Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Gaz duże wymagania

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : GAZ OBRONNY - FAKTY i MITY
Gaz duże wymagania
Autor Wiadomość
Pepe1906

Wysłany: 6 Marzec 2017, 21:58   Gaz duże wymagania

Witam wszystkich forumowiczów :)
Sprawa wyglada tak potrzebuje dobrego gazu oc dużej butli potrzebuje czegoś dobrego w chmurze żele odpadają coś z dobrym efektem inchalacyjnym ( dlatego fox odpada )
Miałem już arma2 oc i cs , nie zdały egzaminu co możecie polecić ?
Na necie znalazłem predator balistic fog 550ml ale czytałem ze kiszka , pomimo 3mln shu 2% kapsaicyny i 15% oc ale te parametry wydają mi się wyssane z palca
Zastanawia mnie tez sabre home defence lecz troszkę mała pojemność co polecicie ?

megasmig

SW: Różne

Wysłany: 7 Marzec 2017, 04:49   

https://hotspray.pl/p/1554/360/sabre-red-fogger-547-ml-mk9-920060-c-gazy-sabre-red-gazy-obronne.html , spełni twoje oczekiwania ;-) , Home Defense sobie daruj jest bardzo kiepski , tutaj nim pryskam , nie polecam https://www.youtube.com/watch?v=qC6d3hWQqYg

Pepe1906

Wysłany: 7 Marzec 2017, 09:46   

Cześć słaby w sensie jakościowo ? Czy ze słaby bo zasięg kiepski na dodatek była przeterminowana pół roku 😈
Tak myślałem nad sabre fogger lecz cena mnie odstrasza... tak to bym już go miał :) , dlatego szukam alternatywy myślałem nad mk9 tyle ze to żel i Trza "sypnąć" a mi potrzebna chmura...

Co sądzisz o tym predatorze którego wspominałem ? Butla duża 550 oferowane parametry jak przy udap ie 😂 Ale słyszałem ze Hpe robi straszne jakościowo produkty jak np hi max czy policyjny...

Pepe1906

Wysłany: 7 Marzec 2017, 09:53   

megasmig, Sorki ze drugi post ale nie wiem jak edytować :( co powiedz o PM 17 ? Tylko słyszałem ze w inter Arku lubią mieć podroby , może z moimi Armami było tak samo 😂 , mam do kupienia jeszcze gaśnice 400ml oc5000 za 100. Dobre to to czy nie ?

megasmig

SW: Różne

Wysłany: 7 Marzec 2017, 15:23   

Sabre Red Home Defense jest słaby jakościowo , bo ma tylko 0,67 kapsaicyny , poza tym to szeroki strumień pryskający na jakieś 4 metry nie żadna chmura .Pieprzowe ARM-y są kiepskie , ARM CS są ok ale podobnie jak małe pojemności pełną moc mają tylko 18 miesięcy od daty produkcji , potem szybko tracą moc pewnie dlatego nie spełniły twoich oczekiwań . OC 18 Super Magnum z Inter-a ja bym sobie odpuścił . OC 5000 to to samo co Red Pepper Gel , na jednych opakowaniach dystrybutor Sharg zmienia nalepki , na innych nie i tak ten sam gaz występyje w dwóch postaciach .https://www.youtube.com/watch?v=krcwtiNds_w , i red pepper i predator nie ma zbyt powtarzalnej jakości są partie lepsze i gorsze , predator nie jest zupełnie nie przydatny , ale parametry to ma odjechane w kosmos , na pewno nie ma olejku o ostrości 3mln SHU :) . Reasumując pomimo ceny w pełni mogę polecić tylko ten Sabre MK 9 Fogger , drogi w Polsce ale pewny . Jeśli już musisz oszczędzać to weż ten OC 5000 , pozostałe gazy gaśnicowe to mniej więcej jedna półka ( może poza FOX-em Grenn , ale ten jak wiesz ma znikomy efekt inhalacyjny ).

Pepe1906

Wysłany: 7 Marzec 2017, 21:01   

Hmm skoro tak to może jednak wezmę foxa w chmurze tylko jak to wyglada jeżeli atakuje kilka osób i muszę zrobić tzw chmurę obronna haha żeby zdążyć uciec , dlatego potrzebuje gazu z efektem inchalacyjnym tego oc5000 mam ponprostu po cenie ale skoro mówisz ze predator to loteria to tez teraz się zastanawiam a ma chociaż 2mln shu i te deklarowane 15% oc i 2% kapsy? Czy ktoś go już używał z ludzi zgromadzonych tutaj ?
Czyli jaka alternatywa dla sabre foggera ? Z troszeczkę mniejsza cena ?

Pepe1906

Wysłany: 17 Kwiecień 2017, 12:20   

Witam ponawiam temat gdyż ostatnio zdecydowałem się na oc5000 który mogę śmiało polecić ostry jak ....
Lecz gaz został zużyty zostało może jakieś 20% w butli wiec czas na wymianę.
Teraz szukam czegoś bez tzw chmury zwrotnej :)
Czyli przyszedł czas na żel mam 3 typy
Sabre red mk9
Fox meandry green
Mace gel 10%

Pytanie do ludzi który mieli i testowali wiec który?

Wesołych Świąt

Avril24
Ban (troll)

Wysłany: 20 Kwiecień 2017, 16:24   

No ja też mam dylemat odnośnie tego.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : GAZ OBRONNY - FAKTY i MITY