Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Pierdu pierdu (spoilery?)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Pierdu pierdu (spoilery?)
Autor Wiadomość
Shabu

Wysłany: 12 Wrzesień 2016, 18:56   Pierdu pierdu (spoilery?)

Nadrabiam ostatnie trzy gale UFC, bo jakoś byłem zajęty. Chciałem powiedzieć na razie dwie rzeczy:

1. Switch kick Van Zant był zajebisty. Tak dla równowagi za Pettisa, który niby wygrał, ale za to w sumie niewiele pokazał.

2. Uwielbiam Condita, ale z Maią był totalnie bez szans. Prawie jak oglądanie Ricksona dwadzieścia lat temu: pierwszy takedown do gardy, przejście do pół gardy, plecy, RNC.

Dziękuję za uwagę.

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

BLT

Wysłany: 12 Wrzesień 2016, 19:55   

Van Zant to dla mnie kolejny balonik. Chociaż z drugiej strony to i tak kobiece mma,więc inne wymagania trochę, ale ogólnie poza Jędrzejczyk to tam nie ma co oglądać.
Maia z Conditem naprawde klase pokazał, ale np z Nelsonem pomimo dominującej wygranej to tylko za plecak robił. Tyle, że mnie ostatnio denerwują brazylijscy zawodnicy mma więc jestem mało obiektywny ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 12 Wrzesień 2016, 20:12   

BLT napisał/a:
ale np z Nelsonem pomimo dominującej wygranej to tylko za plecak robił.

trzeba docenic faceta ktory stara suie wygrac prawie czystym bjj, w systemie gdzie ludzie walcza bez ubrania, poca sie, do tego co runde jest restart do stojki - przeciez jakby zamiast 3 lub 5 rund byla 1 dluga walka wygladaloby to zupelnie inaczej dla Mai

BLT

Wysłany: 12 Wrzesień 2016, 21:11   

czarny msciciel napisał/a:
1 dluga walka wygladaloby to zupelnie inaczej dla Mai

Byłby plecakiem non stop :P Zresztą ja go docieniam, lubie dobre bjj w mma, tylko po prostu tak jakoś.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 13 Wrzesień 2016, 16:56   

to jest jedyne bjj jakie ja cwiczac glownie bjj jestem w stanie obejrzec bez przewijania:)
Bardziej od niego grapplingowo to chyba jeszcze Josh Barnett jest tylko fajniejszy w ogladaniu - jego to chyba nawet wole w metamoris niz w MMA, ma po porstu duzo ciekawszy grappling niz stojke.

no bylby tym plecakiem non stop ale moze krocej:) w sensie zamiast 3 podejsc po 5 minut skonczylby w 8 minucie:)

dar75

SW: BJJ

Wysłany: 13 Wrzesień 2016, 17:37   

to jest jedyne bjj jakie ja cwiczac glownie bjj jestem w stanie obejrzec bez przewijania:)

+1

Nie rozumiem kolesi notorycznie oglądających zawody bjj. Nuda, nuda, nuda.

"Co cię nie zabije, to Cię okaleczy" - ja :)
“If you are man enough to hit, you are man enough to get hit back”.

BLT

Wysłany: 13 Wrzesień 2016, 17:41   

Bardziej od niego grapplingowo to chyba jeszcze Josh Barnett jest tylko fajniejszy w ogladaniu\

Barnett, Nelson, Lauzon, jakby się zastanowić to jeszcze paru by się znalazło. Zależy też czy mówimy stricte o bjj w mma czy ogólnie o grapplingu w mma

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 13 Wrzesień 2016, 18:13   

na upartego jeszcze Jeff Glover dobry w ogladaniu ale to styl pod MMA nie jest:):)

Cytat:

czarny msciciel

Wysłany: 13 Wrzesień 2016, 18:19   

ten film tez dobre pokazuje nowe bjj vs stare bjj - i problem z nuda
FB

BLT

Wysłany: 13 Wrzesień 2016, 18:34   

Obrazek
:lol: :lol: :lol:

Haziajstwo

www.welnateam.pl

jerz
niewidzialna ręka

SW: BJJ

Wysłany: 14 Wrzesień 2016, 12:53   

dar75 napisał/a:

+1

Dla mnie jeszcze:
EBI -> Eddie Bravo Invitational

Shabu

Wysłany: 16 Wrzesień 2016, 21:03   

Dogoniłem Hamburg.

Błachowicz wypadł nienajgorzej, w stójce bił się dobrze, a mimo, że otworzył usta wczesnie w pierwszej rundzie, to wyglądało na to, że kondycyjnie też jest dużo lepiej. Niestety w parterze mimo wszelkich prób nie mógł wiele zrobić. Czy Gustafsson jest po prost taki "ciężki"?

Arlovski vs Barnett też całkiem spoko, pomijając sam początek jak z remizy.

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA