Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Czemu nie gadamy o walce McGregora z Mayweatherem?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Strona 5 z 6
Czemu nie gadamy o walce McGregora z Mayweatherem?
Autor Wiadomość
zaorish

Wysłany: 15 Wrzesień 2017, 14:16   

Haha ostatnio w komentarzu pod jakims filmikiem z Romero pokazujacym swoja forme, ktos napisal ze "po obejrzeniu tego Bisping znow ma problemy ze zdrowiem" to juz wiem o co chodzilo :)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - S. Lem

zaorish

Wysłany: 15 Wrzesień 2017, 14:16   

Haha ostatnio w komentarzu pod jakims filmikiem z Romero pokazujacym swoja forme, ktos napisal ze "po obejrzeniu tego Bisping znow ma problemy ze zdrowiem" to juz wiem o co chodzilo :)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - S. Lem

czarny msciciel

Wysłany: 15 Wrzesień 2017, 17:37   

Dziwicie sie Bispingowi?
Raz ze mu juz TRT Vitor rozjebal trwale oko,
a teraz chcecie zeby walczyl z facetem co juz raz mial podejrzenie o anabole a wyglada tak: all natural:

BLT

Wysłany: 15 Wrzesień 2017, 18:16   

Ja tylko chciałbym wtrącić, że Romero ostatnio przegrał walkę z Robertem Whittakerem, więc to z tym ostatnim powinien Bisping walczyć. Chociaż w sumie The Reaper kontuzjował kolano, więc może jednak Romero.
czarny msciciel napisał/a:
Dziwicie sie Bispingowi?
Raz ze mu juz TRT Vitor rozjebal trwale oko,
a teraz chcecie zeby walczyl z facetem co juz raz mial podejrzenie o anabole a wyglada tak: all natural:
Obrazek

Oj tam Oj tam, ryż, kurczak, brokuły i dobra genetyka w wieku 40 lat i wszystko w temacie ;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 15 Wrzesień 2017, 19:46   

Cytat:
Oj tam Oj tam, ryż, kurczak, brokuły i dobra genetyka w wieku 40 lat i wszystko w temacie

BOZE, on ma 40 lat??
Od dzis tylko brokul. :)
mysle ze kubanscy kucharze od wielu lat sa naprawde dobrzy w takim dawkowaniu i takich gatunkow brokula, ze kazdy wie o brokule jako podstawie diety Romero a jednak nikt go nie widzial w zyciu z brokulem w ustach,
swoja droga jak patrze ile mi teraz zajmuje regeneracja po 1 ostrzejszym treningu (ostatnio niechcacy poszedlem na grupe zawodnicza no-gi bo odwolali zajecia +:):):) to sam sie coraz powazniej zastanawiam zeby wrzucic z 2 brokuly

BLT

Wysłany: 15 Wrzesień 2017, 21:39   

Haziajstwo

www.welnateam.pl

KrisLee

Wysłany: 16 Wrzesień 2017, 16:29   

Cabelo napisał/a:
KrisLee napisał/a:
Ale DLACZEGO??? [...]
I moimi prostymi słowami, mi chodzi o to, że dla mnie NIENORMALNE (a raczej, "gównoburzogenne") jest to, że nie mogłeś od razu po prostu napisać tego co napisałeś 'przed chwilą' (prostując fakty). Nie mogłeś. To było dla ciebie...'nie do przeskoczenia'.

Bo dyskusja (przynajmniej taka z minimum szacunku dla rozmówcy) nie polega na tym że rzucasz garścią przypadkowych stwierdzeń, a potem czekasz aż ktoś za Ciebie sprawdzi fakty, sformułuje konkretny argument, a potem jeszcze będzie z nim polemizował. Zastanów się - jeżeli Tobie, tak jak piszesz, szkoda czasu na "mało ważne dla mnie zagadnienie" to dlaczego uważasz że ktoś będzie poświęcał swój czas na merytoryczne wyprowadzanie Cię z błędu zamiast po prostu napisać, że gadasz głupoty? Szczególnie że Tobie nawet nie chce się nawet sklecić na potrzeby posta kilku poprawnych zdań, które można by przeczytać bez zastanawiania się co autor w ogóle miał na myśli.
To nie jest odpowiedź na moje pytanie: DLACZEGO nie mogłeś się powstrzymać od olania tego?

