Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
UFC 202: Bad Blood

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Strona 1 z 2
UFC 202: Bad Blood
Autor Wiadomość
Shabu

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 15:22   UFC 202: Bad Blood

czarny msciciel

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 18:27   

ostatnimi wypowiedziami McGregor brzmi juz jak zupelny glupek, to co wczesniej bylo takim bravado teraz sie slucha jak potluczonego - te historie ze jakby zamiast z Diazem walczyl z RDA to by go znokautowal albo ze przez pierwsze poltorej rundy dominowal:)

BLT

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 20:30   

czarny msciciel napisał/a:
albo ze przez pierwsze poltorej rundy dominowal:)

Rozumiem hejty na Connora itp ale naprawdę chyba inną walkę oglądałem, jak takie komentarze czytam. Connor lał Diaza w pierwszej rundzie (nawet w parterze pod koniec rundy), w drugiej też do momentu aż na szczenę nie wyłapał.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 21:00   

BLT napisał/a:
Connor lał Diaza w pierwszej rundzie

daj spokoj :) tak go lal ze Diaz mial 0 problemow dotrzymac runde do konca, chyba mu porzadnie weszlo cos raz z lewej i hak. To ze Diaz nie bije wszystkiego ze 100% sily to nie znaczy ze mu nie wchodzi - w koncu volume puncher.
http://fightland.vice.com...st-to-nate-diaz - tu jest super analiza 1 walki.
prawdziwe pytanie brzmi: czy rzeczywiscie teraz McG sie przygotuje lepiej - mnie fascynuje jaki bedzie mial gameplan. Na parter nie ma co liczyc a w stojce? Zmieni z southpaw na orthodox?:)

BLT

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 21:22   

tak go lal ze Diaz mial 0 problemow dotrzymac runde do konca, chyba mu porzadnie weszlo cos raz z lewej i hak.

Nie zmienia fakt, że punktował, że wszyscy co na bierząco oceniali walkę widzieli jego przewagę (np GSP), że sędziwie też wskazali go w pierwszej rundzie, że miał więcej significant strikes w pierwszej itp itd. Nikt tu nie mówi o tym co było w momencie kiedy Diaz czysto w końcu trafił. Pominę tu spuszczanie się nad parterową przewagą Diaza (pod koniec pierwszej jakoś go Connor sweepował i miał gnp do gongu), pomimo tego, że McGregor był już praktycznie pół przytomny zanim do parteru uciekł, a i na ziemi kilka bomb zebrał przed RNC.

daj spokoj :)

spoko :roll:

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 22:25   

BLT napisał/a:
że wszyscy co na bierząco oceniali walkę widzieli jego przewagę

sam wiesz ile sa warte wskazania sedziow w UFC:)
http://www.fightmetric.co...ace70bff9debdfb
szalu na rzecz Mc G nie ma
w tej 1 rundzie co to ja tak zdominowal, significant strikes 28 do 23 Nate
co do parteru to tak sweep mu wyszedl (po takedownie Nate) i to tyle, 0 damage jak go mial Nate w gardzie - ciezko powiedziec czy ktos tu cos pokazal, umowmy sie jaki Connor ma parter to bylo mniej wiecej widac jak lezal na plecach w walce z Mendesem, chociaz kto go tam wie moze sie podciagnal:) wiadomo ze to grappler na swiatowym poziomie ale nie bedzie sie klual ze mna a z Nate Diazem:)

reasumujac - Nate sie przygotowywal do tamtej walki 10 dni a Connor caly camp:)

bardziej mnie ciekawi co myslisz teraz ze bedzie - co bedziemy o faktach gadac

Shabu

Wysłany: 17 Sierpień 2016, 12:09   

BLT

Wysłany: 17 Sierpień 2016, 17:03   

bardziej mnie ciekawi co myslisz teraz ze bedzie - co bedziemy o faktach gadac

50/50 no bet ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 17 Sierpień 2016, 19:50   

Cytat:
50/50 no bet

no niestety nie oblowie sie jak ksiaze - tak jak ostatnio:) still...team Nate!

