Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Smutna rzeczywistosc: Fotki i linki (bez drastycznych zdjec)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ULICA
Smutna rzeczywistosc: Fotki i linki (bez drastycznych zdjec)
Autor Wiadomość
zapach

Wysłany: 22 Wrzesień 2011, 13:57   Smutna rzeczywistosc: Fotki i linki (bez drastycznych zdjec)

17-latek zabił strongmana, został powieszony

2011-09-21 22:22
Siedemnastoletni Irańczyk, który zabił nożem znanego irańskiego strongmana, został powieszony publicznie w mieście Karadż, 50 km na zachód od Teheranu - poinformowała agencja Fars.
Ruhollah Dadaszi, irański kulturysta, ciężarowiec, znany głównie jako strongman, został zabity 17 lipca w kłótni związanej z incydentem w ruchu drogowym. Nieletni zabójca Alireza Molla Soltani powiedział, że wpadł w panikę i działał w obronie własnej, gdy Dadaszi go zaatakował. 17-latka powieszono w obecności kilku tysięcy ludzi w mieście Karadż, z którego pochodził sportowiec.

źródło: wprost.pl

Szwed

Wysłany: 23 Wrzesień 2011, 18:27   

Iran daje radę. Żal mi tylko było kobiet które na plaży w Czarnogórze opalały się i kąpały w ubraniach... To przegięcie.

"Inni życie za pysk trzymają krótko
pieprzyć marny los pod gołą żarówką!"

"Czy to biznes, życie, street, mówię wam
Nikt ci kurwa nie da, jak nie weźmiesz sobie sam"

maximus83

Wysłany: 29 Kwiecień 2012, 10:45   

Drastyczne ale skuteczne

panicz

Wysłany: 8 Wrzesień 2012, 08:02   

maximus83 napisał/a:
Drastyczne ale skuteczne
Cytat:
ale co skuteczne że zabił gościa w obronie własnej czy że go powiesili bo próbował się bronić przed celebrytą, taka sama sytuacja jak u nas z młodym Zientarski tyle że to on zabija i rozjeżdża ludzi i jest bezkarny, sądy i kara dla biedaków, jak masz kasę i jesteś znany możesz robić wszystko, bo nie sądzę żeby 17letni młokos wyskoczył pierwszy do strongmena

nicea87

SW: Taekwondo

Wysłany: 15 Październik 2012, 18:25   

a może wyskoczył, jaki problem cichaczem wbić nóż w plecy?

Nie lubisz płacić podatków? optymalizacja podatkowa.

S.O.S.

Wysłany: 16 Październik 2012, 11:44   

moze wyskoczyl moze nie...nie bylo procesu nie udowodniono ze zaatakowal jako pierwszy...

Choong

Wysłany: 22 Październik 2012, 20:28   

nicea87 napisał/a:
a może wyskoczył, jaki problem cichaczem wbić nóż w plecy?

Zwłaszcza podczas kłótni związanej z incydentem drogowym. No nie, nie ma żadnego problemu cichaczem wbić nóż w plecy ! :|

Do niczego się nie przywiązywac . Niczego sie nie wyrzekać"

maja40790

Wysłany: 15 Sierpień 2013, 16:39   

Rzadko kiedy można spotkać sprawiedliwość na tym świecie

Piters182

Wysłany: 26 Sierpień 2013, 23:07   

Stało się nie daleko mnie, może ktoś słyszał. http://www.kurierlubelski...nosci,id,t.html Ja nie wiem, po co gdzieś ciągają, chcą karać 15 lata. Skoro przed dwoma starszymi napastnikami próbował się obronić,, ocalić swoje życie. Nie wiem, może za mało mam doświadczenia w SW. Ale chłopak ocalił swoje życie, i się obronił. A jak się skończyło tak się skończyło, jego mogli też zatłuc. Wiec po co to wszystko....

KondiCapo

SW: Capoeira

Wysłany: 28 Sierpień 2013, 00:22   

Pewnie nie był to pierwszy raz jak go zaczepiali i dlatego wziął ze sobą nóż, normalnie pewnie by nie zareagował od razu rzucając się z kosą na gości, podejrzewam, że wcześniej już się nad nim znęcali i to był sposób desperackiej obrony. Tym bardziej, że jak ktoś jest nową ofiarą to rzadko takie typy zaczynają od walenia w pysk, najpierw są zaczepki słowne, wyzwiska - takie badanie terenu, tutaj już myśleli, że wiedzą na co sobie mogą pozwolić i nie robili tego pierwszy raz. Tak bym to interpretował ale to tylko moje domysły.

jersey

SW: Karate

Wysłany: 16 Luty 2016, 12:11   

https://youtu.be/MFaYU87AgAE

Miłośnik sztuki Livien

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ULICA