Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
UFC 211 (spoilery)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
UFC 211 (spoilery)
Autor Wiadomość
dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 17 Maj 2017, 08:59   UFC 211 (spoilery)

pelna rozpiska rezultatow:
http://www.sherdog.com/ev...-Santos-2-57823

co myslicie?

jak dla mnie walka Joanny spoko - w pelni kontrolowala sytuacje przez wszystkie rundy, no moze poza paroma pierwszymi sekundami gdzie Andrade zaskoczyla mordobiciem w pierwszej sytuacji i moglo sie roznie skonczyc.. obijanie nogi bylo zdecydowanie skuteczne bo w przerwach miedzy rundami widac bylo jak noga brazolki puchnie i robi sie sina.. ale i tak czapki z glow ze brnela do przodu jak czolg przez wszystkie rundy, mimo ze wiedziala ze Joanna wygrywa o klase z nia

Demian Maia moim zdaniem nie powinien wygrac - w stojce nic nie pokazal, a w parterze moze i kontrolowal sytuacje, ale biernie, tak ze Masvidal byl ciagle zagrozony ale nigdy nie az tak zeby bylo blisko klepania i tylko jakis cud by ratowal sytuacje.. Maia wpleciony za plecy i siedzacy tam ospale do konca rundy - tak bym opisal 'walke'.. Masvidal byl przynajmniej aktywny i szukal walki

Dos Santos znowu sam sie pchal zeby przegrac - w kazdej akcji dawal sie spychac na siatke ktora ograniczala jego ruchy i mozliwosc uniki/ucieczki.. Joanna w takich sytuacjach zawsze zostawiala sobie mozliwosc ucieczki w swojej walce, a ten jak glupi sam sie blokowal siatka.. no az w koncu raz dogonila go piesc Miocica bo nie mial jak uciec i bylo po sprawie..

never, ever, give up..

czarny msciciel

Wysłany: 17 Maj 2017, 18:19   

Cytat:
Demian Maia moim zdaniem nie powinien wygrac - w stojce nic nie pokazal, a w parterze moze i kontrolowal sytuacje, ale biernie, tak ze Masvidal byl ciagle zagrozony ale nigdy nie az tak zeby bylo blisko klepania i tylko jakis cud by ratowal sytuacje..

mam odwrotne przemyslenia,
nie pamietam statystyk ale to bylo cos kolo 70% czasu podczas 3 rund Masvidal sie bronil przed skonczeniem,
nie zapominajmy ze raz - MAia ma ambicje wygrywac grapplingiem wiec czasem specjalnie wybiera taktyki mniej uszkadzajace a dwa ze jednak to ma byc jakies zblizenie do prawdziwej walki - i co Maia poradzi ze co 5 minut musi od nowa zaczynac ze stojki i marnowac pol rundy i kupe energii zeby zdobyc pozycje?
Masvidal rzeczywiscie bronil sie super - ale nie powiedzialbym ze Maia byl ospaly,
dla mnie to walka pod tytulem czy punktowac pozycje na rowni z damage

BLT

Wysłany: 17 Maj 2017, 19:49   

Jędrzejczyk tak jak miało być, czyści kategorię

Dos Santos po walkach (szczególnie drugiej) z Cainem to już nie jest ten sam zawodnik co kiedyś, cień siebie, więc wynik walki był do przewidzenia.
Edgar pokazał młodemu, że jeszcze wiele może się nauczyć.
Maia jak zwykle robi w walkach za plecak, wrażenia mniej więcej takie:

Haziajstwo

www.welnateam.pl

czarny msciciel

Wysłany: 17 Maj 2017, 22:27   

BLT napisał/a:
Maia jak zwykle robi w walkach za plecak, wrażenia mniej więcej takie:

co ci poradze, ze ci nie imponuje jak facet potrafi utrzymac dominujaca pozycje przez 80% walki z najlepszymi na swiecie? :)
JA wole to ogladac niz np. jak Porier z Alvarezem sobie pewno skrocili zycie o 10 lat i zafundowali trwale urazy mozgu.

BLT

Wysłany: 18 Maj 2017, 16:55   

Nigdzie nie napisałem, że mi to nie imponuje, szanuje umiejętności.
ale wrażenie jest jakie jest

Haziajstwo

www.welnateam.pl

dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 21 Maj 2017, 08:01   

Woodley robi za plecak dla Maia

never, ever, give up..

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA