Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Pomozecie mi znaleźć klub we Wrocławiu?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : NEWBIE
Pomozecie mi znaleźć klub we Wrocławiu?
Autor Wiadomość
Hmr

Wysłany: 30 Sierpień 2015, 17:51   Pomożecie mi znaleźć klub we Wrocławiu?

Cześć,
byłam zainteresowana najlepiej taekwondo ITF lub karate kyokushin we Wrocławiu, grupa początkująca dla dorosłych. Jednak wielkim problemem jest fakt, że pracuję w godzinach 13-22, a w weekendy jestem w szkole od 8:00 do 16:00... więc jedyne godziny, w jakich mogłabym trenować to albo wczesne godziny w dni powszednie, albo późne godziny weekendowo. Przeszukałam ofertę pobliskich klubów i niestety żaden w takich godzinach nie prowadzi zajęć. Czy może znacie jakiś klub, który nie reklamuje się intensywnie w sieci i go przeoczyłam, a który oferuje zajęcia o takich nietypowych porach?

Jeśli nie karate kyokushin lub taekwondo ITF to może ewentualnie coś innego. Może inna szkoła karate lub coś? Dzięki za wszelką pomoc.

izzy

Wysłany: 4 Październik 2016, 08:59   

Na przyszłość gdyby ktoś jeszcze pytał o dobry klub we Wrocławiu to polecam - Puncher! ul.Reja 13F, 50-354 Wrocław
Genialna atmosfera i profesjonalni trenerzy! 100% satysfakcji!

PROJEKTY DOMŻYCIE

letroow

SW: Aikido

Wysłany: 25 Październik 2016, 08:03   

Ja od 4 miesięcy korzystam z usług Klubu Sportowego Samuraj na Bałtyckiej 19. Mają bardzo miłe podejście do nowych osób :)

Ćwiczę sztuki walki od 4 miesięcy. Dopiero zaczynam swoją naukę. Na tygodniu pracuję w księgowości - rozliczenie PIT i te sprawy.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : NEWBIE