Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIECZ i SZTUKA WALKI MIECZEM
Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław
Autor Wiadomość
Peter Danzig

Wysłany: 15 Październik 2014, 14:35   Osobisty/Personalny trener Długiego Miecza - Wrocław

Witam

Chciał bym zaoferować usługi osobistego trenera fechtunku Długim Mieczem we Wrocławiu. Dysponuję 11 letnim doświadczeniem w aktywnym fechtunku tą bronią. Jako rekomendacja niech służy informacja iż w współuczestniczyłem i nadal uczestniczę w tworzeniu struktur dwóch największych polskich organizacji propagujących Dawne Europejskie Sztuki Walki.
Swoją ofertę kieruję do osób pełnoletnich chcących rozpocząć naukę lub doskonalić posiadane już umiejętności w tej broni natomiast nie maja wystarczającej ilości wolnego czasu tudzież z innych powodów nie chcą uczestniczyć w zajęciach grup zajmujących się ta tematyką.

Więcej szczegółów pod :
bm229@wp.pl
609001659

Tharfin

Wysłany: 15 Październik 2014, 23:30   

Tajemniczo dość...

Singularity of Purpose.

Peter Danzig

Wysłany: 16 Październik 2014, 07:32   

Nie tyle tajemniczo co ogólnie. Ale szczegóły na Priv.

BLT

Wysłany: 30 Październik 2014, 22:08   

Ogólnie kiepski marketing niczym żywot Ferdynanda.
Skoro już chciało się tobie ogłaszać przez zakładanie tematu to może warto coś więcej o tych organizacjach fechtunkowych i własnych osiągnięciach w tym zakresie wspomnieć...

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Warhead

SW: Różne

Wysłany: 31 Październik 2014, 11:40   

Witka, To Ty ?

https://www.youtube.com/watch?v=JTDXHjUy-As

Jezeli nie, to przedstaw sie nam:

Imie, Nazwisko, doswiadczenie , na czym opierasz treningi ? jaka metodyka ? trening atletyczny ? itp.

Peter Danzig

Wysłany: 3 Listopad 2014, 15:10   

Witam

Dziękuje za konstruktywne uwagi. Pierwotnie chciałem swoje personalia ujawnić osobom zainteresowany poprzez kanał prywatny . Niczego nie chciałem ukrywać ale nie przedstawiłem się celowo z uwagi na pewną specyfikę branży Dawnych Europejskich Sztuk Walki.

Imię: Piotr

Ćwiczę ogólnie pojęty Fechtunek Mieczem długim wg Tradycji Niemieckiej od 2003 roku.
Od 2004 roku współdziałam w strukturach AMA-PL, w 2007 roku współuczestniczyłem w zakładaniu federacji FEDER. W obu Organizacjach do dziś.

Na czym opieram metodykę treningu : na wiedzy zaczerpniętej z materiałów źródłowych przefiltrowanej praktycznie przez lata ćwiczenia Długiego miecza i treningu ogólnorozwojowego ( trening wytrzymałościowo siłowy, dieta itp.).

Trening obejmuje naukę od samego początku ( w przypadku początkujących):

- nauka podstaw długiego miecza ( motoryka poruszania się , motoryka wykonywania podstawowych uderzeń, zgranie pracy nóg z pracą korpusu i ramion)
- nauka techniki wykonywania bardziej zaawansowanych akcji ( uderzenia mistrzowskie , techniki dodatkowe - całość w ujęciu statycznym jak i dynamicznym) trening na tym etapie ma nauczyć przede wszystkim automatycznego wykonywania akcji jak i automatycznego reagowania na zaistniałe sytuacje)
- nauka taktyki prowadzenia walki
- nauka wyczucia czasu i dystansu
-równolegle do powyższych jednoczesne kształtowanie wytrzymałości i siły mięśniowej.

Po krótce to tyle.

Mam nadzieje że teraz moja oferta stała się bardziej przejrzysta. W przypadku dalszych pytań w miarę możliwości odpowiem.

Pozdrawiam
Piotr

Warhead

SW: Różne

Wysłany: 3 Listopad 2014, 17:04   

wiesz Piotrze, urealniła. nie lubimy oszolomów. powodzenia.

jeżeli ktoś chce się popastwic merytorycznie nad ofertą, zapraszam ;-) . autorowi pomoże merytoryczna dyskusja.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIECZ i SZTUKA WALKI MIECZEM