Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
BUDO wyzwanie: podciąganie na jednej ręce

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KULTURYSTYKA i FITNESS
Strona 8 z 10
BUDO wyzwanie: podciąganie na jednej ręce
Autor Wiadomość
jerz
niewidzialna ręka

SW: BJJ

Wysłany: 13 Lipiec 2015, 10:26   

Współczuję :(
Wracaj do zdrowia!

ry~you

SW: Różne

Wysłany: 13 Lipiec 2015, 14:08   

kurde szkoda bo byłeś chyba najbliżej.. ;/ ja mam znowu problem z nadgarstkiem od stania na rękach. Staram się coś z tym robić rozciągam przedramiona i nadgarstki jak tylko mam chwile wolnego czasu a przynajmniej 2 razy dziennie. Przed każdym treningiem poświęcam co najmniej 5 minut na rozgrzanie nadgarstków. Mam nadzieje że w kilka dni minie ten dzwiny ból;/
Ps. STi to jakaś kontuzja mięśniowa przez trening ?

Czesław

Wysłany: 13 Lipiec 2015, 14:14   

@JErz jestem podłamany, Dzięki.

@ry-ryu Myślę, że cel osiągnąłbym w sierpniu po kolejnym cyklu treningowym. Co do mojej niedyspozycji- na priwa napisze.

Co do nadgarstka to może daj sobie z tydzień na wstrzymanie?

ry~you

Wysłany: 13 Lipiec 2015, 17:48   

no staram się odciążać ten nadgarstek teraz robię chwile przerwy od stania na rękach. Musze większą uwagę zwrócić na mobilność bo odkąd ćwiczę stanie na rękach to się zdecydowanie pogorszyło.

Thinspoon

Wysłany: 14 Lipiec 2015, 21:19   

Plaga jakaś. Mi wróciła kontuzja barku, myślałem że mam już spokój.

Mister Sandman, bring me a dream

Czesław

Wysłany: 26 Lipiec 2015, 19:00   

Od wyciskania, czy co?

Wiem, nie powinienem, czekam na konsultację chirurgiczną. Miałem odpuścić, ale przy tej formie, to byłby grzech. Obecnie delikatne treningi, żadnych martwych i ćwiczenia na ławce, tylko małe kettle, pompki, drążek, ale bez obciążeń. Na filmiku- po 5 seriach w szerokim nachwycie kilka prób podciągnięcia.

Szkoda, że nic nie piszecie oprócz ry-you i nikt nie wrzuca filmów, przecież udział bierze 5 osób a nie dwie. Tak?

Co dalej- nie wiem, ale jeśli nic się nie popieprzy to kolejny film będzie na drążku umieszczonym na wysokości 3 metrów z widoczną całą sylwetką.

BLT

Wysłany: 30 Lipiec 2015, 14:23   

Ja ciągle ćwiczę ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

ry~you

Wysłany: 3 Sierpień 2015, 16:07   

ja nie mam co wrzucać filmików bo cały czas za tobą jestem ;) a teraz po tym woodzie to już wole nie myśleć ;)

ry~you

Wysłany: 15 Wrzesień 2015, 13:21   

jak wam idzie ? ja od pierwszego września trenuje 3-4 razy w tygodniu na przemian 5 serii po 2 powtórzenia z pauzami w 3 punktach podczas opuszczania lub 5 serii po 3-4 powtórzeń trzymając się jedną ręką za drążek a drugą za gumę z każdą serią coraz niżej.

BLT

Wysłany: 15 Wrzesień 2015, 17:13   

Na razie odpuściłem jedną rękę i robię program na 50 podciągnięć. Program jest przeładowany co czyni go bezsensownym aple po modyfikacjach drobnych jakoś ujdzie. Darciem szmaty zajme się jak mnie to znuży. Ostatnio podciąganie na jednej łapie poprzestałem na podciąganiu trzymając się jedną reką za ręcznik zwinięty w rulon. Do tego robię dipsy, pompki itp ale ze względu na zbliżający się termin biegu na razie skupiam się na bieganiu.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Czesław

Wysłany: 15 Wrzesień 2015, 17:28   

Ja robię cały czas trening z obciążeniem, wielokrotne serie, w każdej serii 5 powtórzeń. Myślę, że w październiku podejmę kolejną próba, czekam na ten dzień kiedy będe miał najwyższą formę.

edit:
potem scale swoje posty

Mogę napisać więcej jak trenuję. Sporo pisania, dlatego pytam czy kogoś interesują szczegóły.

BLT

Wysłany: 15 Wrzesień 2015, 22:19   

Tak, mnie interesują:)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Czesław

Wysłany: 15 Wrzesień 2015, 22:30   

Macie tutaj rozpisany mój program, jak się okaże bardzo prosty i skuteczny. Caculin twierdzi, że nie jesteśmy w stanie
trenowac zawsze na 100%, nie ma mowy o wzrostach. Dlatego trening trzeba rozpisać na sesje z różnymi obciążeniami.

Okreslasz swoje 80% i od tego zaczynasz pierwszy trening pierwszego cyklu, z każdym kolejnym treningiem zwiększasz obciążenie. Po pierwszym cyklu robisz kilka dni przerwy, następny cykl zaczynasz z większym ciężarem.

Na grafice widać 32 treningi, pogrupowane w 4 cykle. Każdy trening obejmuje 8-10 serii ćwiczenia. Jedna seria to 5 powtórzeń, przy czym tak dobierasz obciążenie byś mógł zrobić 7 powtórzeń. Serię kończysz więc z zapasem energii.

W ten sam sposób mam rozpisane martwy ciąg i wyciskanie na ławce, a kartka wisi nad biurkiem. Kettle i brzuch robię na żywioł, w zależności od formy.

BLT

Wysłany: 16 Wrzesień 2015, 07:27   

Trening jak często robisz? Jakieś dłuższe przerwy między cyklami?

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Czesław

Wysłany: 16 Wrzesień 2015, 08:16   

4 razy w tygodniu, z czego drązek 2 razy. Pomiedzy cyklami ok 6 dni, az pojawi nieodparta chec treningu.

Strona 8 z 10
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KULTURYSTYKA i FITNESS