Nie musiałeś NIC ROBIĆ.
Ale wybrałeś...nie mogłeś się powstrzymać bo inaczej być się "udusił" czy co tam jeszcze ale MUSIAŁEŚ coś dopitolić.
I jeszcze będziesz się co chwila żalił, że musisz się zastanawiać nad zdaniami, które napisałem i to tylko i wyłącznie moja wina :)
NIC NIE MUSISZ - MOGŁEŚ TO OLAĆ...ALE NIE DAŁEŚ RADY. WEWNĘTRZNA ŻYŁKA CI NIE POZWOLIŁA.
- DLACZEGO - ? TEGO dotyczy moje pytanie.

Ale po tym ile napisałeś już chyba wiem "dlaczego":> I jak ci nie przejdzie przez gardło to mogę napisać za ciebie dlaczego musiałeś.
Po tym co piszesz musiałeś bo...WALCZYSZ ZE ZŁEM. Ze złem niepoprawnego pisania na forach! :)
Musisz dopieprzyć do każdego takiego objawu niepoprawnego pisania żeby piętnować i unicestwiać zło i żeby już zostali tylko ci co piszą poprawnie.
Nie możesz odpuścić, bo wtedy zło będzie się szerzyło :)
Precz z zasadą mądrzejszy ustępuje głupszemu, bo przez tę zasadę mądrzejsi ustępują, a głupsi szerzą swoją wersję rzeczywistości.
Musisz uczyć motłoch swojej wersji "na czym polega dyskusja".
A jak ja przytaknę: "Owszem, ale nie przy dyskusji o takich duperelach", to ty zawołasz: "A właśnie, że przy duperelach też! Już nawet przy kłótni czy lepszy jest Batman czy Spiderman będę z tym walczył do ostatniego tchu!".

To dlatego nie mogłeś olać i musiałeś zacząć tę - "walkę ze złem" ;)

Oczywiście jako inteligentny, dociekliwy człowiek mógłbyś łatwo skontrować pytaniem: "A dlaczego ty nie możesz odpuścić i ciągle robisz pod siebie odpisując??". Mógłby tak ktoś zapytać...ale ty nie zapytasz, za bardzo jesteś za...za...zabetonowany, zamknięty na SIEBIE. JA. Moja racja. Nie mogę o nic pytać strony przeciwnej bo przecież ja tu nie jestem od dowiadywania się tylko...od wciskania mojej racji!
Ale niestety nie jesteś wyjątkiem. Chyba większość ludzi tak ma :(
Jest taki program "Warto rozmawiać", który powinien zmienić nazwę na "Warto wyszczekać swoje tak żeby zagłuszyć przeciwnika" :D Tam wszyscy wychodzą z tego programu z takim samym nastawieniem z jakim weszli :D "Porozmawiali" przez godzinę i ... gówno się zmieniło :D Nikt tam nie wchodzi, żeby dowiedzieć się o co chodzi stronie przeciwnej tylko...żeby narzucić jak najgłośniej SWOJE :)

zaorish napisał/a:
KrisLee napisał/a:
Wydaje mi się, że wielu spodziewało się bardziej spektakularnej wygranej Floyda, spodziewali się jego dominacji, spodziewali się, że Connor będzie 'ogrywany' jak dziecko przez tatę.
Ale można chyba podsumować, że nie było przewagi "technicznej" Floyda i jeśli Floyd czymś wygrał to wygrał...strategią, a nie umiejętnościami technicznymi?
Oni chyba byli tam tak samo szybcy?
I siła ciosu była również podobna?

