzył. Mam jeszcze nadzieję, że go wypuszczą, przecież sam mówił: "Kończę walkę i idę siedzieć". On nie próbował się ukrywać ani uciekać od odpowiedzialności

Cytat:
Gdyby stoczył tę walkę to zarobiłby na swoją rodzinę i przy okazji spełnił marzenia. Brak mi słów, takie jest po prostu nasze polskie państwo i prokuratura. Chcieli się pokazać, wiedzieli, że to głośna sprawa i stąd to zatrzymanie. Skomentowałbym to po swojemu, ale nie wypada mi używać tu mocniejszych słów

Cytat:
Oby wyszedł jak najszybciej i wrócił do swojej rodziny. Jego żona Edyta jest w ciąży, dzisiaj z nią rozmawiałem, kobieta jest zapłakana i nie wie co ma teraz zrobić. Dzieci w ogóle jeszcze chyba nie wiedzą, że tata jest w więzieniu. To jest chore! Dawid był jedynym żywicielem rodziny i w ogóle nie wzięto tego pod uwagę

Haziajstwo

www.welnateam.pl

dealer

SW: Różne

Wysłany: 22 Czerwiec 2012, 11:03   

Żadnej refleksji o tym, że Cygan był przestępcą i musiał się liczyć z karą tylko lament nad tym, że gość musi odsiedzieć prawomocny wyrok. A czym się on różni od Kowalskiego, który też jeszcze by polatał po wolności i pozałatwiał kilka interesów? Tak naprawdę mogli go już po rozprawie apelacyjnej zawinąć, 5 min. po ogłoszeniu wyroku więc niech nie lamentuje. Wiedział, że jest ryzyko, że nie zawalczy. Nie wiem gdzie Szpilka widzi problem.

- MMA Panowie, MMA!
- Przed grudniem, miesiąc przed grudniem to się wydarzy.

Laser

Wysłany: 22 Czerwiec 2012, 11:09   

Bo geniusz nie poprosił grzecznie, o możliwość przebywania w warszawie i odbycia walki. Miał czas przed odsiadką spędzić w domu czego nie zrobił.

Może skończy się promocja bandytów w Polsacie...

Tharfin

Wysłany: 25 Czerwiec 2012, 10:06   

Cytat:
Może skończy się promocja bandytów w Polsacie...

+1

Singularity of Purpose.

Szwed

Wysłany: 1 Lipiec 2012, 10:22   

Cytat:
Pęknięciem szczęki w dwóch miejscach okupił wczorajszą wygraną z czterokrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Jameelem McClinem (43-12-3, 24 KO) niezwyciężony na zawodowych ringach Artur Szpilka (12-0, 9 KO) - poinformował redakcję ringolska.pl promotor pięściarza Andrzej Wasilewski.

23-letni Polak pewnie pokonał na punkty (98-93, 98-94, 97-94) doświadczonego Amerykanina, jednak pod koniec szóstego starcia zainkasował od mierzącego 198 cm i ważącego 125 kg rywala potężne uderzenie, które o mały włos nie zmieniło przebiegu walki.

- Walczyłem z dużymi i silnymi chłopakami i na sparingach i w boksie amatorskim, ale czegoś takiego mocnego jeszcze nigdy nie przyjąłem. Przez moment świat zawirował mi przed oczami. Udało mi się jednak zebrać i opanować sytuację - przyznał po zejściu z ringu "Szpila".

"Inni życie za pysk trzymają krótko
pieprzyć marny los pod gołą żarówką!"

"Czy to biznes, życie, street, mówię wam
Nikt ci kurwa nie da, jak nie weźmiesz sobie sam"

dealer

SW: Różne

Wysłany: 1 Lipiec 2012, 11:00   

Szpila zobaczył, że inaczej się walczy z typem, który liczy tylko na zainkasowanie gaży a inaczej z takim, który przyjechał powalczyć o zwycięstwo. Amerykanin był wolniejszy ale nie zamierzał uciekać i połamał szczękę naszej gwieździe. Plus dla Szpilki, że wytrwał 10 rund bo nigdy tak długo nie walczył. Jednak na zawodnika z topu w życiowej formie jeszcze jest za słaby.

- MMA Panowie, MMA!
- Przed grudniem, miesiąc przed grudniem to się wydarzy.

BLT

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 09:02   

Mały zimny prysznic się Szpili przyda by za bardzo nie uwierzył w swoją nieśmiertelność. Ale pamiętajmy, że on ciągle jest na początku swojej drogi.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Laser

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 09:36   

Dla mnie na plus.

Nie stawiałem na Szpilę funta kłaków, podejrzewałem że ma tylko pałer w łąpie, i o ile fajnie się to ogląda i mu kibicowałem to nie wierzyłem w jakieś większe osiągnięcia.

A tu , wytrzymał 10 rund, i walczył z pękniętą szczeną. Ma charakter a to podstawa, ma szanse coś osiągnąć.

telewizor_rubin

SW: JJ

Wysłany: 3 Lipiec 2012, 15:13   

ja bym powiedział, że to było mocne 3+

na pewno na plus pierwsze pełne 10 rund w ciężkiej i wygrana z przeciwnikiem który ma dobre nazwiska w rozkładzie (pod kątem menadżerskim) a najważniejsze że w końcu boksował.

ale minusów też sporo:
cieniutka obrona przy zadawaniu ciosów - zwłaszcza przy zadawaniu prawego lewa ręka szpilki jest przy klacie :roll: (była taka akcja w narożniku że mccline wyprowadził jako kontrcios na lewy szpili taki lewy z dołu na szczękę - niecelny na szczęście ale jakby poszedł lewym sierpem to by na noszach zszedł artur)

kombinacje, kombinacje - przy jego warunkach tylko kombinacjami może kogoś z czołówki ograć, w tym mało ciosów na dół ale może tak miało być

te 10 rund to nie było jakieś oszałamiające tempo ze strony szpili przez co większość walki boksował w tył, można porównać w crisem areolą, który ma bardzo podobne warunki i presja wgniatał maclina w liny (ale to taki typ zawodnika)

padł wreszcie mit o o sile ciosu Tysona a bezpośrednich lewych mccline wiele nie wyłapał
wszystko w kontekście gatki o walce o mistrzostwo świata za 2 lata - Powietkin dwa lata temu też mówił że jeszcze nie jest gotowy na Kliczkę a był wtedy w miejscu oddalonym od artura o lata świetlne
- jeśli za odniesienie przyjąć na bokserów ze stajni W. to występ na 5 ba 9. Zwłaszcza, że cygan dostał możliwość dobrej walki jak się okazało, że nagle się kariera skończyla.

Spieprzać do stanów Panie Szpilka a nawet spier#$%^ć, a Adamka to poprosić o wsparcie promotorskie u Zigiego - zostać milionerem taki cel a nie JP :cry: . Takie Top Rank to by było miejsce spełnienia marzeń i snów.

BLT

Wysłany: 23 Listopad 2012, 13:42   

http://eurosport.onet.pl/...a,100931,w.html

Sosnowski o Szpili:
Cytat:
W tym momencie, biorąc pod uwagę polskich bokserów, największe szanse na tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej ma Artur Szpilka. Jego czas przyjdzie za trzy-cztery lata. Ma atuty, czyli młodość, umiejętność przyswajania technik i realizowania taktyki. Widać, że z walki na walkę jego poziom jest wyższy

I o ile się z Albertem zgadzam co do całokształtu zdania o Szpili to jendakowoż mam zastrzeżenia co do "realizowania taktyki" no ale pożyjemy zobaczymy ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

email

Wysłany: 10 Styczeń 2013, 12:56   

co by nie mnozyc tematow o Szpilce, fajny blog nt boksu zawodowego, tutaj pare zdan nt Efekt Szpilki

http://lewynalewy.wordpre.../efekt-szpilki/

mam podobne zdanie jak autor
Na razie Szpilka medialnie dorownuje Najmanowi a sportowo jeszcze daleko mu do wspomnianych Tigera, Goloty czy Adamka.

BLT

Wysłany: 10 Styczeń 2013, 13:05   

Cytat:
Artur Szpilka vs. Tomasz Zimnoch sportową wartość ma nikłą, ale medialnie ma szansę przebić stracie Gołoty z Saletą,

Jakby walka Andrzeja z Przemkiem miał większą wartość sportową.
Ale generalnie ciężko nie zgodzić się ze słowami autora bloga. Dodam od siebie, ze choć założyłem temat o Szpili to... takze i mnie drażni szpilomania, która usiłuje zrobić z niego Małysza polskiego boksu.
W dalszym ciągu uważam, że chłopak ma potencjał i "dar" ale nic jeszcze w zawodowym boksie nie ugrał konkretnego a hisetryzuje się nad nim jakby był polską wersją Tysona i mam podejrzenie że takie rozgwiazdorzenie bardziej zaszkodzi Szpili niż mu pomoże w realizacji ambicji sportowych.

Xies, dzięki za link do bloga.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

BLT

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 13:54   

Haziajstwo

www.welnateam.pl

jakub

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 16:17   

czyli gdzies powinien byc dobry filmik z tej bitki, a nie taki zza glowy endrju i przemka ;)

Never argue with a fool. People might not know the difference...
If you have to ask, you're not entitled to know...

Strona 3 z 12
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1