Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Batoniki bądź coś podobnego na drugie śniadanie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : SPORT i ZDROWIE
Strona 3 z 3
Batoniki bądź coś podobnego na drugie śniadanie
Autor Wiadomość
Balofy

Wysłany: 12 Maj 2016, 06:53   

ano najesc sie to bym sie chyba nie najadal, a 400 kalorii to nie jest malo raczej przy takiej objetosci posilku.

Shabu

Wysłany: 12 Maj 2016, 09:40   

Zależy, ja na redukcji teraz jem niecałe 450 kcal na posiłek, więc w sam raz. ;)

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

Balofy

Wysłany: 12 Maj 2016, 10:24   

tylko co to za posilek :D

Shabu

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 09:44   

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

JacekSzWres

Wysłany: 14 Lipiec 2016, 08:48   

To mi się podoba - szybki i łatwy do zrobienia i mamy świadomość co tak na prawdę spożywamy.

joonek9

Wysłany: 5 Sierpień 2016, 13:17   

Ja tam wolę sam zrobić batoniki niż kupować, bez żądnych ulepszaczy, taniej no i mamy pewność co jemy, a przygotowanie to jest dosłownie chwila - tyle co wyjście do sklepu i kupienie batoników.

bomba300

SW: Boks

Wysłany: 12 Grudzień 2016, 16:52   

ja kiedyś robiłem z przepisu od kumpla ale pare razy i zwątpiłem w to bo nie chciało mi się :D wolę sobie już zamówić i nie paplać się w kuchni https://sklep.kfd.pl/batony-c-7.html zamówię cały pakiet i z głowy :)

Cabelo

SW: BJJ/SF

Wysłany: 13 Grudzień 2016, 20:37   

Moja wersja jak wjeżdżam na keto żeby ściąć wagę:

Podsmażyć wiórki kokosowe, w osobnym naczyniu wymieszać odrobinę masła orzechowego, parę łyżek stołowych oleju kokosowego, gorzkie kakao, miarkę odżywki białkowej i małą łyżkę masła, zalać wiórki masą, odstawić aż zmieni konsystencję na twardą, pokroić w kształt batonów.

Jak dla mnie większość dostępnych w sklepach batonów białkowych jest gówno warta, bo pomimo wygórowanej ceny mają i tak w chuj węgli i cukru, przy śladowo większej ilości białka.

Balofy

Wysłany: 13 Grudzień 2016, 21:57   

jezusicku, przeciez to chyba 50% tluszczu bedzie mialo w sobie... ja wiem ze keto itd ale to i tak sie wydaja bomby kaloryczne takie batoniki...

Cabelo

SW: BJJ/SF

Wysłany: 13 Grudzień 2016, 22:13   

w/g kalkulacji które kiedyś sobie wrzuciłem w myfitnesspala trafiłeś idealnie :) http://www.myfitnesspal.c...265961054416829

1 porcja wielkością odpowiadała mniej więcej standardowym batonom. Na keto (poniżej 30g węgli na dobę / 80% kcal z tłuszczy) wchodzę tylko okresowo, jak potrzebuję szybko zejść z wagi albo jak się przypadkiem zaleję po bulku. Non stop na keto to bym ocipiał.

deckam
[Usunięty]

Wysłany: 17 Styczeń 2017, 10:38   

Rzeczywiście sam tłuszcz :) Ale muszą być smaczne patrząc po składnikach. Prawie jak bounty ;) Musze spróbować, ale dodam jeszcze orzechy laskowe.

olaf86

Wysłany: 20 Październik 2017, 14:48   

Podbijam temat. Odkryłem niedawno fajne batony proteinowe, wrzucam linka: https://sklep.kingjuice.pl/pl/p/HBaton-RAWWild-Protein-45-szt-Bez-glutenu/222
Dobry skład, cena też przyzwoita.

Strona 3 z 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : SPORT i ZDROWIE