Hahaha :lol: :)
Przeciez juz tutaj sprostowali, ze nie masz pojecia o czym gadasz to po co jeszcze rzucasz z kosmosu jakimis tezami :lol:
Zaczynam myslec ze to troll :lol:

O k...wa tyle pisania i na darmo :/ Następny któremu nie chce się uznać, że tam są znaki zapytania. Nic to wszystko nie dało? Nic?????????
Wiem! :D To może tak: - A TY MASZ POJĘCIE O CZYM JA GADAM? :D
A z której ty jesteś grupy? Z tej dla której np. Connor ma pojęcie o czym gada czy nie i to taki przereklamowany "mistrz"?
Błagam, jeśli nie olejesz tego i zdecydujesz się odpowiedzieć to .. odpowiedz na pytania :/ Na razie tylko dwie osoby tutaj to potrafią :( Odpowiedz, zamiast odpisując jakieś nic nieznaczące hasełka i frazesy ogólne...Proooooszę.

Balofy napisał/a:
KrisLee napisał/a:
pierdu pierdu

strasznie probujesz byc przemadrzaly jak na osobe ktora duzo pisze o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.

czasem wystarczy napisac ze glupiutko wyszlo i byc cicho.

Ale w sumie to dobrze ze tak piszesz, jest z czego sie posmiac chociaz (:

To jak pokażesz mi jakiś link jak ty się wspaniałomyślnie zachowujesz na forach i potrafisz odpuścić, to WTEDY chętnie wezmę przykład z mądrzejszego.

I czy mi się wydaje czy wykasowali całą moją odpowiedź do ciebie? Czytałeś czy nie zdążyłeś? A jeśli czytałeś to dlaczego nie odpowiedziałeś na nic konkretnego tylko wycofujesz się rakiem jakimiś ogólnymi pierdołami..

"Piewcy prawd oczywistych"

Cypis

Wysłany: 16 Wrzesień 2017, 18:16   

http://sztukiwalkikrakow.pl/

Warhead

SW: Różne

Wysłany: 16 Wrzesień 2017, 23:58   

Ciekawsze niż walka Connora :) .

Balofy

Wysłany: 24 Wrzesień 2017, 18:39   

KrisLee napisał/a:

To jak pokażesz mi jakiś link jak ty się wspaniałomyślnie zachowujesz na forach i potrafisz odpuścić, to WTEDY chętnie wezmę przykład z mądrzejszego.

przyklad z madrzejszego to powinienes brac zawsze, niezaleznie od okolicznosci :)

wyszlo by ci na dobre :D

zabawnie sie pograzasz specu (:

dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 24 Wrzesień 2017, 20:37   

@Balofy - daj spokoj, jest cisza od tygodnia wiec po co otwierac te podjazdy na nowo?

Balofy

Wysłany: 25 Wrzesień 2017, 08:37   

a bo mnie nie bylo tydzien i nadrabiam zaleglosci :D

dzey
vae victis

Wysłany: 25 Wrzesień 2017, 10:50   

Balofy napisał/a:
a bo mnie nie bylo tydzien i nadrabiam zaleglosci :D

to np napisz co myslisz o kolejnym UFC

czarny msciciel

Wysłany: 25 Wrzesień 2017, 19:35   

dzey napisał/a:

to np napisz co myslisz o kolejnym UFC

216?
musialem wygooglac kto to walczy w walce wieczoru:(

zapytaj lepiej o 217:)

dzey
vae victis

Wysłany: 26 Wrzesień 2017, 06:38   

czarny msciciel napisał/a:
zapytaj lepiej o 217:)

true - 216 to tak troche po biednosci ma karte..
ogladalem wywiad z Dana gdzie mowil ze ich spec od zestawiania walk mowil mu ze to blad ze laduja 3 walki o pasy w UFC217, bo nie starczy hype'u na inne gale.. ale Dana podobno tak bardzo lubi Joanne ze zgodzil sie mimo wszystko na jej walke na 217 ;-)

Strona 5 z 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA