Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
UFC Fight Night 111: Holm vs. Correia (walczy Marcin Tybura)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
UFC Fight Night 111: Holm vs. Correia (walczy Marcin Tybura)
Autor Wiadomość
Jacko

Wysłany: 14 Czerwiec 2017, 11:36   UFC Fight Night 111: Holm vs. Correia (walczy Marcin Tybura)

Rozpiska:

Walka wieczoru

135 lbs: Holly Holm (MMA 10-3-0) vs. Bethe Correia (MMA 10-2-1) | 5 rund

Karta główna
265 lbs: Andrei Arlovski (MMA 25-14-0) vs. Marcin Tybura (MMA 15-2-0) | 3 rundy
170 lbs: Dong Hyun Kim (MMA 22-3-1) vs. Colby Covington (MMA 11-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Rafael dos Anjos (MMA 25-9-0) vs. Tarec Saffiedine (MMA 16-6-0) | 3 rundy

Karta wstępna

155 lbs: Takanori Gomi (MMA 35-12-0) vs. Jon Tuck (MMA 9-4-0) | 3 rundy
265 lbs: Walt Harris (MMA 9-5-0) vs. Cyril Asker (MMA 8-2-0) | 3 rundy
125 lbs: Yuta Sasaki (MMA 19-4-2) vs. Justin Scoggins (MMA 11-3-0) | 3 rundy
170 lbs: Jingliang Li (MMA 12-4-0) vs. Frank Camacho (MMA 20-4-0) | 3 rundy
135 lbs: Kwan Ho Kwak (MMA 9-1-0) vs. Russell Doane (MMA 14-7-0) | 3 rundy
125 lbs: Carls John de Tomas (MMA 8-0-0) vs. Naoki Inoue (MMA 10-0-0) | 3 rundy
135 lbs: Ji Yeon Kim (MMA 6-0-2) vs. Lucie Pudilová (MMA 6-2-0) | 3 rundy
145 lbs: Alex Caceres (MMA 12-10-0) vs. Rolando Dy (MMA 8-4-0) | 3 rundy

Jacko

Wysłany: 16 Czerwiec 2017, 12:06   

dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 18 Czerwiec 2017, 12:18   

no i co myslicie?

dla mnie walka Arlovskiego z Tybura zapowiadala sie ciekawie - a wyszlo ze bylo to umieranie na zawal dwoch spaslakow przez 10+ minut.. pierwsza runda dla Tybury za kontrole w parterze, mimo ze nie probowal konczyc poddaniami tylko kladl te mlotki przez cala runde ktore jednak nie powodowaly zeby Arlovski chcial sie poddac.. no i dal ciala pod koniec jak zabraklo mu pary i dal sie obijac w stojce - dobrze ze czas sie skonczyl.. w drugiej rundzie obaj umierali na brak tlenu.. trzecia to znowu Tybura dominujacy w parterze.. werdykt sluszny, ale walka taka sobie.. najgorsze bylo to jak po koncowym gongu obaj nie mieli sily wstac z podlogi, a Arlovski w ogole przez kolejne ilestam minut z krzeselka.. masakra..

Holm vs. Correia - bylem ciekaw jak sie zachowa 'pitbull' i jak to wytrzyma Holm ktora jednak zaliczala ostatnio porazki wiec jej psycha mogla byc rozna.. o dziwo Correia tylko probowala prowokowac Holm do jakis atakow - a ze Holm tez czekala wylacznie na kontre to walka byla zwyczajnie nudna, bo zadna nie atakowala - co najwyzej ktoras rzucila jakis pojedynczy strzal i odskok.. a potem pojedynczy head-kick, swoja droga bardzo ladnie wykonany, i koniec walki.. walka znowu taka sobie jesli chodzi o widowiskowosc.. najlepszy byl sedzia w pewnym momencie ktory je zatrzymal i powiedzial 'respektuje wasz plan gry, ale drogie panie, cos sie musi zaczac dziac w tej klatce..' :lol: :lol: :lol:

BLT

Wysłany: 18 Czerwiec 2017, 14:40   

Marcin zbytnio się podpalił na początku czując krew, chcąc koniecznie ubić i się po prostu wystrzelał, swoje zrobiła też obrotówka Arlowskiego na początku i te kilka bomb na koniec pierwszej rundy. Tak czy inaczej pokazał charakter i ma cenne zwycięstwo. Warto też zaznaczyć, że Andrei ma jedno z najlepszych takedown defnese w ciężkiej, a mimo wszsytko Marcin sprowadzał i kontrolował w parterze. Walka piękna nie była ale wiadomo nad czym trzeba popracować. Dalej Tybura jest dla mnie najbardziej perspektywicznym polskim zawodnikiem w UFC, nie licząc JJ.
Walka Holm cóż dobrze, że ten high kick wszedł bo tak to by łaziły wkoło siebie przez pięć rund.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 18 Czerwiec 2017, 14:53   

BLT napisał/a:
Dalej Tybura jest dla mnie najbardziej perspektywicznym polskim zawodnikiem w UFC, nie licząc JJ.

ja ciagle licze na Helda, ktory wlasciwie na papierze ma 3 porazki a powinien miec 2 zwycieztwa.
wyjatkowy pech a dla mnie do ogladania duzo ciekawszy styl

BLT

Wysłany: 18 Czerwiec 2017, 15:05   

Held też, tylko że on jest w najciężej obstawionej kat wagowej, teraz chyba na UFC w Gdańsku dostanie ostatnią szansę

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Megidox

SW: BJJ/MMA

Wysłany: 18 Czerwiec 2017, 17:48   

Panowie chyba zapomnieli o Krzysiu "Dzotko" - z całym szacunkiem dla Tybura ale wydaje mi się że ten chłopak może zdziałać więcej w UFC. Plus licze że powróci do tańczenia po zwycięskich walkach ;-)

Choć życie ciąży a psycha siada nie mogę się poddać to moja zasada

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA