Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Walka mieczem - WROCŁAW

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIECZ i SZTUKA WALKI MIECZEM
Strona 1 z 2
Walka mieczem - WROCŁAW
Autor Wiadomość
Jacko

Wysłany: 27 Kwiecień 2014, 16:39   Walka mieczem - WROCŁAW

Ktoś z Wrocławia jest na forum i macha mieczem? Widywałem nad Odrą osoby ćwiczące, jest ktoś na forum?

Tharfin

Wysłany: 27 Kwiecień 2014, 20:16   

Jakie miecze? Jak europejskie, oparte na traktatach itp to mogę dać namiary do grupy z którą ćwiczyłem.

Singularity of Purpose.

Shouryu
blokada nicka

SW: Różne

Wysłany: 27 Kwiecień 2014, 21:41   

Tharfin napisał/a:
Jakie miecze? Jak europejskie, oparte na traktatach itp to mogę dać namiary do grupy z którą ćwiczyłem.

:)

Tharfin

Wysłany: 28 Kwiecień 2014, 14:10   

Łucznictwo pochłonęło mnie do końca :P

Singularity of Purpose.

Shouryu
blokada nicka

Wysłany: 28 Kwiecień 2014, 16:22   

:) , bo ze stałych bywalców zostaliśmy tylko my dwaj. Death sprząta ulice a Gwyn koksuje na masę. ;-)
Specjaliści siedzą na armie lub freszce. Japończycy cholera wie gdzie ( na pewno nie tu ). Chociaż Rei zostało wskrzeszone, może społeczność odżyje.
Nie wiem gdzie są stany pośrednie? Osobiście się do tego nurtu zaliczam. I czuję się osamotniony. :cry: Niech mnie ktoś przygarnie. :)

Jacko

Wysłany: 28 Kwiecień 2014, 18:49   

Tharfin napisał/a:

Z łuku też bym się nauczył strzelać:D

WAR'

Wysłany: 29 Kwiecień 2014, 15:37   

Bywam we Wrocku co dwa tygodnie, dajcie znać jakimi sprzętami trzeba dysponować i chętnie posparuje :)

"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa."

Tharfin

Wysłany: 30 Kwiecień 2014, 10:40   

Jacko odnośnie łucznictwa to odezwij się na PW wtedy :P

Singularity of Purpose.

Thinspoon

Wysłany: 30 Kwiecień 2014, 10:53   

Tharfin napisał/a:

Wrocław? Bo ten, na majówkę przyjeżdżam :)

Mister Sandman, bring me a dream

Warhead

Wysłany: 30 Kwiecień 2014, 11:11   

WAR' napisał/a:
Bywam we Wrocku co dwa tygodnie, dajcie znać jakimi sprzętami trzeba dysponować i chętnie posparuje :)

NIe wierzcie jemu, znowu chce komus wpierdol spuscic :)

Tharfin

Wysłany: 2 Maj 2014, 22:58   

Ja tam WAR` chętnie bym posparował na cokolwiek, ale sam jestem obecnie bezsprzętowcem. Ćwicząc miecz zawsze staraliśmy się mieć pokryte wszelkie dystanse i różnorodność narzędzi(podstawa- miecze długie, ale także wynikające z nich zapasy(a w sumie miecz z zapasów), noże, trochę włóczni i kordy, pałki). Czasem nam BHP zwodziło (sparingi na drewniane noże), ale o dziwo nie było żadnej kontuzji na takim sparingu za mojej aktywności. jeśli chodzi o miecz to były przede wszystkim metalowe federy. Ja obecnie jestem za sparingami jednak na coś lżejszego (trochę udało mi się na szable go-now poćwiczyć). Jeżeli terminy by się ugrały to myślę, że znalazłbym paru chętnych na sparingi, bo to zawsze u nas było clue wszystkich treningów ;)

Singularity of Purpose.

Jacko

Wysłany: 4 Maj 2014, 19:13   

Byłbym za ale można by zrobić mini seminarium z noża. czyli jakieś podstawy na poczatek i potem sparingi. Mysle ze uda nam sie spotkac w ktorys weekend chociaz caly maj to u mnie remont chaty..

WAR'

Wysłany: 4 Maj 2014, 20:15   

Będę we Wrocławiu prawdopodobnie od 14 do 16 maja, do sparringu wystarczy kawałek pianki (tak ze 30 cm), wtedy nawet gogli nie trzeba. Natomiast jakby miały być dłuższe sprzęty, to już maskę trzeba by wziąć :)

"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa."

Płazik1

SW: MMA

Wysłany: 3 Październik 2014, 22:55   

A jak ktoś ma ochotę spróbować Sportowej Walki Rycerskiej to klub Silesia zaprasza we wtorki na 19.00 do sali z matami Zespołu Szkół nr 3 na ul. Szkockiej (Nowy Dwór). Ćwiczymy zarówno pojedynki w formule miecz i tarcza oraz miecz długi i drzewcówka. Duży nacisk kładziemy jednak na walki grupowe jako że do tej pory byliśmy liczącą się drużyną w lidze (sezon 2012/2013 na drugim miejscu w kraju). Treningi w symbolicznej cenie 10zł miesięcznie (pierwszy oczywiście za darmo), sprzętu na początku nie trzeba mieć własnego, możemy pożyczyć na początku coś klubowego. Ćwiczymy w opancerzeniu treningowym częściowo stalowym, częściowo improwizowanym symulatorami na bazie drewna/ertalonu z wytłumieniem. Zapraszam

P.S a tu link do tego jak sport wygląda jak by ktoś nie wiedział http://www.youtube.com/watch?v=iIaHeK9f3YY

Miecze! Nie słowa!

Warhead

Wysłany: 3 Październik 2014, 23:01   

super cena. zawsze cenię pasję nad chęć biznesu .

Strona 1 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIECZ i SZTUKA WALKI MIECZEM