Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Furo (mma karate)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KARATE
Strona 13 z 13
Furo (mma karate)
Autor Wiadomość
Laser

SW: Karate

Wysłany: 12 Sierpień 2017, 21:07   

Bejur, nie znając osobiście Jana możesz takie durnoty pisać.
Jak byś go poznał, i zobaczył jaki to otwarty człowiek, z jak wielką wiedzą, to po prostu byś tego nie robił.

bejur

Wysłany: 13 Sierpień 2017, 11:26   

Laser napisał/a:
Bejur, nie znając osobiście Jana możesz takie durnoty pisać.
Jak byś go poznał, i zobaczył jaki to otwarty człowiek, z jak wielką wiedzą, to po prostu byś tego nie robił.
Dzięki metodom treningowym które przekazał Tobie Sznajder ile osób u Ciebie w klubie 50 osób, 100 osób, 150 osób ? ilu masz uczni w swoim klubie ( jak nikt u Ciebie nie ćwiczy to wogle nie odpisuj. ) ;-)

tomek_tg

Wysłany: 14 Sierpień 2017, 12:04   

Furo jest młoda sztuką walki wiec pewnie się cały czas rozwija trochę klubów w organizacji już ma ,ale to proces długotrwały , ludzie zawsze będa przychodzic i odchodzić to normalne ,napewno trzeba dużo czasu ,żeby Furo miało ugruntowaną pozycję w świecie sztuk walki narazie to pewnie mało kto wie co to jest FURO , Kudo , Zendokai są lepiej rozpoznawalne nawet ludzie z BJJ wiedza co to jest Kudo

Romanowicz

Wysłany: 16 Sierpień 2017, 09:20   

bejur napisał/a:
Dzięki metodom treningowym które przekazał Tobie Sznajder ile osób u Ciebie w klubie 50 osób, 100 osób, 150 osób ? ilu masz uczni w swoim klubie ( jak nikt u Ciebie nie ćwiczy to wogle nie odpisuj. ) ;-)

Ilość uczniów (nie uczni, to tak przy okazji :) ) nie jest wyznacznikiem wiedzy czy metodyki. Za ilość osób w klubie zazwyczaj odpowiadają działania marketingowe klubów a "nieco" mniej jakość szkolenia.
Zresztą szkolenie w sztukach i sportach walki ma raczej charakter indywidualny a nie masowy. Masy pomagają w utrzymaniu finansowym klubu i raczej do tego celu służą.

Piszesz o Zamościu ... Bazelak? Kyokushin IBK? To też nie jest jakaś ogromna organizacja... znaczy tak mi się wydaje.

Romanowicz

Wysłany: 16 Sierpień 2017, 09:57   

No i na zdjęciach z treningów z Kamilem Bazelakiem też tłumów nie dostrzegłem a oglądałem obrazki na jego stronie. Czyżby nie miał się jednak czym pochwalić?

Swoją drogą weryfikacja stopnia na Nidan Kyokushin IBK miała miejsce 14 marca 2017 wg tego wpisu a dziś na stronie na stronie IBK jest informacja o 3 dan.
Nie żebym kwestionował, ale w 5 miesięcy zrobić progres z 2 na 3 dan, to bardzo interesujące.

dar75

SW: BJJ

Wysłany: 16 Sierpień 2017, 11:50   

Czepiacie się Bazelaka. Przecież wyraźnie na swojej stronie napisał:
Cytat:
Oficjalna strona Kamila "Vanderlei" Bazelaka, święcącego sukcesy w zawodach strongman, kulturystyce oraz na ringu

"Co cię nie zabije, to Cię okaleczy" - ja :)
“If you are man enough to hit, you are man enough to get hit back”.

Romanowicz

Wysłany: 16 Sierpień 2017, 12:26   

Nie czepiam się. To tylko przypuszczenie ;-)

jan111

Wysłany: 16 Sierpień 2017, 18:55   

No cóż, na takie osobiste wycieczki internetowego błazna nie będę odpowiadał. To jest poziom bramkarza z filmu "Poranek Kojota" (tego który miał dostać oryginalną naszywkę dla bramkarzy :lol: ) Sam całe lata stałem na bramce, więc podkreślam że chodzi mi tylko o tego filmowego bęcwała :) Powiem tylko, że chyba jeszcze nikt nigdy mnie tak nie zbluzgał... Każdy z nas jest kowalem swojego losu.

Gdyby jacyś tam Rosjanie chcieli czegoś mnie uczyć w związku z Furo, mieliby bliżej do shihan Fomina w Moskwie, który jest rosyjskim Branchchifem. Zresztą co to za brednie. :roll:

Nie wszyscy być może wiedzą organizacja Kudo zwie się KIF (K. Int. Org.) A Bejrut kilka postów wcześniej proponował mi założyć Kudo World Federation czy coś takiego. Jakim prawem???? Nigdy do Kudo nie należałem, walczyłem 2 razy na mistrzostwach świata, raz byłem z moimi zawodnikami na turnieju Kudo w Talinie, raz wasłałem naszych zawodników na Litwę. Założyciela Kudo, Takashi Azumę miałem przyjemność poznać osobiście, wiem o nim sporo, znam i szanuję. Poznałem również szefa rosyjskiego Kudo shihan Anaszkina i jego współpracowników... A nagle wyskakuje Bejrut jak Filip z konopii z pomysłami... Może właśnie konopie to słowo klucz do zrozumienia tego zjawiska... :) Bejrutowi proponuje otworzyć poradnictwo biznesowe, może tak BMW zaproponuje nazwę Mercedesa, a McDonaldowi KFC?

Dodam na koniec dla rozmycia wątpliwości, że nie znam tego typa, i chyba nigdy na oczy nie widziałem. Kamila Bazelaka, o którym wspomniano nie podejrzewam o taką błazenadę, trenerowi z Zamościa nic złego nie zrobiłem, widziałem chłopaka 3 razy w życiu. Tarnów od Furo nie odszedł, oni po prostu pozostali w Seibudokai i do tej pory mamy dobre kontakty. Bejrut jest dla mnie zagadką :)

Furo - nowy wiart w sztukach walki

Death-wish

Wysłany: 17 Sierpień 2017, 13:33   

bejur

Ja Ciebie proszę, abyś powstrzymał się od pisania bezsensownych postów.
Jeśli nie pamiętasz, to pozwolę sobie przypomnieć, ze nie mam oporów przed banowaniem użytkowników.

https://www.facebook.com/JissenKanDojo/

jan111

Wysłany: 1 Wrzesień 2017, 21:07   

Po obozie polskiemu Furo przybyły 4 nowe shodan! ;-)

tomek_tg

Wysłany: 2 Wrzesień 2017, 15:58   

Gratulację nowych czarnych pasów

jakie plany organizacyjne 2017/2018?

jakieś seminaria i zawody w Polsce i zagranicą?

jan111

Wysłany: 5 Październik 2017, 10:54   

Witaj Tomku, planujemy seminarium na Słowacji w Presovie w Listopadzie, u nas w Polsce będzie pewnie też co nieco. Rozważamy zorganizowanie zawodów w Rosji, na zasadzie meczu Polska-Rosja albo Niemcy-Rosja. ale to trzeba jeszcze rozważyć.
Podobnie zawody w Niemczech i zawody w Polsce. Na dziś nie mogę Ci podać więcej informacji.

Strona 13 z 13
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KARATE