Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
suplementy- co polecacie i w jakim celu?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KULTURYSTYKA i FITNESS
Strona 8 z 9
suplementy- co polecacie i w jakim celu?
Autor Wiadomość
S.O.S.

Wysłany: 21 Maj 2015, 00:44   

Zma działa jak ktoś ma braki cynku i magnezu.
Pamiętać trzeba ze cynk w nadmiarze jest toksyczny a po magnezie jest mega sraczka.

Chłopaki cos na skolatane nerwy i stres co nie zamula?

kensei

Wysłany: 21 Maj 2015, 01:26   

Jak to jest z tym ZMA w końcu?

Cytat:
Stale aktualizowana: lista nieskutecznych lub szkodliwych suplementów i odżywek:

ZMA (czyli CYNK + MAGNEZ + WIT B6) (co gorsza główny składnik ZMA, CYNK w większych dawkach zaburza gospodarkę tłuszczami w organiźmie!). ZMA działa TYLKO gdy masz znaczne niedobory cynku, magnezu, WIT B6. Jeśli nie masz niedoborów, nie ma szans by ZMA podziałało na poziom twojego testosteronu,

http://body-factory.pl/showthread.php?t=7862

Alwer

Wysłany: 21 Maj 2015, 02:52   

S.O.S. napisał/a:
Zma działa jak ktoś ma braki cynku i magnezu.
Pamiętać trzeba ze cynk w nadmiarze jest toksyczny a po magnezie jest mega sraczka.

Chłopaki cos na skolatane nerwy i stres co nie zamula?

żuj korzeń waleriany i wiecej ćwicz?

ale melisa też daje radę;)

novocaine

Wysłany: 21 Maj 2015, 07:45   

kensei napisał/a:

Cytat:
Stale aktualizowana: lista nieskutecznych lub szkodliwych suplementów i odżywek:

ZMA (czyli CYNK + MAGNEZ + WIT B6) (co gorsza główny składnik ZMA, CYNK w większych dawkach zaburza gospodarkę tłuszczami w organiźmie!). ZMA działa TYLKO gdy masz znaczne niedobory cynku, magnezu, WIT B6. Jeśli nie masz niedoborów, nie ma szans by ZMA podziałało na poziom twojego testosteronu,

wziac, jak pomoze, to brac dalej. jak nie dziala, odstawic.

)PiT(

Wysłany: 21 Maj 2015, 09:44   

novocaine napisał/a:
kensei napisał/a:

Cytat:

wziac, jak pomoze, to brac dalej. jak nie dziala, odstawic.

No dobra, ale ja biorę to cała "Centrum". Czy już to, nie powinno uzupełniać moje braki Cynku, Magnezu i wit B6 (oraz kilku innych) ??

“We know where you are. We know where you’ve been.
We can more or less know what you’re thinking about.”

Eric Schmidt, CEO of Google, 2010

ry~you

SW: Różne

Wysłany: 21 Maj 2015, 10:57   

Po za tym bolesność mięśni po treningu to coś normalnego i nie należy się spodziewać że przy jakiejkolwiek suplementacji to na pstryknięcię ręki zniknie. Wtedy zacząłbym się martwić czy odpowiednio dobierasz obciążenie do treningu i czy się przykładasz do nich.

czarny msciciel

Wysłany: 21 Maj 2015, 12:27   

ja ostatnio suplementuje magnez tuz przed treningiem I rzeczywiscie nie mam skurczow lydek - najgorsze zlo jak nie moge dopiac trojkata bo skorcz - ale zastanawiam sie czy to nie placebo.

Gwyn

Wysłany: 22 Maj 2015, 17:44   

www.examine.com stan badań, sugerowane dawkowanie itp. Dosko strona o suplementacji i żywieniu.

Sordes ocurrit

DXA

Wysłany: 12 Kwiecień 2016, 11:50   

Dostałem bonusowo kilka produktów z których mogę sobie wybrać jeden za przysłowiową złotówkę, po odrzuceniu rzeczy których nie potrzebuję zostały mi właściwie tylko:
- Tran w kapsułkach Mollers
- Tabletki Bodymax
- Spalacz tłuszczu USA Labs Cutting Edge

Jako że teraz redukuje swoją wagę za pomocą diety, na razie 4kg a docelowo zostało mi jeszcze 9kg to pomyślałem że ten spalacz byłby dobrym dodatkiem, nigdy nie używałem więc nie wiem czy to coś daje ponieważ zdania są podzielone. Jeśli to tylko efekt placebo to wtedy wezmę tran albo Bodymax (ale tu też mi się nie spieszy bo mam zapas na spokojnie do końca roku). Moje pytanie więc czy ten spalacz jest warty zainteresowania.

You can do battle with strenght, you can do battle with wits, but no weapon can beat a great pair of tits.

ry~you

Wysłany: 12 Kwiecień 2016, 11:57   

bierz tran. Omega -3 zawsze się przyda, a wiele badań wskazuje na to, że olej rybi pomaga przy redukcji tłuszczu zapasowego. Spalacze sobie daruj. Mocna gorzka kawa ci wystarczy :)

S.O.S.

Wysłany: 12 Kwiecień 2016, 11:59   

Też tran bym wzial

DXA

Wysłany: 12 Kwiecień 2016, 12:11   

W diecie jem teraz sporo tuńczyka, trochę łososia i makreli, to dodatkowo tran do tego nie będzie miał jakichś niepożądanych konsekwencji ?

You can do battle with strenght, you can do battle with wits, but no weapon can beat a great pair of tits.

ry~you

Wysłany: 12 Kwiecień 2016, 22:29   

tuńczyk z puszki ? łosoś hodowlany nie ma prawie wogóle kwasów omega-3 więc raczej bym się nie martwił ;) poza tym tu nie chodzi o samą ilość omega-3 tylko stosunek tych kwasów do kwasów omega-6.

Balofy

Wysłany: 13 Kwiecień 2016, 07:15   

straszne gowno ten spalacz.
co tam ma niby dzialac?

czarny msciciel

Wysłany: 13 Kwiecień 2016, 08:43   

DXA napisał/a:
co tam ma niby dzialac?

naturalne ziola!
w przeciwienstwie do ziol syntetycznych - ktore jak wiadomo obnizaja energie CHI
jak moja zona slyszy od jakiegos laika ze cos jest zdrowe bo "naturalne" rece jej sie zaciskaja w piesci:)

Strona 8 z 9
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KULTURYSTYKA i FITNESS