BLT

Wysłany: 17 Sierpień 2016, 22:37   

Bo norma ppv sama się nie zrobi:

:lol:
Wersja full:
Imba od 20 minuty mniej więcej ;-)
Najlepsze komentrze pod filmikami.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Chinczyk

SW: Różne

Wysłany: 18 Sierpień 2016, 17:41   

:)

BLT

Wysłany: 21 Sierpień 2016, 08:26   

Oglądałem tylko main card, ale na tej podstawie mogę powiedzieć, że świetna gala
Cerrone po profesorsku, jak zawsze dobrze się jego walki ogląda
http://img-9gag-fun.9cach...G1j9r_460sv.mp4
Johnson jak zawsze kowadło w łapie, jako ciekawostkę walka trwała 13 s czyli jednego Aldo ;-) .

Walka wieczoru, trzeba zobaczyć samemu nie ma co pisać, jedna z lepszy walk ostatnich miesięcy, szacun dla obu. Na szybko dawałem remis, ale na spokojnie Connor 1,2,4 Diaz 3,5 więc z wynikiem pełna zgoda. Connora można nie lubić, ale nie da się nie doceniać jego umiejętności i serca do walki. Dalej też będę twierdził, że Diaz i Khabib to najgorsze możliwe zestawienia dla McGregora w tym przedziale wagowym. Paradoksalnie z RDA mogło by mu być łatwiej.
Ostatnio zmieniony przez BLT 21 Sierpień 2016, 18:08, w całości zmieniany 3 razy

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Shabu

Wysłany: 21 Sierpień 2016, 15:07   

Druga runda dla Conora? Czy my aby tą samą walkę oglądaliśmy? Pierwszą wziął 10-8, może nawet 10-7, był rewelacyjny, absolutny kot, idealny dystans i timing, no po prostu miód. Ale w drugiej uszło z niego powietrze i ledwo drugą i trzecią przeżył. Jestem zaskoczony, że Nate nie skończył walki w trzeciej. Oczywiście potem Conor się odbił i walczył dalej, ale jak na mój gust i tak troche za dużo było tego powolnego odchodzenia tyłem żeby złapać choć dwa oddechy. Wg mnie R1 McGregor, R2 i R3 Diaz, R4 remis albo delikatnie dla McGregora, R5 remis albo nawet lekka przewaga Diaza z tym obaleniem na koniec - ale niewystarczająca, żeby przebić super runde pierwszą McGregora. Tak więc osobiście uważam remis za najsprawiedliswszy wynik, ale z drugiej storny wygrana Conora otwiera możliwość trzeciej walki, co też mnie niezmiernie cieszy.

Rumble ma petardę w łapie, ale i farta też trochę; po ledwo kilkunastu sekundach walki cieżko oceniać przygotowanie, itd.Chętnie zobaczę walkę z Cormierem.

Cerone mistrz. Jak mówił Rogan, wyższa waga faktycznie mu służy. Fantastyczne kombinacje, szczególnie ta kończąca walkę.

BLT

Wysłany: 21 Sierpień 2016, 16:37   

Shabu napisał/a:
Druga runda dla Conora? Czy my aby tą samą walkę oglądaliśmy? Pierwszą wziął 10-8, może nawet 10-7, był rewelacyjny, absolutny kot, idealny dystans i timing, no po prostu miód. Ale w drugiej uszło z niego powietrze i ledwo drugą i trzecią przeżył. Jestem zaskoczony, że Nate nie skończył walki w trzeciej.

Dwa knockdown'y na początku 2 rundy dla Connora plus ogólna kontrola do mniej więcej połowy, Diaz ruszył mocno do przodu dopiero na ostatnie 1,5minuty, runda ma 5 minut. Wiadomo że końcówka zawsze bardziej rzutuje i była tu mocna przewaga Nate'a, ale mimo wszystko, rudzielec 2 wygrał, ewentualnie 4 może być dyskusyjna. Tak czy siak było fajnie :)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 21 Sierpień 2016, 18:48   

sama walka fajna, ja obstawialem Diaza, pierwsze 2 dla connora reszta jak dla mnie Diaz
powaznie to nie dalbym zwyciestwa Connorowi za to spierdalanie tylem po ringu - bylo to zenujace na poziomie Taekwondo na olimpiadzie, wygladalo jak z Benny Hilla.
Nate tez chyba bedzie mial powazny problem z tym scar tissue, mialem wrazenie ze od 3 rundy wzwyz ledwo widzial przez krew
Teraz najgorsze ze czeka nas z pol roku trash talku Connora o tym jaki jest najlepszy

Cerrone kombinacja miod, szkoda Glovera, chyba nawet widac bylo jak mu zeba wywalil.

Strona 1 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA