Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Poszukiwany specjalista od ruchu w Warszawie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : SPORT i ZDROWIE
Poszukiwany specjalista od ruchu w Warszawie
Autor Wiadomość
Shabu
Schabu bez "c"

Wysłany: 27 Lipiec 2017, 13:00   Poszukiwany specjalista od ruchu w Warszawie

Poszukuję sprawdzonego specjalisty od biomechaniki, motoryki i tak dalej. Może to być rehabilitant, może być trener personalny, może byc ktokolwiek, byle znał się na rzeczy; taki polski Kelly Starrett. Przez lata nabawiłem się szeregu przypadłości związanych z kontuzjami, kompensacją, brakiem symetrii itd. i chciałbym się za to wziąć od podstaw, zanim wrócę do ciężarów i innych rzeczy. Macie, znacie?

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

dar75

SW: BJJ

Wysłany: 27 Lipiec 2017, 14:39   

Napisz do Jerza, bo ja nie bywam teraz na treningach, niech da Ci namiary na Tomka Ska. z naszego klubu.

"Co cię nie zabije, to Cię okaleczy" - ja :)
“If you are man enough to hit, you are man enough to get hit back”.

Shabu
Schabu bez "c"

Wysłany: 27 Lipiec 2017, 14:52   

Ok, dzięki.

Tak FYI, kiedyś chodziłem na rehabilitację do Centrum Rehabilitacji Sportowej przy placu Bankowym, ale wyleczyłem kontuzję i przestałem. Niemniej podobało mi się, jak pracowali ze sportowcami. Nie wiem tylko, czy wciąż tam są i pracuja, ale się dowiem.

Chętnie posłucham też innych sugestii.

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.

Hiroki

SW: Combat

Wysłany: 27 Lipiec 2017, 15:47   

Szkoda że mieszkasz w Warszawie. W Olsztynie poleciłbym dr Biernata. Ale to kawałek do Wawki.

co za pajac to usunął?

nedohin

Wysłany: 28 Lipiec 2017, 09:22   

http://www.smc.waw.pl/o-nas/zespol polecam Tomasza Zubala

dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 1 Sierpień 2017, 11:16   

kriss z Budo forum - odezwij sie do niego

never, ever, give up..

Warhead
zasłużony

SW: Różne

Wysłany: 1 Sierpień 2017, 11:47   

Pozostaje mi jak zwykle zgodzic sie z Dzeyem :>.

Ma specjalne programy, naprawia ludzi z showbiznesu.

KSS- "Knive Shadow System"
KFF - "Knives For Fun"

Obrona przed nożem - staże i zapisy na prv. :) ;)
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Shabu
Schabu bez "c"

Wysłany: 1 Sierpień 2017, 12:05   

Dzięki za sugestie. Niestety w tym miesiącu nie będzie mnie stać przez niespodziewane wydatki, ale od września wrócę do tematu. Póki co książki Starretta i samodzielne ćwiczenia.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : SPORT i ZDROWIE