Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
UFC 202: Bad Blood

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Strona 1 z 2
UFC 202: Bad Blood
Autor Wiadomość
Shabu

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 16:22   UFC 202: Bad Blood

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

czarny msciciel

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 19:27   

ostatnimi wypowiedziami McGregor brzmi juz jak zupelny glupek, to co wczesniej bylo takim bravado teraz sie slucha jak potluczonego - te historie ze jakby zamiast z Diazem walczyl z RDA to by go znokautowal albo ze przez pierwsze poltorej rundy dominowal:)

BLT

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 21:30   

czarny msciciel napisał/a:
albo ze przez pierwsze poltorej rundy dominowal:)

Rozumiem hejty na Connora itp ale naprawdę chyba inną walkę oglądałem, jak takie komentarze czytam. Connor lał Diaza w pierwszej rundzie (nawet w parterze pod koniec rundy), w drugiej też do momentu aż na szczenę nie wyłapał.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 22:00   

BLT napisał/a:
Connor lał Diaza w pierwszej rundzie

daj spokoj :) tak go lal ze Diaz mial 0 problemow dotrzymac runde do konca, chyba mu porzadnie weszlo cos raz z lewej i hak. To ze Diaz nie bije wszystkiego ze 100% sily to nie znaczy ze mu nie wchodzi - w koncu volume puncher.
http://fightland.vice.com...st-to-nate-diaz - tu jest super analiza 1 walki.
prawdziwe pytanie brzmi: czy rzeczywiscie teraz McG sie przygotuje lepiej - mnie fascynuje jaki bedzie mial gameplan. Na parter nie ma co liczyc a w stojce? Zmieni z southpaw na orthodox?:)

BLT

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 22:22   

tak go lal ze Diaz mial 0 problemow dotrzymac runde do konca, chyba mu porzadnie weszlo cos raz z lewej i hak.

Nie zmienia fakt, że punktował, że wszyscy co na bierząco oceniali walkę widzieli jego przewagę (np GSP), że sędziwie też wskazali go w pierwszej rundzie, że miał więcej significant strikes w pierwszej itp itd. Nikt tu nie mówi o tym co było w momencie kiedy Diaz czysto w końcu trafił. Pominę tu spuszczanie się nad parterową przewagą Diaza (pod koniec pierwszej jakoś go Connor sweepował i miał gnp do gongu), pomimo tego, że McGregor był już praktycznie pół przytomny zanim do parteru uciekł, a i na ziemi kilka bomb zebrał przed RNC.

daj spokoj :)

spoko :roll:

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 16 Sierpień 2016, 23:25   

BLT napisał/a:
że wszyscy co na bierząco oceniali walkę widzieli jego przewagę

sam wiesz ile sa warte wskazania sedziow w UFC:)
http://www.fightmetric.co...ace70bff9debdfb
szalu na rzecz Mc G nie ma
w tej 1 rundzie co to ja tak zdominowal, significant strikes 28 do 23 Nate
co do parteru to tak sweep mu wyszedl (po takedownie Nate) i to tyle, 0 damage jak go mial Nate w gardzie - ciezko powiedziec czy ktos tu cos pokazal, umowmy sie jaki Connor ma parter to bylo mniej wiecej widac jak lezal na plecach w walce z Mendesem, chociaz kto go tam wie moze sie podciagnal:) wiadomo ze to grappler na swiatowym poziomie ale nie bedzie sie klual ze mna a z Nate Diazem:)

reasumujac - Nate sie przygotowywal do tamtej walki 10 dni a Connor caly camp:)

bardziej mnie ciekawi co myslisz teraz ze bedzie - co bedziemy o faktach gadac

Shabu

Wysłany: 17 Sierpień 2016, 13:09   

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.

BLT

Wysłany: 17 Sierpień 2016, 18:03   

bardziej mnie ciekawi co myslisz teraz ze bedzie - co bedziemy o faktach gadac

50/50 no bet ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 17 Sierpień 2016, 20:50   

Cytat:
50/50 no bet

no niestety nie oblowie sie jak ksiaze - tak jak ostatnio:) still...team Nate!

BLT

Wysłany: 17 Sierpień 2016, 23:37   

Bo norma ppv sama się nie zrobi:

:lol:
Wersja full:
Imba od 20 minuty mniej więcej ;-)
Najlepsze komentrze pod filmikami.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Chinczyk

SW: Różne

Wysłany: 18 Sierpień 2016, 18:41   

:)

BLT

Wysłany: 21 Sierpień 2016, 09:26   

Oglądałem tylko main card, ale na tej podstawie mogę powiedzieć, że świetna gala
Cerrone po profesorsku, jak zawsze dobrze się jego walki ogląda
http://img-9gag-fun.9cach...G1j9r_460sv.mp4
Johnson jak zawsze kowadło w łapie, jako ciekawostkę walka trwała 13 s czyli jednego Aldo ;-) .

Walka wieczoru, trzeba zobaczyć samemu nie ma co pisać, jedna z lepszy walk ostatnich miesięcy, szacun dla obu. Na szybko dawałem remis, ale na spokojnie Connor 1,2,4 Diaz 3,5 więc z wynikiem pełna zgoda. Connora można nie lubić, ale nie da się nie doceniać jego umiejętności i serca do walki. Dalej też będę twierdził, że Diaz i Khabib to najgorsze możliwe zestawienia dla McGregora w tym przedziale wagowym. Paradoksalnie z RDA mogło by mu być łatwiej.
Ostatnio zmieniony przez BLT 21 Sierpień 2016, 19:08, w całości zmieniany 3 razy

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Shabu

Wysłany: 21 Sierpień 2016, 16:07   

Druga runda dla Conora? Czy my aby tą samą walkę oglądaliśmy? Pierwszą wziął 10-8, może nawet 10-7, był rewelacyjny, absolutny kot, idealny dystans i timing, no po prostu miód. Ale w drugiej uszło z niego powietrze i ledwo drugą i trzecią przeżył. Jestem zaskoczony, że Nate nie skończył walki w trzeciej. Oczywiście potem Conor się odbił i walczył dalej, ale jak na mój gust i tak troche za dużo było tego powolnego odchodzenia tyłem żeby złapać choć dwa oddechy. Wg mnie R1 McGregor, R2 i R3 Diaz, R4 remis albo delikatnie dla McGregora, R5 remis albo nawet lekka przewaga Diaza z tym obaleniem na koniec - ale niewystarczająca, żeby przebić super runde pierwszą McGregora. Tak więc osobiście uważam remis za najsprawiedliswszy wynik, ale z drugiej storny wygrana Conora otwiera możliwość trzeciej walki, co też mnie niezmiernie cieszy.

Rumble ma petardę w łapie, ale i farta też trochę; po ledwo kilkunastu sekundach walki cieżko oceniać przygotowanie, itd.Chętnie zobaczę walkę z Cormierem.

Cerone mistrz. Jak mówił Rogan, wyższa waga faktycznie mu służy. Fantastyczne kombinacje, szczególnie ta kończąca walkę.

BLT

Wysłany: 21 Sierpień 2016, 17:37   

Shabu napisał/a:
Druga runda dla Conora? Czy my aby tą samą walkę oglądaliśmy? Pierwszą wziął 10-8, może nawet 10-7, był rewelacyjny, absolutny kot, idealny dystans i timing, no po prostu miód. Ale w drugiej uszło z niego powietrze i ledwo drugą i trzecią przeżył. Jestem zaskoczony, że Nate nie skończył walki w trzeciej.

Dwa knockdown'y na początku 2 rundy dla Connora plus ogólna kontrola do mniej więcej połowy, Diaz ruszył mocno do przodu dopiero na ostatnie 1,5minuty, runda ma 5 minut. Wiadomo że końcówka zawsze bardziej rzutuje i była tu mocna przewaga Nate'a, ale mimo wszystko, rudzielec 2 wygrał, ewentualnie 4 może być dyskusyjna. Tak czy siak było fajnie :)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 21 Sierpień 2016, 19:48   

sama walka fajna, ja obstawialem Diaza, pierwsze 2 dla connora reszta jak dla mnie Diaz
powaznie to nie dalbym zwyciestwa Connorowi za to spierdalanie tylem po ringu - bylo to zenujace na poziomie Taekwondo na olimpiadzie, wygladalo jak z Benny Hilla.
Nate tez chyba bedzie mial powazny problem z tym scar tissue, mialem wrazenie ze od 3 rundy wzwyz ledwo widzial przez krew
Teraz najgorsze ze czeka nas z pol roku trash talku Connora o tym jaki jest najlepszy

Cerrone kombinacja miod, szkoda Glovera, chyba nawet widac bylo jak mu zeba wywalil.

Strona 1 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA