Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Czemu nie gadamy o walce McGregora z Mayweatherem?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA
Strona 6 z 6
Czemu nie gadamy o walce McGregora z Mayweatherem?
Autor Wiadomość
KrisLee

Wysłany: 29 Wrzesień 2017, 10:28   

Balofy napisał/a:
KrisLee napisał/a:

To jak pokażesz mi jakiś link jak ty się wspaniałomyślnie zachowujesz na forach i potrafisz odpuścić, to WTEDY chętnie wezmę przykład z mądrzejszego.

przyklad z madrzejszego to powinienes brac zawsze, niezaleznie od okolicznosci :)

Ale to nie 'wyłuskałeś' z tego stwierdzenia, że najpierw...musisz udowodnić, że jesteś mądrzejszy? :D
Cytat:
zabawnie sie pograzasz specu (:

Rzekłeś, mędrcu, więc to na pewno musi być prawda. Na pewno w twojej głowie to jest prawda :)

Ej, bo już dostałem ostrzeżenie za kłócenie się :D
Jakbym ci nagle przestał odpisywać (a wiadomo, że nie wytrzymasz i będziesz dalej "się kłócił") to dlatego, że zostałem zablokowany, a nie że cię olałem itp. ;)

"Piewcy prawd oczywistych"

czarny msciciel

Wysłany: 29 Wrzesień 2017, 11:11   

dzey napisał/a:
ogladalem wywiad z Dana gdzie mowil ze ich spec od zestawiania walk mowil mu ze to blad ze laduja 3 walki o pasy w UFC217, bo nie starczy hype'u na inne gale.. ale Dana podobno tak bardzo lubi Joanne ze zgodzil sie mimo wszystko na jej walke na 217

no a kogo ma lubiec?
tych wszystkich co juz lubial to go albo wyhujali - vel Connor - ktory wlasciwie stawia warunki, albo mu wszystkich ulubiencow polapali na anabolach - Jones ktory dostanie pewno 6 szanse (dosyc zalosnie np. ostatnio Joe Rogan go borni ze mu cos dosypali albo tainted supplement czyli moim zdaniem jest podplacny zeby przygotowac opinie publiczna pod jakas 3 letnia DQ i mimo wszystko powrot) a inne nadzieje dostaly wpierdol - sage northcutt:)
czesc zupelnie tez bez sensu z winy UFC spieprzyla do Bellatora - rory mc donald np. to byl super koles do ogladania.
ta walka GSP vs Bisping to wlasciwie jest poziom bellator

Strona 6 z 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : MIXED-MA