Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
"Paintball" na pięści. Soboty na Polach Mokotowsk

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ULICA
Strona 1 z 2
"Paintball" na pięści. Soboty na Polach Mokotowsk
Autor Wiadomość
maciekshin

Wysłany: 16 Wrzesień 2014, 00:14   "Paintball" na pięści. Soboty na Polach Mokotowsk

Zapraszam wszystkich do wypróbowania swoich umiejętności walki wręcz w kolezenskich drużynowych sparingach. Nie jest to żadna ustawka, a spotkanie jest zgłaszane odpowiednim służbom żeby nikt nie robił zamieszania. Ogólnie zabawa polega na tym ze tworzymy dwie drużyny z których jedna ma flagę. Ta właśnie drużyna ukrywa się na określonym obszarze. Druga zaś stara się zdobyć flagę. Obowiązkowy sprzęt to ochraniacze na ręce do mma, szczęka i ochraniacz na krocze. Dodatkowo używamy gumowych noży i piankowych pałek posmarowanych szminka. Zawodnik odpada jeśli ma ślad szminki na głowie lub szyi (gumowymi przedmiotami nie zadajemy pchnięc tylko cięcia. Dozwolone wszystko to co w samoobronie. Zabrania się jednak uderzeń z łokcia jeśli nie mamy na nim ochraniacza i kolanem w głowę na tej samej zasadzie. Gdy przeciwnik mówi stop lub klepie znaczy ze się poddaje. Propozycja do rozważenia dla chętnych sprawdzenia umiejętności z obcymi ludźmi jednak z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Pierwsze spotkanie odbyło by się w pierwszą sobotę października powiedzmy o 13. Dokładne miejsce podam bliżej terminu. Oczywiście wstęp darmowy :) piszcie co wy na to.

maciekshin

Wysłany: 16 Wrzesień 2014, 00:16   

Zapomniałem dodać że walczymy również gołymi rękami i wcale nie trzeba używać gumowych narzędzi. Cztery czyste uderzenia w głowę kończą walkę.

Warhead

SW: Różne

Wysłany: 16 Wrzesień 2014, 07:36   

Czarno to widze :) , ale kibicuje Wam ;) .

edytka: Czarno poniewaz doswiadczenia z ASG pokazuja ze wcale nie tak latwo sedziowac takie starcie ;)

Warhead

Wysłany: 16 Wrzesień 2014, 07:41   

Oczywiscie postaram sie wpasc :) , temat raczej do walki bronia.

Haier

Wysłany: 16 Wrzesień 2014, 08:25   

A ja to widzę, że dziewczyny z Warszawy będą za niedługo wyjeżdżały po szminkę do miast ościennych :)

Warhead

Wysłany: 16 Wrzesień 2014, 12:14   

I przedstawcie sie Panowie, jaki klub to organizuje. Zwiekszy to zaufanie ewentualnych zawodnikow.

cizzia

Wysłany: 17 Wrzesień 2014, 08:18   

ja tam w samoobronie lubię używać gazu :) ,

może w ramach podniesienia poprzeczki można by wprowadzić do każdej z drużyn , choć po jednym zawodniku z taką zabawką ? i wcale nie trzeba od razu jakichś mocarnych środków stosować wystarczy dobry standard 10% OC / 1.33 MC / 2.000.000 SHU ... w końcu skoro są imitacje noża i maczety ew. pałki to w XXI wieku gaz jest wręcz nieodzowny HE HE

cizzia

Hej człowieku MASZ PRAWO MILCZEĆ pamiętaj że cokolwiek nie powiesz będzie użyte przeciwko Tobie, więc lepiej siedź cicho –
Miles Davis - YOU'RE UNDER ARREST
"Teoria bez praktyki jest martwa, a praktyka bez teorii - głupia" - Włodzimierz Ilicz Lenin
priv: sir.cizzia@gmail.com

Thinspoon

Wysłany: 17 Wrzesień 2014, 08:29   

cizzia napisał/a:
ja tam w samoobronie lubię używać gazu :) ,

może w ramach podniesienia poprzeczki można by wprowadzić do każdej z drużyn , choć po jednym zawodniku z taką zabawką ? i wcale nie trzeba od razu jakichś mocarnych środków stosować wystarczy dobry standard 10% OC / 1.33 MC / 2.000.000 SHU ... w końcu skoro są imitacje noża i maczety ew. pałki to w XXI wieku gaz jest wręcz nieodzowny HE HE

cizzia

To bez sensu trochę. Na zabawę z imitacjami chcesz przynosić prawdziwy gaz? Wiem, że to żart, ale głupi żart ;-)

Mister Sandman, bring me a dream

maciekshin

Wysłany: 17 Wrzesień 2014, 15:56   

Przepraszam myślałem ze ludzie trenujących sztuki walki są inteligentni ale sądząc po wypowiedziach niektórych mocno się pomyliłem. Proszę moderatora o zamknięcie tematu

Thinspoon

Wysłany: 18 Wrzesień 2014, 07:45   

A któraż to wypowiedź tak Szanownego Kolegę zniesmaczyła? Takie dąsy, zwłaszcza niezbyt sprowokowane, przystają raczej młodzieży gimnazjalnej w emo rurkach.

Przy okazji ja bym nie doszukiwał się korelacji między ćwiczeniem SW a poziomem intelektualnym. Mówimy o tłuczeniu się po ryjach, tu nie trzeba doktoratu ;-)

maciekshin

Wysłany: 18 Wrzesień 2014, 23:43   

Jeśli dla kogoś trening sztuk walki to tłuczenie sie po ryjach to szczere gratulacje

Thinspoon

Wysłany: 19 Wrzesień 2014, 10:22   

No fakt, jest jeszcze kopanie po udach, wyłamywanie kończyn ze stawów, duszenie i okładanie kolanami korpusu. Nadal niepotrzebny doktorat. Ba, obejdzie się nawet bez magistra.

dar75

SW: BJJ

Wysłany: 19 Wrzesień 2014, 11:18   

W zasadzie to i bez szkoły średniej :)

"Co cię nie zabije, to Cię okaleczy" - ja :)
“If you are man enough to hit, you are man enough to get hit back”.

Thinspoon

Wysłany: 19 Wrzesień 2014, 11:34   

O to to ;-)

mort

Wysłany: 19 Wrzesień 2014, 19:17   

zderzenie światopoglądów... ;-)

Strona 1 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ULICA