Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Stworzenie nowego działu na forum dla JKD

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Vortal BUDO : DZIAŁ TECHNICZNY VB
Strona 3 z 3
Stworzenie nowego działu na forum dla JKD

Czy jesteś za powstaniem odrębnego działu na budo dla dyskusji o Jeet Kune Do , sztuce walki Bruce'a Lee ?
Tak
62%
 62%  [ 10 ]
Nie
37%
 37%  [ 6 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
JKDBrodnica

SW: Różne

Wysłany: 20 Styczeń 2017, 14:09   

:) ja Tobie już udowodniłem, że jesteś w ciemnej d***pie, może być nagranie i.Może być opublikowane w Internecie :-) Widać po argumentach. Czekam na owe detale które miałeś podać, ale nie podałeś, więc zapraszam Ciebie do Brodnicy. Trollu.:-)

Ludzie ze świata przyjeżdżają na seminaria twjkd w Brodnicy... a ty się boisz przyjechać po prostu to już wykręty, podałeś że podasz detale spotkania na priv nie podałeś, mój czas jest zbyt cenny żebym czekał na wiadomość od jakiejś Internetowej kwoki aż się na myśli, napisać, bo tak się składa że regularnie jeżdżę za granicę na seminaria a rrównież takie seminaria prowadzę za granicą w przeciwieństwie do Ciebie, gdzie do pracy w PL Ciebie nie chcieli (po sposobie wypowiedzi) wnioskuję że 5 klasa SP, to twój max, lub stałe upośledzenie umysłowe więc suwasz na zmywaku w uk, zapewne, ale ludziom w komposcie grzebiesz. Więc pisz na priv detale, ale przyjeżdżaj do Brodnicy w przeciwnym razie, jesteś tylko Internetową miękką fają, co obawia się że jkd koncepcje zostaną zdemaskowane w 100%. A ty wyjdziesz na parówę ze swymi twierdzeniami. Zresztą już nią jesteś. :-D

"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee

email

Wysłany: 20 Styczeń 2017, 14:30   

Tepy jestes bardziej niz przypuszczalem. Poszedl prv Sucharku.
Na main z mojej str. EOT

JKDBrodnica

SW: Różne

Wysłany: 20 Styczeń 2017, 14:36   

Nie, no co za beton. Niech serio admin zareaguje, bo Email zaniża poziom swoim debilizmem, może tego nauczył się na treningach pseudo jkd.

"True refinement seeks simplicity"
"The art of Jeet Kune Do is simply to simplify"
Bruce Lee

Czesław

Wysłany: 20 Styczeń 2017, 14:39   

Dzięki za wszystkim za opinie i za oddanie głosów. Nie jestem przekonany o potrzebie stworzenia takiego forum publicznego. Są inne możliwości- JKDBrodnica pogadamy na priv.

EDIT: Widzę, że dodałeś kolejną odpowiedź podczas gdy ja umieszczałem posta. Niestety dodatkowa możliwość też się wyczerpała. Dzieki za dobre chęci, ale to nie wyjdzie.

Strona 3 z 3
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Vortal BUDO : DZIAŁ TECHNICZNY VB